Toca Life Pets
Toca Life Pets

Toca Life: Pets v1.2 APK (MOD, Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


Eşsiz bir hayvan dünyasını keşfetmek için ekibe katılmaya hazır mısınız? Hazırsanız emniyet kemerinizi bağlayın, önünüzde canlandırıcı bir macera sizi bekliyor. Bilmeyenler için bu oyun Toca Boca tarafından yayınlanmıştır. Çocukların yaratıcılığını h

Android Android Macera Oyunları
5 ( 422 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Life Pets
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.2-play
MOD Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Toca Life Pets is the most famous version in the Toca Life Pets series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.2-play
Total installs 100,000+

İndir (46M)

Eşsiz bir hayvan dünyasını keşfetmek için ekibe katılmaya hazır mısınız? Hazırsanız emniyet kemerinizi bağlayın, önünüzde canlandırıcı bir macera sizi bekliyor. Bilmeyenler için bu oyun Toca Boca tarafından yayınlanmıştır. Çocukların yaratıcılığını harekete geçiren sihirli güçlere sahip oyunların babası olarak bilinir. Aynı zamanda oyun, çocukları çevrelerindeki dünyayı heyecanla keşfetmeye motive ediyor.

Toca Life: Evcil Hayvanlar

DÜNYANIN EN ŞEKER HAYVANLARI

Operatör olursunuz ve gezegendeki en şirin evcil hayvanlara bakarsınız. Size göre onlar sadece hayvan değil, dahası onlar aile, en iyi arkadaşlar. Burası 124’den fazla farklı benzersiz hayvana sahip. Köpekler, kediler vb. gibi gerçek hayattaki evcil hayvanlara ek olarak, bazı hayvanlar sadece hayal gücünüzdedir. Hepsi dünyada benzersiz bir evcil hayvan popülasyonu yaratır.

HER HAYVAN KENDİ GÜZEL GÜZELLİĞİNE SAHİPTİR

Toca Life: Pets dünyasına geldiğinizde, evcil hayvanların rengarenk renkleri, özel şekilleri karşısında şaşkına döneceksiniz. Her bireye her zaman benzersiz bir tarzda özen gösterilir ve beslenir. Bu, asla aynı şeye sahip olmayan yeni bir evcil hayvan dünyası oluşturdu. Bazı bebekler düzgünce kırpılır, ancak bazı bebekler yoğun kürklü vb. görünür. Ayrıca, genellikle son derece göz alıcı muhteşem kostümler giyerler.

Toca Life: Evcil Hayvanlar

EVİNİZ İÇİN EN İYİ KRALLIK

Şu anda, Toca Life: Pets, beş farklı ilginç yeri keşfetmenize izin veriyor. Her yerde size farklı görevler verilecek. Bu sayede evcil hayvan bakımı deneyiminiz giderek daha fazla birikmektedir. Aynı zamanda her yerde birçok farklı evcil hayvana maruz kalıyorsunuz. Özellikle evcil hayvanları seven biriyseniz, hemen katılmanız için burası kesinlikle ideal bir ortam.

EN EŞSİZ PET PARKI

Evcil hayvan parkı, her oyuncunun en çok keşfetmek istediği yerdir. Şiirsel nehirlerin yanında serin bir atmosferde, yakındaki çimenlikte oynayan evcil hayvanlarınızı izlerken serin suya dalmakta özgürsünüz. Veya evcil hayvanınızı çimenlerde yürüyüşe çıkarın, birçok yeni arkadaşla tanışırken egzersiz yapın. Parkta gizemli mağaralar bile var. Merak ediyorsanız, evcil hayvanınızla bu sırları keşfedebilirsiniz.

Toca Life: Evcil Hayvanlar

ÖZEL KURSLARIN ORGANİZASYONU

Bir süre sonra sıkılırsanız, özel kurslar açarak ortamı değiştirebilirsiniz. Burada arkadaşlarınızı çevik olmaları ve yabancıların saldırılarından kaçınma, takım arkadaşlarını koruma vb. gibi birkaç yeni beceri için eğitiyorsunuz. Konuşma biraz büyük bir ders ama bu doğru. Doğa, yalnızca bazı bireysel kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz bir yerdir.

PET OTEL’İN ÖNEMİ

Evcil hayvan oteliniz Kingdom of Toca Life: Pets’te önemli bir rol oynuyor. Her seferinde evcil hayvanı olan aileler işe ya da seyahate gidiyor ve yanlarında getiremiyorlar. Onları evde yalnız bırakmak çok tehlikeli ve güvensizdir, bu nedenle evcil hayvan oteliniz ilk tercihtir – evcil hayvanınız için sıcak bir alan. Ayrıca bu özel otel, onların oyun oynamanın ve dinlenmenin keyfini çıkarması için birçok akvaryum, yüzme havuzu tasarladı.

Toca Life: Evcil Hayvanlar

MUTLU DOKTOR

Birisi bir evcil hayvan yetiştirdiyse, kesinlikle hasta oldukları birçok kez vardır. Evcil hayvan rahatsızlıklarını çözmeye adanmış bir veteriner olarak oynuyorsunuz. Yeteneğin ve tecrübenle, bir peri gibi, evcil hayvanların ateşli hallerinde kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayabilir, hatta onları iyileştirebilirsin. Evcil hayvanınızın sağlığını sağlamak için her zaman en profesyonel tıbbi ekipmanla dolu.

SİZİN İÇİN MİNİ SÜPERMARKET

Toca Life’da bir evcil hayvan: Evcil hayvanlara bir kraliçe gibi bakılır. Evcil hayvan dükkanı fizyolojik ihtiyaçlara hizmet etmek için doğdu. Burası saç fırçası, yatak vb. gerekli eşyaları satarken, eğlence parkı olarak kalmalarına ve oynamalarına izin veriyor. Sadece bu değil, evcil hayvan dükkanı saç kesme gibi müşteri hizmetleri de ekler. Gerekli tüm şeyleri aldıktan sonra acele etmeyin çünkü sizin için özel bir restoran ve kafemiz var. sahipleri ve evcil hayvanlar için.

Toca Life: Evcil Hayvanlar

SİHİRLİ BANYO

Diğer birçok yaratık gibi, çeşitli yaramazlıklarla geçen uzun bir günün ardından hamam, evcil hayvanların geri dönmesi gereken yerdir. Evcil hayvanlar nehirde oynadıkları için vücutlarında birçok çamur lekesi ile ahşap eve dönerler. Arkadaşlarla kanunlar üzerinde dolaştıktan sonra yorgunlukla birlikte. Dev küvet, eskisi kadar güzel kokulu, temiz bir şekilde geri dönmelerine ve uykuya dalmaya hazırlanmalarına yardımcı olacak.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life Pets ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir