Toca Hair Salon Me
Toca Hair Salon Me

Toca Hair Salon Me v2.1-play APK + MOD (Tam sürüm Kilitsiz) indir 2022


Toca Hair Salon Me, oyuncuların kendilerine veya arkadaşlarına birçok saç modeli yaratmaları için yaratıcılıklarını ortaya çıkarmalarına yardımcı olacak. Sadece bir fotoğraf çekin ve görünümünüzü yenilemek için mevcut araçları kullanın.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 643 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Hair Salon Me
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 73M
Versiyon 2.0-play
MOD Tam sürüm Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toca Hair Salon Me is the most famous version in the Toca Hair Salon Me series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.0-play
Total installs 100,000+

İndir (73M)

Toca Hair Salon Me, yaratıcılığını hiçbir şeyle sınırlamadan ortaya çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçim olacaktır. Gerçekten de, sık sık aynaya bakıyorsunuz ve saçınızın o kadar tanıdık olduğunu ve sıkıcı olduğunu fark ediyorsunuz. Yeni ve daha belirgin bir saç stiline geçmek istiyorsunuz ama çok farklı olmak istemediğiniz için korkuyorsunuz. O zaman bu oyun tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olacak.

Toca Kuaför Ben

PROFESYONEL BİR KUAFÖR OLUN

Müşteriler için en güzel saç stillerini yaratabilmek için yetenekli ve kendini işine adamış bir kuaför olmayı hiç düşündün mü? Aksi takdirde, Toca Hair Salon Me, oyunculara getirdiği heyecan verici özelliklerle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Özel nokta, önceden belirlenmiş karakterler için saç şekillendirmeyeceksiniz, kendiniz veya herhangi biri olacaksınız. Eşsiz saç modellerinde kendinize hayran kalabileceğiniz için oyun deneyimi daha doğal hale geldi.

Daha önce kuaförlük deneyiminiz olmadığından endişeleniyorsanız endişelenmeyin çünkü herkes kuaföre dönüşebilir. Tek yapmanız gereken kendinizin veya bir başkasının fotoğrafını çekip oyuna aktarmak. O zaman çok komik görünen saçlarla yüzünüzü farklı bir şekilde göreceksiniz. Kendinizi bir kuaför ve kendi misafiriniz gibi hissetmenizi sağlar.

Toca Kuaför Ben

TÜM FARKLI SAÇ STİLLERİNİ DENEYİN

Toca Hair Salon Me’ye bir kez geldikten sonra, mantıklı olsun ya da olmasın, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız istediğiniz şeyi yapmakta özgür olsun. Herhangi bir görev veya talep yoktur; sadece yapabileceğin her saç stilini dene. Aralarından seçim yapabileceğiniz makas, düzeltici veya tarak gibi gerekli araçlar sağlanır. Ve şimdi, devam edin ve profesyonel saç şekillendirme becerilerinizi gösterin.

Kullanmasını bilmeyenler için de kullanımı oldukça basittir çünkü çoğu her gün sıkça karşılaştığınız oldukça tanıdık şeylerdir. Fazla kılları kesmek için makas kullanabilirsiniz veya bir tarafını tıraş etmek için bir düzeltici kullanabilirsiniz. Bazı parlak ve göz alıcı boyalar seçerseniz, görünümünüz daha da yenilikçi hale gelecektir. Daha da yaratıcı olmak istiyorsanız, öne çıkan bir gökkuşağı rengini kıvırıp püskürtebilirsiniz.

Toca Kuaför Ben

BAZI AKSESUARLAR EKLENDİ

Sadece bir saç modeli değil, aynı zamanda mevcut olan birkaç benzersiz ve canlı aksesuarla karakterinizi süsleyebilirsiniz. Oyun, gözlük, şapka ve gözlük arasından özgürce seçim yapabileceğiniz farklı aksesuarlardan oluşan eksiksiz bir koleksiyona sahiptir. Nihai hedef, karakterinizi tamamen yeni bir görünümle daha ışıltılı ve çekici hale getirmektir.

Tüm adımları tamamladıktan sonra, bir fotoğraf çekebilir ve işinize nasıl tepki verdiklerini görmek için arkadaşlarınızla veya ailenizle paylaşabilirsiniz. Görüntüyü daha canlı ve çok sıkıcı olmamak için arka plana istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Bu eğlenceli anları yakalayın ve fotoğraf albümünüzü doldurmak için daha da benzersiz saç stilleri yaratın.

Toca Kuaför Ben

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, oyuncularına, deneyimin ilk bölümünde muhtemelen enselerinde kıl olacaklarına dair harika duygular veriyor.
  • Kompakt bir telefonla evinizde kesinlikle harika bir salonla profesyonel bir kuaför olun.
  • Aile üyelerinden yakın arkadaşlarınıza kadar tanıdığınız herkesin saçlarını eğlenmek için şekillendirmek için fotoğrafını çekin.
  • Bu oyunda kesmek istediğiniz yüz tiplerine uygun birçok farklı saç modeli var.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı saç rengi, hatta gür sakallar veya komik bir şapka öne çıkacak.


İndir (73M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Hair Salon Me ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir