Toca Life After School
Toca Life After School

Toca Life: After School v1.2 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Toca Life, şu anda piyasadaki en sevilen çocuk oyun serilerinden biri çünkü girişleri, herkesin tüm potansiyellerini keşfetmenin keyfini çıkarması için yaşam ve eğlence dolu. Ayrıca, bu makale öğrencilerin okuldan sonraki sayısız etkinliklerine odakl

Android Android Macera Oyunları
5 ( 353 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Life After School
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 46M
Versiyon 1.2-play
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Life After School is the most famous version in the Toca Life After School series of publisher Toca Boca
Mod Version 1.2-play
Total installs 100,000+

İndir (46M)

Toca Life, şu anda piyasadaki en sevilen çocuk oyun serilerinden biri çünkü girişleri, herkesin tüm potansiyellerini keşfetmenin keyfini çıkarması için yaşam ve eğlence dolu. Ayrıca, bu makale öğrencilerin okuldan sonraki sayısız etkinliklerine odaklanan bir giriş olan Toca Life: After School’u tanıtacaktır. Elbette herkes her zaman arkadaşlarıyla eğlence parkları, sinemalar ve dinlenmek ve eğlenmek için uygun sayısız başka yerlere gider. Oyundaki her şey, oyuncu için yakınlık yaratmak için gerçek olaylara ve sayısız diğer eğlence unsuruna dayanmaktadır.

Toca Life: Okuldan Sonra

KARAKTERİNİZİ YARATIN VE SONSUZ DÜNYAYA DALIN

Oyuncular Toca Life: After School’un tüm içeriğinin keyfini çıkarmak istiyorlarsa, kendileri için avatarlar oluşturmaları ve böylece en büyük oyuncu topluluğuna entegre olmaları gerekir. Ek olarak, oyuncular diğer girişlerden veya orijinal Toca Life sunucusundan karakter örneklerini içe aktarabilir ve böylece yeni yerler, etkinlikler ve oyunlar dahil olmak üzere yeni şeylerin keyfini çıkarmaya başlayabilir. Oyundaki karakter tasarım sistemi rafine, sezgisel ve çeşitli şekillerde mükemmel. Ayrıca oyuncuların karakteri daha canlı ve hayat dolu hale getirmek için ayrıntıları düzenlemesine veya çizmesine, hatta değişen kostümler ve birçok aksesuara izin verir.

Toca Life: Okuldan Sonra

MUHTEŞEM EĞLENCE İLE YENİ ALANLARI KEŞFEDİN

Serideki her oyun belirli bir alan veya konsepte odaklanır ve bu giriş, öğrencilerin normalde gittiği tüm eğlenceleri içerecektir. Oyunun kendisini diğer girişlerden daha geniş ve zengin yapan geniş ve çeşitli bir kavramdır. Burada bitmiyor, ancak Skate parkı, Sanat atölyesi, Dans stüdyosu ve Spor sahası olmak üzere dört özel alanı tanıtacak. Her yer aynı zamanda birçok alana veya daha küçük kategorilere ayrılacak ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlendirecekleri ve daha fazlası için her zaman birçok etkileyici şeye sahip olacaklar.

SKATE PARK’TA SONSUZ EĞİMLER

Paten kayma, Toca Life: After School’un gurur duyduğu ve oyunculara tüm potansiyelini ve eğlencesini sunmaya hazır olduğu en bilindik etkinliklerden biri olarak kabul edilir. Oyuncu Skate park alanına ulaştığında önlerine çeşitli aktiviteler ve özel araziler çıkacak. Oyuncular farklı kategorilerin her biriyle kolayca etkileşime girebilir, hatta en sevdikleri kaykayları seçebilir ve çeşitli profesyonel kaykay becerilerini uygulamaya başlayabilir. Buna ek olarak, daha birçok sokak sporu aktivitesi var ve hepsi oyuncuların normal şekilde eğlenmesi için mini oyunlar olarak görünüyor. Oyuncuların kaykaydaki tüm başarıları, daha önce hiç olmadığı kadar öne çıkmaları için birçok benzersiz eşya veya kostüm kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Toca Life: Okuldan Sonra

SANAT ATÖLYESİNDE YETENEĞİNİZİ AŞIRI

Sanat atölyesi, etkileyici ve canlı sanat eserleri yaratırken insanların rahatladığı bir yer olarak görülmektedir. O alan da farklı kategorilere ve bölümlere ayrılmıştır ve her birinin sanatla ilgili görevi vardır. Bu sayede oyuncular arkadaşlarıyla resim yapabilir, heykeller yapabilir ve en iyi sanatın tüm özlerini kovalayabilirler. Sadece bu değil, burası aynı zamanda tüm kişisel eşyaları kişiselleştirmek için bir istasyondur ve oyuncuların bunları güzel ve yaratıcı bir şekilde doğrudan çizmesine veya özelleştirmesine olanak tanır. Bunun yanı sıra, oyuncular grafiti çizmeyi deneyimleyebilir ve her iş için uygun araçları veya renkleri özgürce seçebilirler.

Toca Life: Okuldan Sonra

İYİ BİR DANS ÇİFT İÇİN ARKADAŞLARLA ORTAK

Oyuncuların dansla veya heyecanı yüksek yerlerle ilgilendiğini varsayalım. Bu durumda, Toca Life: After School’daki Dans stüdyosu uygun olacaktır, hatta oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için müzik oluşturmasına izin verecektir. Bu yerin içinde, müzik söz konusu olduğunda oyuncuların yaratıcı ve esnek olmanın keyfini çıkarması için sayısız farklı müzik aleti olacak. Her şey ayrıca kolayca müzik oluşturmak için gerçekçi bir şekilde simüle edilir, böylece herkesin heyecan verici dans pistlerinde dans etmesi için sayısız efekt eklenir. Bu yer aynı zamanda oyuncuların özel eylemler aracılığıyla arkadaşlarıyla doğrudan etkileşime girebildiği mükemmel bir buluşma yeridir.

Toca Life: Okuldan Sonra

SPOR İLE EGZERSİZ YAPIN

Saatlerce süren yorucu bir çalışmadan sonra spor, herkesin arkadaşlarıyla rahatlaması ve kendilerini eğitmesi için mükemmel bir seçim olarak kabul edilir. Spor alanında futbol, ​​beyzbol ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategoriler ve türler yer alacak. Her içeriğin aynı anda çevrimiçi yüzlerce oyuncusu vardır, bu da oyuncuları her zaman meşgul eder ve aynı anda çeşitli sporların yapıldığı rekabetçi ve hareketli bir atmosfer yaratır. Elbette oyun, oynanabilirliği genişletmek ve herkes için birçok faydalı oyun alanı yaratmak için birçok yeni sporu güncelleyecek.

Toca Life: After School, tüm serideki en eğlenceli girişlerden biri olarak kabul edilir, ayrıca oyuncuların sonsuz zevkin tadını çıkarması için dört önemli alana sahiptir. Ayrıca, oyuncuların arkadaşlarıyla her zamankinden daha sorunsuz ve uyumlu bir şekilde etkileşim kurmasını sağlayan bir dizi etkileyici etkinliğe sahiptir.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Life After School ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir