Toca Kitchen Sushi Restaurant
Toca Kitchen Sushi Restaurant

Toca Kitchen Sushi Restaurant 2.1 APK (Tam Oyun) indir 2022

Yakında sizlere tanıtılacak olan oyun Toca Kitchen Sushi Restaurant ile sizlere yemekler hazırlayarak keyifli bir eğlence deneyimi yaşatacak. Oyuncular müşterilerinin mağazaya girdiğini görecek ve hazırladıkları yemeklerle onları tatmin etmenin yolla

Android Android Macera Oyunları
4 ( 621 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Kitchen Sushi Restaurant
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 82M
Versiyon 2.1
MOD ÜCRETLİ Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Kitchen Sushi Restaurant is the most famous version in the Toca Kitchen Sushi Restaurant series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1
Total installs 50,000+

Yakında sizlere tanıtılacak olan oyun Toca Kitchen Sushi Restaurant ile sizlere yemekler hazırlayarak keyifli bir eğlence deneyimi yaşatacak. Oyuncular müşterilerinin mağazaya girdiğini görecek ve hazırladıkları yemeklerle onları tatmin etmenin yollarını bulacaklar. Aynı zamanda, bu hazırlık, birçok farklı hazırlama yöntemi, çeşitli baharatlar ve etkileyici sunum olduğunda tamamen çeşitlidir.

Toca Mutfağı Suşi Restoranı

BİR JAPON RESTORANINDA HİZMET VERİLİR

Toca Boca, çocuklar ve diğer yaşlar için eksiksiz bir konfor deneyimi yaşamak için eğlenceli oyunlar geliştirmesiyle ünlüdür. Bu nedenle, Toca Kitchen Sushi Restaurant için, Japon tarzı bir restoranı devralacakları zaman, tamamen yeni ve tatmin edici bir deneyim olacaktır. Malzemeleri karıştırarak ve farklı pişirme yöntemleri kullanarak sık müşterilere hizmet vererek restoranın işleyişini sürdüreceklerdir.

Bu oyunun bir özelliği de oyunculara belirli bir özgürlük vermesi ve istediklerini yapabilmeleridir. Ancak bu, oyuncak bebeklerin dünyasına sahip bir oyun değil, bu nedenle restoranınıza gelen misafirler önlerinde sunulan yemekleri yiyebilecekler. Aynı zamanda karakter değiştirme işlevi de eklendi, ancak oyuncuların gerçek restoran sahipleri gibi deneyim yaşamalarını sağlamak için belirli değişiklikler de var.

Toca Mutfağı Suşi Restoranı

ÇEŞİTLİ MALZEMELERİ İŞLEME

Bir Japon restoranına gittikten sonra Toca Kitchen Sushi Restaurant’ta göreceğiniz malzemelerden tamamen etkileneceksiniz. Dönebilme özelliğine sahip bir kaptır ve her çevirdiğinizde karşınıza yeni bir malzeme çıkacaktır. Aynı zamanda, her spinden sonra eski malzeme yeniden ortaya çıkıyor ve oyuncular içinde istediklerini seçebildikleri zaman heyecan yaratan ilk faktör de bu. Çeşitli malzemeler arasından seçim yapacaksınız.

Her malzemenin, malzemenin özelliklerine ve yapmak istediğiniz amaca bağlı olarak farklı bir işleme yöntemi vardır. Böylece, kesme tahtasına koyduğunuzda, istediğiniz şekilde çabucak kesebileceksiniz ve zamanla daha güzel hale getirmek için nasıl kestiğinizi fark edeceksiniz. Yemeğin sevenleri etkilememesi için pişirmeniz gereken bazı malzemeler var ve bu karakterlerin ifadelerini görmekten memnun olacaksınız.

Bir malzeme piştiğinde, tavayı hareket ettirmeyi unutmayın, beklenmeyen etkinin gerçekleştiğini göreceksiniz ve bu size bir yemek pişirme gösterisi yapıyormuş gibi hissettirecektir. Ayrıca, Japon tarzı bir restorana girdikten sonra, hayranlık uyandıran suşi yemekleri yaratmanıza yardımcı olacak yuvarlanma minderini geçemeyeceksiniz. Üzerine bir kat pirinç dökmeniz, gerekli malzemeleri çıkarmanız ve ardından tek dokunuşla; yemeğiniz şekillendirilebilir.

Toca Mutfağı Suşi Restoranı

ÇEŞNİF KULLANIN VE YEMEKLERİNİZİ DÜZENLEYİN

Toca Kitchen Sushi Restaurant’ta, oyuncuların yemeğiniz için bir izlenim yaratmak için belirli baharatlardan da yararlanmaları gerekecek. Sıklıkla kullandığımız ve içinde Japon mutfağının iki tipik malzemesi olan soya sosu ve wasabi malzemelerdir. Özellikle soya sosu, onları daha lezzetli hale getirebileceğini düşündüğünüz elementlerin üzerine serpilebilen bir daldırma sosudur. Ayrıca kullanım sırasında bazı malzemelerin soslu olduklarını göstermek için renk değiştirdiğini göreceksiniz.

Tüm baharatların mutlak bir hassasiyetle serpilmesi gerekir ve miktarlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Özellikle wasabi için Japon mutfağında tipik bir baharat olarak kabul edilebileceği için kullanırken de dikkatli olmalısınız; her seferinde sadece küçük bir miktar kullanılır. Bu baharatın özelliği, tamamen yoğun olması ve bazen çok fazla verdiğinizde yiyicinin deneyimini etkilemesidir. Bu yüzden her şeyin mükemmel bir şekilde koordine edilmesi gerekiyor.

Malzemeleri hazırladıktan ve farklı pişirme yöntemleri kullandıktan sonra, sıradaki işiniz onları güzel bir şekilde dekore etmenin bir yolunu bulmak. Kendiniz için bir şov yapacak ve yemeğinizin estetiğini sağlamak ve tercihlerinize uygun olması için yemeklerinizi istediğiniz yere yerleştireceksiniz. Aynı zamanda, yemeğe dahil edebileceğiniz bazı büyüleyici dekoratif unsurlar da bulabilirsiniz.

Toca Mutfağı Suşi Restoranı

MÜŞTERİNİN LEZZETİNİ MEMNUN EDİN

Kendinize bir yemek aldığınızda, otomatik olarak müşterilerinize getirilir. Bu karakterlerin yüz ifadelerini ve ifadelerini gözlemleyen siz olacaksınız ve neleri geliştirmeniz gerektiğini bileceksiniz. Örneğin, malzemeleri ve baharatları uygun şekilde birleştirirseniz müşteriler mutlu yüzlere sahip olacaktır. Tersine, çok fazla wasabi veya soya sosu eklerseniz kulaklarının tüteceğini göreceksiniz.


İndir (82M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Kitchen Sushi Restaurant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir