Toca Lab Plants
Toca Lab Plants

Toca Lab: Plants v2.1 APK (Ücretli Tam Sürüm) indir 2022


Toca Lab: Plants ile en sıra dışı bitki çeşitlerini yaratabilmeniz için durmaksızın yaratıcı olun. Oyunda eğlenceli deneylere katıldığınızda en yetenekli deneyci olacaksınız. Özellikle oyun, oyuncuların benzersiz çeşitleri özgürce araştırmasına ve ke

Android Android Macera Oyunları
4 ( 832 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Lab Plants
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 68M
Versiyon 2.1-play
MOD Ücretli Tam Sürüm
Orjinal Google Play
Toca Lab Plants is the most famous version in the Toca Lab Plants series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1-play
Total installs 50,000+

İndir (68M)

Toca Lab: Plants ile en sıra dışı bitki çeşitlerini yaratabilmeniz için durmaksızın yaratıcı olun. Oyunda eğlenceli deneylere katıldığınızda en yetenekli deneyci olacaksınız. Özellikle oyun, oyuncuların benzersiz çeşitleri özgürce araştırmasına ve keşfetmesine yardımcı olur. Güzel bitkilerle yaratıcı düşünebilmeleri için çocuklarınızın laboratuvarda kaybolmasına izin verebilirsiniz; çocukların daha faydalı şeyler öğrenmeleri için deneyimlemeleri için uygun bir oyun. Güvenli kimya ile istediğiniz şekilde deney yapın, böylece rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz.

KENDİ YOLUNU BULMAK

Bitkilerinizde Duyguları, Gözleri ve Ağızları Olan Bir Bitki mi? Çılgınca, değil mi, ama bu Toca Lab: Plants’te görünüyor. Bitkilerle ilgilenir ve duygusal tepkilerini gözlemlersiniz. Oyun, oyunculara denemeleri ve ilgilenmeleri için 35 farklı bitki çeşidi sunar. 5 bitki grubuna bölünmüştür: yeşil algler, yosunlar, eğrelti otları, ağaçlar ve çiçekli bitkiler, oyuncular istedikleri bitki grubunu seçmekte özgürdür. Her bitki çeşidinin farklı özellikleri ve şekilleri olacaktır. İyi büyüyüp büyümemeleri size bağlı.

Bu bitkiler, ışık, sulama kapları, besin istasyonları, yetiştirme ekipmanları ve klonlama makineleri dahil olmak üzere laboratuvardaki laboratuvar araçlarından etkilendiğinde tepki verecektir. Deney sırasında bu bitkilerin olağandışı özelliklerini keşfetmeyi ilginç bulacaksınız. Yapmanız gereken ilk şey, bir bitki çeşidi seçmek, ardından ona büyümesi için yeterli ışık vermek. Ancak, tüm bitkiler ışığı sevmez. Onlara ışık tuttuğunuzda, nasıl tepki verdiklerini gözlemlemeniz gerekir.

Toca Laboratuvarı: Bitkiler Toca Laboratuvarı: Bitkiler

LEZZETLİ GÖZLEMLERLE GERÇEK BİTKİ BAKIMI

Bitkilerinizin ışığı sevmediğini fark ederseniz, nedenini öğrenin ve yeni ortamla özelliklerini değiştirmek için onları laboratuvara getirin. Bitkilerin tüm ışık ortamlarına uyum sağlaması için onları değişmeye zorlamanız gerekir, bitkilerinizde yavaş yavaş ölen lekeler oluşmasına izin vermeyin. Bitkilerinizi tedavi etmek için taş veya elektrik çarpması eklemek veya besinleri eklemek kötü fikirler değildir.

Açıkçası, onları sulamazsanız bitkiler yaşayamaz. Bitkilerinizi sulamayı deneyin ve komik tepkilerini görün. Buna öfkeyle tepki verirse bitki fazla suyu sevmiyor demektir ve ağaç verilen sudan memnunsa kesinlikle su isteyen bir bitkidir. Hangi bitkilerin suda yüzebileceğini görmek için su dolu yuvarlak bir tank da kullanabilirsiniz.

ÇEŞİTLERİN GEÇMİŞİ İLE BİRDEN ÇOK ÇEŞİT OLUŞTURUN

Laboratuardaki bitkileriniz yeşile döndüğünde, onları yeni melezler oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Eşsiz bir melez oluşturmak için sevdiğiniz 2 bitkiyi birleştirerek bir melez yöntemi kullanın. Bu melezler, bazen ana bitkiden bile daha iyi olan yeni özelliklere ve hastalık direncine sahip olacak, farklı etkilere ve kişiliklere sahip birçok melez bitki yaratacak, böylece benzersiz genetik kümeleriniz olacak.

Tabii ki, test için laboratuvarınızda bulunan tüm bitkileri yetiştirmenize izin verilir. Ancak, aynı zamanda ağacınızın mutlu olup olmadığına da bakmanız gerekiyor çünkü bitkiler Toca Lab’de tasarlandı: Bitkilerin hepsi tıpkı insanlar gibi mutlu ve hüzünlü duygulara sahiptir. Olumsuz duygular yüzünden bitkilerinizin zayıf büyümesine izin vermeyin.

Toca Laboratuvarı: Bitkiler Toca Laboratuvarı: Bitkiler

İLERİ BİLİM TEKNOLOJİSİ KLON

Toca Lab: Plant oynarken kolayca bitki yetiştirme konusunda uzman olabilirsiniz. Beğendiğiniz bir bitki bulursanız, bitkilerin özelliklerini korurken bitki sayısını artırmak için bir ayna da kullanabilirsiniz. Her klonladığınızda, ana ağacı ve klon makinesini vererek 5 özdeş ağaç daha oluşturacaksınız. Fideler fırından çıktıktan sonra başka deneylerde kullanmanız için yedek malzeme haline gelecektir. Bu, klonlama teknolojisinde ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır ve bunu eğlenceli bitkilerle dolu bir deney evinde deneyimleyeceksiniz.

Toca Lab: Bitkiler ile eğlenceli bitkilerde keşfetmeniz için birçok ilginç şey sizi bekliyor. Gerçek hayattaki bitkilerin isimlerini öğrenerek çok şey öğreneceksiniz. Çocuklara çeşitli bitkiler yetiştirmek ve birçok iyi çeşit yetiştirmek için oyundaki eğlenceli şeyleri öğretin. Ne kadar çok çocuk test edilirse, oyuncuların doğayı sevmelerine ve bilim hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, o kadar fazla harika seçeneğe sahip olacaklar – konsantrasyonunuzu ve düşünme becerilerinizi geliştirmek için size değer bir oyun.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Lab Plants ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir