Toca Blocks
Toca Blocks

Toca Blocks 2.1 APK (Tam Oyun) indir 2022


Çocuklar, yaratıcılığı teşvik etmede, modeller oluşturmada ve dünyayı inşa etmede uzmanlaşmış oyunlar için her zaman önemli bir nesnedir. Böylece çocuklar eğlenebilir, dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecekte olmak istedikleri kişi ola

Android Android Macera Oyunları
4 ( 891 puan )
Fiyat: $0
İsim Toca Blocks
Yapımcı Toca Boca
Tür Macera Oyunları
Boyut 56M
Versiyon 2.1-play
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Toca Blocks is the most famous version in the Toca Blocks series of publisher Toca Boca
Mod Version 2.1-play
Total installs 100,000+

İndir (56M)

Çocuklar, yaratıcılığı teşvik etmede, modeller oluşturmada ve dünyayı inşa etmede uzmanlaşmış oyunlar için her zaman önemli bir nesnedir. Böylece çocuklar eğlenebilir, dünya hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecekte olmak istedikleri kişi olabilirler. Bu aynı zamanda piyasadaki benzersiz dünya inşa oyunlarından biri olan Toca Blocks oyununun doğuşunun bir nedenidir. Olağanüstü bir arayüz ve canlı efektler ile çocukların gözlerini kaçırmaması garanti edilir.

Toca Blokları

BASİT OYUN TÜRLERİ İLE EĞLENCELİ YARDIM

Oyun Toca Blokları geliştirir; bu, geliştiricilerin özellikle yaratıcı oyunlar olmak üzere çocuklar için basit eğlence oyunları başlatmasına yol açar. Bu nedenle, dokunma işlemlerinin her görüntüsü oyun tarafından son derece düzgün ve canlı bir şekilde tasvir edilir. Ayrıca Toca Blocks, çocukların çevrelerindeki insanlarla etkileşim kurma yeteneklerini geliştirmek için akrabaları ve arkadaşları ile eğlenmeleri ve oynamaları için uygun koşullar yaratır.

CİNSİYETİNİZİ YOLUNUZ OLUŞTURUN

Bu oyuna gelen oyuncular, tarzlarına ve tercihlerine göre bir dünya yaratabilirler. Bir hayal dünyası inşa etmek için rengarenk macera yollarınızı tasarlamak vazgeçilmezdir. Buna ek olarak, Toca Blocks’un alanı da sonsuz alana göre tasarlanmıştır, böylece oyuncular 60’tan fazla güzel öğeyi desteklemek için yeterli alana sahip olma endişesi duymadan dünyayı yapabilir, oyunculara birçok fikir vermeyi garanti eder.

Toca Blokları

KARAKTERİSTİKLERİN GÖRÜNÜMÜ VE YENİ KARAKTERLER İLE EĞLENCELİ OYUN

Oyun ayrıca heyecan verici bir oyun sunarak oyuncuların daha ilgi çekici deneyimler elde etmelerine yardımcı olur. Renkli rotalarda yolculuğunuza hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz ancak hedefinize ulaşmak için yolda karşınıza çıkan birçok engeli aşmanız gerekiyor. Ayrıca oyuncular, yarattığınız dünyada birçok karakterle yeni topraklar, yeni yetenekler ve çarpıcı adalar ve birçok kader karşılaşması keşfetme fırsatına da sahipler.

ŞEKİLLERİ KARIŞTIRIN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Bu yolculukta, oyuncunun aynı özelliklere sahip blokları bulmaktan yeni bir şekil oluşturmak için blokları birleştirme özel bir görevi vardır. Her blok, esnek, sümüksü bloklar veya hayal gücünüzün ötesinde birçok nesneye hızla dönüşebilen birçok blok gibi birçok farklı biçime ve özelliğe bölünmüştür; bir yatak, ışıltılı elmaslar veya hatta koyu kahverengi bir kaka olabilirler.

Toca Blokları

YARATICI İLHAM İÇİN BİRÇOK YENİ ŞEKİL KEŞFEDİN

Blokların kombinasyonu, yeni renklere ve henüz sahip olmadığınız birçok yeni dokuya dönüştürülecek. Sadece bu değil, karışım başarılı olursa, oyuncu sihirle dolu bir blok tasarımı alacak. Görüntüyü geliştirmek ve dünya inşa etme sürecinde çok fazla ilham almak için, oyuncu mümkün olduğunca her bloğun özelliklerini ve cazibesini keşfetmeli ve anlamalıdır.

Basitleştirilmiş ÇİZİM VE BIRAKMA

Toca Blocks, mevcut aynı blokları birleştirmenin yanı sıra, birçok yeni ortaklık oluşturarak oyuncuların yaratıcılıklarından yararlanmalarına da yardımcı oluyor. Ancak bu blok tek tek oluşturulabileceği gibi aynı anda birden fazla blok da oluşturulabilir. Bunu yapmak için oyuncu bir kalem kullanmalı ve elle çizmelidir. Oyuncu memnun değilse veya bloklarda fazlalık çekiyorsa, oyuncu kalan satırları hemen silmek için bir silgi kullanabilir.

Toca Blokları

RESİM, KAYDET VE DÜNYADA EĞLENCE PAYLAŞIN

Ekran arayüzünde bulunan kamera özelliğini kullanarak kreasyonlarınızın fotoğraflarını çekin. Oyuncular bu resimleri galerilerine kaydedebilir. Buna ek olarak, oyuncuların yarattıkları oyunda, tanıştıkları insanlar, keşfettikleri yetenekler veya benzersiz küp kodları hakkında tüm dünyayı inşa etme sürecini arkadaşları ve aileleri ile paylaşmalarına da izin verilir. Bu heyecan verici şeyleri dünyanızda bulabilirler ve bunun tersi de geçerlidir.

Toca Blokları

MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ VE SES KALİTESİ

Oyun, hem taşıdığı yaratıcı içerik hem de üstün görüntü kalitesi için takdir edilmektedir. Çocuklar için bir oyun olduğu için oyunun arayüzü basit ama aynı derecede olağanüstü. Görüntü, her açıdan parlak, benzersiz ve çekici renk oyunlarıyla tasvir edilmiştir. Ayrıca ses efektlerinin varlığı da var; daha fazla eğlence yaratır ve alanın her zamankinden daha hareketli ve canlı olmasına yardımcı olur.

Bu oyuna gelen çocuklar sadece güzel bir arayüz altında eğlencenin tadını çıkarma fırsatına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yaratıcılıklarını ve problem çözme düşüncelerini de teşvik edebilirler. İlgi çekici içeriği, pozitif ruhu ve süper sevimli karakterleri sayesinde Toca Blocks, başta genç oyuncular olmak üzere birçok oyuncudan her zaman coşkulu bir destek alıyor.


İndir (56M)

Artık indirmeye hazırsınız Toca Blocks ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanToca Boca

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir