Toca Builders
Toca Builders

Toca Builders 1.1.0 APK (Tam Oyun) indir 2022


Oynarken öğrenmek ister misin? Cevabınız evet ise, birçok ilginç şey görmek ve istediğiniz ihtiyaçları karşılamak için Toca Builders'ı deneyin. Bu, oynanabilen ve birçok ders öğrenilebilen yeni bir tarza sahip modern bir eğitici oyundur. Oyunu çocukl

Android Android Macera Oyunları
4 ( 316 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Builders
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 82.46M
Versiyon 2.0 oyun
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Builders is the most famous version in the Toca Builders series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.0 oyun
Total installs 100,000+

İndir (82.46M)

Oynarken öğrenmek ister misin? Cevabınız evet ise, birçok ilginç şey görmek ve istediğiniz ihtiyaçları karşılamak için Toca Builders’ı deneyin. Bu, oynanabilen ve birçok ders öğrenilebilen yeni bir tarza sahip modern bir eğitici oyundur. Oyunu çocukların yeteneklerini geliştirecek şekilde inşa etmek, oyun ebeveynlerden olumlu eleştiriler aldı ve çocuklardan coşkuyla alındı. Çeşitli özelliklerle birleştirilmiş optimize edilmiş bir hata ayıklayıcı ile oyun daha da güçlendi.

Toca Üreticileri

BUGÜN MODERN TRENDLER

Günümüz gelişiminin ihtiyaçları, ebeveynlerin hepsi çocuklarının birçok ilginç şey yaşamasını ve birçok şey öğrenmesini istiyor. Bu talebe ayak uyduran programcılarımız, birçok faydalı şeyi deneyimlemek ve öğrenmek için eğitici oyunlar yarattı. Toca Builders, ilginç şeyler deneyimlememize, düşünce ve farkındalığı geliştirmek için kendi oyunumuzu özgürce takip etmemize olanak tanır.

Bu oyunda ebeveynler, çocuklarının endişelenmeden oynayabileceğinden emin olabilirler çünkü eğitim her zaman ön plandadır. Ebeveynler çocuklarını daha iyi anlamak için çocuklarıyla oynayabilirler. Her seviyede, çocuğunuzun düşündüğünü ve genel düşünme biçimini anlamak için çözmesi gereken yönü görün. Bu oyundaki harika dersler sayesinde hem kendiniz hem de çocuğunuz için birçok not, deneyim ve beceri çizebilirsiniz.

Toca Üreticileri

YENİ BİR DÜNYA KUR

6 modern yapıdaki Toca ile oyuncular sadece kendi yönünü kontrol edecek ve Toca her şeye yardımcı olacak. Oyun sabit bir yol izlemez, sizin düşüncelerinize bağlı olarak serbest bir oyun stili izleyecektir. Bu, daha fazla yeni kreasyona sahip olmamıza ve kendimize ait bir rüya evi tasarlamamıza yardımcı olur. Toca Builders, inşaat hayallerinizi birçok farklı şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır.

Oyun, yüksek binaların veya yapıların olmadığı uzak bir adada geçiyor. Siz ve Tocas, hayat dolu bir ada inşa etme, müstahkem kaleler ve birinci sınıf binalar inşa etme sürecine birlikte katılıyorsunuz. Burayı yaşamaya değer ve eğlence için ideal bir yer yapın. Eşsiz şekillerimizle yepyeni bir dünya yaratalım.

Toca Üreticileri

BENZERSİZ ÖZELLİKLER

Oyuncular 6 süper sevimli yapı Toca’nın yardımına sahip olacaklar. Her Toca’nın kendi yeteneği vardır ve bize çok yardımcı olur. İster iki katlı büyük bir ev, isterse lüks bir villa olsun, istediğinizi inşa etmekte özgürsünüz. Bu, yaratıcılığımızı ve derin düşünmemizi kullanmamıza yardımcı olur. Burası, çocukların pozitif düşünmeyi, düşünerek düşünmeyi ve birçok önemli dersi öğrenmelerini sağlayan bir yerdir.

Toca Builders’da, kullanmak istediğiniz ihtiyaçlara bağlı olarak tüm renkler dahil olmak üzere birçok şekil ve renk olacaktır. Her bina harika bir mimari eserdir. Binayı uyumlu hale getirmek için tüm renkleri kullanın ve bir odak noktası bırakın. Toca Builders’da, yarattıklarınızı yakalamak ve hatırlamak için fotoğraf çekme özelliği vardır. Dahası, oyunun yaratıcılığı daha da büyüdü ve bize kendi düşünce tarzımızı geliştirmemiz için birçok benzersiz öneri verdi.

Toca Üreticileri

İLGİNÇ VE İLGİNÇ

Toca Builders, modern, özgür ruhlu bir oynanışa sahiptir, bu nedenle tüm kreasyonlar tanınır. Oyunlar hem ilginç deneyimler yaşamamıza hem de birçok değerli ders almamıza yardımcı oluyor. İnşa edilen her bina, yaratıcılığımız için harika bir mimari eser olan temel bir çekirdeğe sahiptir.

Bir bina inşa etmek için küpleri kullanmak, diğer oyunların aksine benzersiz bir çekiciliğe sahiptir. Basit jest ilhamıyla oyun, yaratıcılığınızı ve merakınızı teşvik eder. bu sadece size yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda oyun geliştirmede de çok yardımcı olur. Ayrıca oyun, binanıza gizem katmak için stilize küpler kullanır.

Bu sayede Toca Builders kendi benzersiz ve ayırt edici özelliklerini sunar. Modern ücretsiz oyunla birleşen heyecan verici deneyim, oyunculara heyecan getirdi. Her özelliğin kendi nüansı vardır ve oyuncuların harika dersler alabileceği bu nüansları kullanmak ilginçtir.


İndir (82.46M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Builders ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir