Toca Life Hospital
Toca Life Hospital

Toca Life: Hospital v1.2-play APK (Tam Oyun) indir 2022

Toca Life: Hospital ile heyecanı ve muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz şeyleri yaşayalım. Hareketli ve ciddi bir yerde ilginç şeyler yapın. Küçük melekleri bu dünyaya davet etmek gibi hastanedeki günlük işleri keşfedeceksiniz. Ayrıca hastaları ted

Android Android Macera Oyunları
4 ( 185 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Life Hospital
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.2-play
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Life Hospital is the most famous version in the Toca Life Hospital series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.2-play
Total installs 100,000+

Toca Life: Hospital ile heyecanı ve muhtemelen daha önce hiç görmediğiniz şeyleri yaşayalım. Hareketli ve ciddi bir yerde ilginç şeyler yapın. Küçük melekleri bu dünyaya davet etmek gibi hastanedeki günlük işleri keşfedeceksiniz. Ayrıca hastaları tedavi edecek ve hatta sevdiklerinize veda edeceksiniz. Bu, hayatın zevklerini ve acılarını hissettiğiniz şekilde yaşayabileceğiniz oyundur.

Toca Life: Hastane

KÜÇÜK BİR MELEĞİN BAŞLANGICI

Muhtemelen hiç bir bebeğin doğduğunu görmedin. Nasıl doğduğunu merak etmiş olmalısın? Bu oyuna gelince daha iyi anlayacaksın. Bir bebeği dünyaya birlikte getirmek biraz korkutucu veya çok eğlenceli olabilir. Yeni bebekleri Toca Life’a davet ederken bu sevinçleri paylaşalım. Aile üyeleri ve sağlık çalışanları bu kundaklanmış bebekleri sevebilir ve bakımını yapabilir.

HAYATI SONLANDIR

Bazen sevdiğin birine veda etmek kolay değildir. Hastanelerde de üzücü anlar sıklıkla yaşanıyor. Bu üzücü anlar, oyun sevdiklerinizin huzurlu bir ortamda vedalaşmasını sağlayacak. Sevilen birinin ölümü üzücüdür ve doktorlar bazen hastayı iyileştiremedikleri için kendilerini sıkışmış hissederler. Burada sevdikleriyle vedalaşırken insanlar birbirleriyle empati kurabilir ve birbirlerine destek olarak sarılabilirler.

Toca Life: Hastane

ARADAKİ HER ŞEY

Birinin hastanede olan garip şeylerden bahsetmesi pek de şaşırtıcı değil. Toca Life: Hospital, duydukları hastanede meydana gelen inanılmaz mucize hikayelerini anlatmanıza olanak tanır. Burada ayrıca sağlık sorunlarınız hakkında birbirinize güvenebilir ve sohbet edebilirsiniz. Hastane tıbbi muayene yeridir ve elbette sağlık kontrolleri ve röntgenlerin vazgeçilmezidir. Oyuncular ayrıca hastanede günlük şeyleri keşfedebilirler.

BAZ ODA VE RESEPSİYONDA SÜRPRİZLER

Hastaneler gürültülü ama ciddi yerlerdir. Her katı ile size benzersiz sürprizler ve deneyimler getirecektir. Bodrum katında, sık sık ambulansların girip çıktığını göreceksiniz. Garajdaki ambulans sirenleri muhtemelen en yaygın olanıdır veya gizli laboratuvarın kapısını açmak için gizemli bir makinedeki kodu kırar. Gelin bu gizemleri birlikte keşfedelim.

Toca Life: Hastane

Kabul katında, kişilerin hastaneye kabul kayıtlarının tutulduğu ve hasta yakınlarının hastane masraflarını ödediği yerdir. Hastane prosedürlerinizi tamamlarken bekleme alanında bir yer bulun. Alternatif olarak, kafede atıştırmalıkların veya bir fincan kahvenin tadını çıkarabilirsiniz.

UNUTMAYIN SEVİYEDE İLGİNÇ ŞEYLERİ KEŞFEDİN

Tedavide zemin hastanın ziyaret ettiği yerdir. Herkes için teşhis araçları vardır. Ayrıca hasta muayenesi için bir laboratuvar ve tabii ki önemli bir alan olan ameliyathane bulunmaktadır. Bakım katında her hasta tipi için ayrılmış bir alan bulunmaktadır. Çocuklar için özel bir alan ve ultrason makineleri, bebek karyolası ve bebeklerin bulunduğu bir doğum alanı bulunmaktadır.

Ortak bakımdaki hastalar için zemin, yaşamı yansıtmak için huzurlu bir bahçeyi ziyaret edebilir. Sevilen biri öldüğünde, veda odasında ona veda edin. Toca Life: Hastane ayrı alanlarla dolu; her alan için farklı anlamlar taşıyacaktır.

Toca Life: Hastane

HASTANEDE ÇALIŞIRKEN ÇALIŞMA DENEYİMİ

Tüm oyuncuların keşfedebileceği özelliklere ek olarak, oyuncular hastanede ayrı işleri deneyimleyebilirler. Hastaları büyük asansörde kattan kata taşıyalım. Yolda suyu düşen bir kadın gördüğünüzde, hasta üzerinde bir ultrason cihazı kullanın. Koşulları teşhis etmek için gelişmiş araçları kullanın. Tıbbi monitörde cerrahi hastanın hayati değerlerini düzenli olarak kontrol edin. %100 beyninizi kullanın ve gerçek hayattaki bir hastanede bulabileceğiniz tüm araçları kullanın: koltuk değnekleri, hastane yatakları, tekerlekli sandalyeler,…

Toca Life: Hastane

HASTANE DRAMA VİDEOSU OLUŞTURUN

Doğru müzikle kendi hikayeniz için melodileri ayarlayın ve doğru temayı bulun. Orijinal videolar oluşturmak için uygulama içi kayıt özelliğini kullanın. Bu özellik, bir hikaye anlatırken sesinizi ve karakterinizin hareketlerini kaydeder. İki dakikaya kadar uzunlukta videolar oluşturun ve bunları daha sonra paylaşmak üzere film rulonuza kaydedin! Toca Life: Hospital’da deneyimlemeniz için ilginç ve çekici şeyler de var. Orta seviye maliyetli ve oldukça kaliteli bir oyunla. Ayrıca oyunda yeni bir hata düzeltme özelliği de bulunuyor. Oyun gününün tadını çıkar!


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life Hospital ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir