Titan Quest: Legendary Edition
Titan Quest: Legendary Edition

Titan Quest: Legendary Edition v2.10.9 APK + MOD (Para/Kilitsiz) indir 2022


Titan Quest: Legendary Edition, oyunculara gözlerini ekrandan alamama anları yaşatan ilgi çekici bir oyundur. 2006 yılında çıkan ve büyük başarı elde eden Titan Quest oyununun özel bir hayranı iseniz, bu kesinlikle sizin için uygun bir seçim olacaktı

Android Android Oyun
5 ( 145 puan )
Fiyat: $0
İsim Titan Quest: Legendary Edition
Yapımcı HandyGames
Tür Oyun
Boyut 3.7GB
Versiyon 2.10.9
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Titan Quest: Legendary Edition is the most famous version in the Titan Quest: Legendary Edition series of publisher HandyGames
Mod Version 2.10.9
Total installs 10,000+
  • Tüm DLC'lerin Kilidi Açıldı
  • sınırsız para


İndir (3.7GB)

Titan Quest: Legendary Edition, oyunculara gözlerini ekrandan alamama anları yaşatan ilgi çekici bir oyundur. 2006 yılında çıkan ve büyük başarı elde eden Titan Quest oyununun özel bir hayranı iseniz, bu kesinlikle sizin için uygun bir seçim olacaktır. Bu oyuna gelirken, yeni ve çekici özelliklerle oyuna adını veren en iyi duyguları yaşayacaksınız.

Titan Quest: Efsanevi Sürüm

SON DERECE İLGİNÇ HİKAYE

Titan Quest: Legendary Edition, güçlü ve üstün Olimposlular tarafından uzun süre hapsedilen Titanların yükselmeye başlamasıyla başlayacak. Uzun süre acı çektikleri için insan dünyasına karşı nefret duymaya başladılar ve ne pahasına olursa olsun dünyadaki tüm insanları yok etmek zorunda kaldılar. Bunların arasında, Olympians ve insanlar arasındaki bağı kırmak için bir araya gelen bir Titan üçlüsü var. Bu, büyük bir güce sahip oldukları için tüm dünyaya hükmetme şansına sahip olacakları için bir felakete neden olacaktır.

Önünüzde uzanan tehlikeyle yüzleşin ve bu daha başlangıç ​​olsa da bunun olmasına izin vermeyeceksiniz. Titanlar planlarını adım adım başarıyla gerçekleştirdikleri için, insan dünyası tamamen ortadan kalkacak ve tanrılar da aynı sonuca varacaktır. Bir kahraman olacak ve kötü adamlara karşı durmak ve onları zindana göndermek için insan dünyasını temsil edeceksiniz.

Titan Quest: Efsanevi Sürüm

AYNI OYUN AYNI BASİT

Oyun, insan dünyasının en güçlü ve dünya yüksekliğinde olduğu ancak yakın bir tehlikeyle karşı karşıya olduğu Roma döneminde geçiyor. Senin görevin lideri bulmak ve dünyaya barış getirebilmek için o kişiyi yok etmektir. Oyuna Helos köyünde başlayacaksınız ve köylüler size rehberlik edecek veya Titan’la kolayca yüzleşmeniz için size silahlar verecek.

Her yolculuk boyunca, karakteriniz savaş için gerekli becerileri öğrenebilmek için daha güçlü ve daha dirençli hale gelecektir. Ancak ne kadar güçlü olursanız olun, Titan her zaman dikkatli olmanız gereken zorlu bir rakiptir. Maalesef bir savaşta yok edilirseniz, bulunduğunuz yerin yakınındaki kontrol noktasında yeniden doğabilirsiniz.

Titan Quest: Efsanevi Sürüm

NESNELERİNİZİ TAKIN

Her savaştan sonra seviye atlamak istiyorsanız daha şiddetli savaşmanız gerekecek çünkü karakterinizin birçok yeni beceri öğrenmesine fayda sağlayacaktır. Karakterin yeteneğini veya gücünü kavramayı kolaylaştırmak için oyun size zeka, güç, sağlık veya yaratıcılık gibi özellikler sağladı. Seviye atlarsanız, ona birkaç özellik daha eklenecektir.

Özellikle, karakterin gücünü en üst düzeye çıkarmak için, Titan’ın saldırılarını veya silahlarını engellemek için daha fazla zırh ve istatistikleri artırmak için diğer bazı kostümlerle donatabilirsiniz. Bu eşyaları savaş sırasında veya Helos köyündeki köylülerin görevlerini tamamladığınızda alabilirsiniz. Oyunda kullanacağınız balta ve kılıç gibi silahların bir kısmı yakın dövüş silahlarıdır ve güçleri aynıdır.

Titan Quest: Efsanevi Sürüm

En yoğun savaşlara katılmak her zaman oyuncuların istediği harika bir deneyim olacaktır. O zaman gerçekten mükemmel bir deneyim yaşamak için Titan Quest: Legendary Edition ile başlayalım. Size gerçekten olağanüstü bir deneyim sunmayı vaat eden şiddetli savaşlardan aksiyon rol yapma oyunlarına veya güzel grafiklere kadar.


İndir (3.7GB)

Artık indirmeye hazırsınız Titan Quest: Legendary Edition ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHandyGames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir