TNT Flash TV
TNT Flash TV

TNT Flash TV v1.4.17 APK indir (Canlı Maç izle) 2023

  

Android Android Eğlence
4 ( 670 puan )
Fiyat: $0
İsim TNT Flash TV
Yapımcı Flashlabs Dev
Tür Eğlence
Boyut 4MB
Versiyon 1.3.52
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı  
Orjinal Google Play
TNT Flash TV is the most famous version in the TNT Flash TV series of publisher Flashlabs Dev
Mod Version 1.3.52
Total installs 500,000+
   
   
   

TNT Flash TV, 80’den fazla farklı Fransız TV kanalı sunarken canlı TV izlemek için bir uygulamadır. Çeşitli işlemler ve bilgiler ile beğendiğiniz programları kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz görüntü ve ses kalitesini de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, programların tümü, izleyiciler için Fransızca altyazıları destekler.

TNT Flash TV

SADECE FRANSIZ TV KANALLARINI İZLEYİN

TNT Flash TV’de bulacağınız temel özellik, Fransa’daki çeşitli kanalları basit bir şekilde kolayca izleyebilmenizdir. Uygulamanın listesi, istediğiniz kanalı özgürce izleyebileceğiniz 80 kanala kadar destekler. Dolayısıyla bu kanallar haberden eğlenceye birçok farklı türün etrafında dönecek ve kullanıcıların eğlence ihtiyaçlarını istedikleri zaman karşılayabilecek. Ayrıca, göz ardı edemeyeceğiniz daha birçok heyecan verici özellik olacak.

İSTEDİĞİNİZ KANALLARA ABONE OLUN

TNT Flash TV’nin temel özelliklerini öğrendikten sonra, sunduklarını deneyimlemeye başlayacaksınız. Spesifik olarak, istediğiniz herhangi bir kanalı seçebilirsiniz ve ardından kendiniz için doğru seçimleri yapabilmeniz için kısa bir açıklama görüntülenecektir. Ayrıca aşağıda içerik için yayın zaman dilimlerini göreceksiniz ve beğendiğiniz şovlar varsa, prömiyerlerini yaptıkları zaman dilimlerini kaçıramayacaksınız.

TNT Flash TV TNT Flash TV

ZAMAN ZAMAN FARKLI İÇERİK ARAMA

TNT Flash TV’yi deneyimlediğinizde, deneyiminizi sağlamanıza yardımcı olacak birçok heyecan verici özellik bulacaksınız. Uygulama arayüzünün üç ana sekmeye ayrıldığını ve her birinin görevleri olduğunu göreceksiniz. Özellikle, bakım sekmesi için, herhangi bir kanalı bulup hemen ardından diğerine geçmek yerine, hangi şovların veya filmlerin gösterildiğini bileceksiniz. Bu gece ne izleyebileceğinizi bilmek istiyorsanız, ce-soir sekmesine de dokunabilirsiniz.

İZLEYEBİLECEĞİNİZ YASAL TV KANALLARI

Favori kanallarınızı izlemek için TNT Flash TV kullanmanın güzel bir yanı, farklı sağlayıcılardan yasal programlar bulabilmenizdir. Başka bir deyişle, bu uygulamada gördüğünüz deneyim tamamen garantili, doğru ve kaliteli. Bu nedenle izlediğiniz programların programı da tamamen TV izleme rahatlığınız için özel olarak sunulmaktadır.

TNT Flash TV

İZLEYEBİLECEĞİNİZ KALİTELİ VİDEOLAR

Bulduğunuz kanalların sayısı ve meşruiyetinin yanı sıra bu kanalların yayın kalitesini de dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Özellikle uygulama size birçok farklı seçenek sunduğunda öncelikle kullanabileceğiniz görüntü ve ses kalitesi ile ilgileneceksiniz. İnternet bağlantınızın kalitesine bağlı olarak HD gibi farklı görüntü kalitesi ve daha birçok seçenek bulabileceksiniz.

GÖSTERİYİ ALTYAZILARLA TAKİP EDİN

Fransızca bilen ancak kanallardaki bilgilere ayak uyduramayanlar için ilginç bir nokta da herkes için Fransızca altyazı entegre eden uygulama. Yani dil becerilerinizi geliştirmek ve o kanalın içeriğini öğrenmek için altyazıları dinleyebilir ve okuyabilirsiniz.

TNT Flash TV

Farklı türlerde kanallar sağlayan bir uygulama, izleyicileri cezbeder çünkü:

  • Fransa’daki TV kanallarının bir listesi kullanıcılara eksiksiz, ayrıntılı ve profesyonel bir şekilde sunulmaktadır.
  • Seçtiğiniz TV kanalı ve ilgili programların programı ile ilgili birçok özet bilgi bulabilirsiniz.
  • Bir programı bulmanın, mevcut programda veya akşam programında arama yapmak gibi birçok yolu vardır.
  • Sesin, görüntünün kalitesini özelleştirebilir ve Fransızca altyazıları açarak takip etmeyi kolaylaştırabilir ve internet bağlantınıza uygun hale getirebilirsiniz.
  • Bu içerik yasal olarak sağlanmıştır, bu nedenle program bilgilerinin doğruluğundan, kalitesinden ve ayrıntılarından emin olabilirsiniz.

 


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız TNT Flash TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir