Advertisements

Toca Life: City 1.6 APK (MOD, Tam Kilitli) indir 2022

Toca Life: City 1.6 APK (MOD, Tam Kilitli) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriMacera Oyunları
4 ( 65 Puan )
Price: $0
İsim Toca Life City
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.6-play
MOD Bilgisi Tam Sürüm Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toca Life City is the most famous version in the Toca Life City series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.6-play
Total installs 500,000+
Advertisements

indir (46M)

Oyun sadece eğlence değil, bazen küçük çocuklar için de eğiticidir. Toca Boca, oyun oynarken öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için küçük çocukların hayal gücünü harekete geçirecek ve dünyayı daha iyi anlamalarına yardımcı olacak bir alan yarattı. Toca Life: City, çocukların eğlenceli, yaratıcı ve olmak istedikleri kişi olabilecekleri bir alandır. Bu oyuna hoş geldiniz. Her gün neşe dolu bir kentsel alana tanık olacaksınız.

TOCA HAYATINA GENEL BAKIŞ

Bu oyuna gelince, oyuncu karakterleri özgürce özelleştirebilir, ilginç siteleri keşfedebilir ve hazineyi bulabilir – her köşenin ardındaki gizemi alacak! Toca Town’a yapılan olumlu katkılar sayesinde üreticinin teşekkür yerine getirdiği ürün bu. Bu, Toca Life serisinin ilk oyunudur. Size heyecan verici deneyimler ve hatta daha fazlasını sunan oyunlardan biri olarak.

Toca Life: Şehir

YARATICI ÖZGÜRLÜK

Yaratıcı olma, deney yapma ve isteyerek deney yapma özgürlüğü. Bu oyunda kendi ilginç hikayelerinizi, benzersiz insanları yaratmanın zamanı geldi. Hair 3000’de kıyafetlerinizi değiştirebilir, saçınızı boyayabilir ve karakteriniz için herhangi bir saç stilini değiştirebilirsiniz. Bu oyunda kendinizin en mükemmel, en iyi versiyonunu yaratın. Bir karakteri giydirmenin milyonlarca yolu var ve eminim hepsini yapabilirsin. Bu sadece bir oyundan daha fazlası olabilir. Aynı zamanda sizin de değiştirmeniz gereken bir unsurdur.

GÜNLÜK İŞLERİ KEŞFEDİN

Gerçek hayatın minyatür versiyonu gibi bir oyun. Burada daha önce yapmaya cesaret edemediğiniz şeyleri yaparak mükemmel bir insan olabilirsiniz. Toca Life: City ile hayatınızı renkli ve renkli hale getireceksiniz. 6 lokasyona ve 34 karaktere merhaba deyin! Gerçek hayattaki tüm işleri sen yapacaksın. Lüks bir alışveriş merkezine gidin, küçük bir lokantada kahvaltının tadını çıkarın ya da arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Tüm araçları ve görevleri almak ve gerçekleştirmek kolaydır.

Toca Life: Şehir

MÜKEMMEL VERSİYON MAKYAJ

Gerçek hayatta yapmaya cesaret edemeyeceğin şeyler vardır. Rengarenk saçlarını boyamaya ya da havalı bir gömlek giymeye cesaret edemiyorsun. Sence bunlar farklı mı? Endişelenme, bu oyuna gel. Tüm işler eşittir ve tüm görünümler onaylanmıştır. Kontrol edilecek 47 saç modeli ve aralarından seçim yapabileceğiniz 37 renk var. Ayrıca değiştirebileceğin yüzlerce farklı kostüm çeşidi var.

KEŞFEDİLECEK BİRÇOK YER

Toca Life: City’de birçok ilginç yer ve iş göreceksiniz – daha önce hiç yapma şansınız olmayan bir şey. Birçok ilginç yer var ve ilgili işler farklı olacak. 6 ayrı lokasyondan oluşmaktadır: loft daire, alışveriş merkezi, kuaför, yemek enstitüsü, tiyatro ve hazır giyim endüstrisi. Muhtemelen yukarıdaki konumlarda yalnızca bir veya birkaç işi duyacak veya deneyimleyeceksiniz. Biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak çoğu insan çok heyecanlı.

Toca Life: Şehir

ÇOK LEZZETLİ GIDA DENEYİMİ

Hayatın birçok farklı zorluğu vardır ve iş çok stresli olduğu için yorgun, parasızlıktan yorgun hissedeceksiniz. Ve çoğu insan iyi yemek yemekten mutludur. Yemek parkından 7 harika yemeğin tadını çıkaralım. Her yemeğin kendi besinleri olacak ve hepsi dünyanın dört bir yanından gelen spesiyalitelerdir. Ton balıklı suşi ve burgerler, besleyici ve popüler yemekler. Ancak meşhur balık cipslerini denemeyi unutmayın.

HEPSİ ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE SATIN ALIN

İnsanların basit mutluluğu, lezzetli yemekler yemek ve sevdikleri şeyleri satın almak olabilir. Alışveriş merkezinde güzel kıyafetler, ev eşyaları, evcil hayvanlar, oyuncaklar mevcuttur. İnsan ihtiyaçları artıyor ve gıda ihtiyacına ek olarak güzellik de hayatın amacı. Kendinizi güzelleştirmek için güzel, modern kıyafetler satın alabilirsiniz. Ayrıca oyuncular kendi evcil hayvanlarını satın alabilir, isimlendirebilir ve onunla arkadaş olabilir.

Toca Life: Şehir

OYUNCU OLUN

Bir gün veteriner veya tiyatro oyuncusu olacağınızı asla hayal etmemiştiniz. Kulağa belirsiz geliyor, değil mi? Ancak bu oyun için her şey mümkün. Kendiniz bir oyun yaratabilir ve tiyatroda oynayabilirsiniz. Oyuncular seyircilerden ayakta alkışlanabilir. Bu kolay ve eğlenceli.

BİR SİMÜLASYON OYUNU KAÇIRMAYIN

Tüm eğlence ve sürprizler bu oyundan geliyor. Toca Life: City’ye gelirken sayısız günlük yaşam görevi yaşayacaksınız. Sıkıcı TV kanallarına tutunduğunuzda daha ilginç videolar ve oyunlar. Özellikle bu oyunda zaman veya puan sınırı yoktur ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Üçüncü taraf reklamverenlerden etkilenmeyeceksiniz. Bu oyuna sahip olduğunuzda, uygulama içi satın alımlara ihtiyacınız yoktur.


Toca Life: City 1.6 APK (MOD, Tam Kilitli) indir 2022 indir

Advertisements

indir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life City ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Toca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.