Tiny Village
Tiny Village

Tiny Village v1.22 APK indir (Sınırsız Para/Kaynaklar) 2022

Tiny Village, herkesi oyuncunun tarzına veya zevkine göre bir köy inşa etmenin ve geliştirmenin rahat ve rahatlatıcı oyunuyla tanıştırıyor. Ayrıca herkesin atmosferini geliştirmek ve işleri her zamankinden daha heyecan verici hale getirmek için birço

Android Android Klasik
5 ( 887 puan )
Fiyat: $0
İsim Tiny Village
Yapımcı Swipe Forward LLC
Tür Klasik
Boyut 38MB
Versiyon 1.22
MOD Sınırsız Para/Kaynaklar
Orjinal Google Play
Tiny Village is the most famous version in the Tiny Village series of publisher Swipe Forward LLC
Mod Version 1.22
Total installs 5,000,000+
  • Sınırsız para
  • Sınırsız kaynak
  • Kullanırken tümü asla azalmaz

Tiny Village, herkesi oyuncunun tarzına veya zevkine göre bir köy inşa etmenin ve geliştirmenin rahat ve rahatlatıcı oyunuyla tanıştırıyor. Ayrıca herkesin atmosferini geliştirmek ve işleri her zamankinden daha heyecan verici hale getirmek için birçok heyecan verici çevrimiçi etkinlik ve aktivite ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak yeni içerik veya öğeler kademeli olarak açılacak ve aynı zamanda daha fazla oyun derinliği için her şeyi çeşitlendirecek.

tiny village 2

YENİ BİR KÖY HAYATINA BAŞLAYIN

Tiny Village’ın içeriği ve oynanışı, oyuncuları yalnızca köylerde veya kırsal alanlarda var olan, rahatlama ve huzur dolu bir yaşama yönlendirmek içindir. Ancak, köyü birçok ayrı yönde geliştirebilir veya genişletebilir ve rengini değiştirebilir veya istedikleri her şeyi büyütebilirler. Bu arada, yeni bir köyün en müreffeh ve mutlu yaşamına sahip olmak için insanlarla etkileşime girebilir ve birçok etkinliğe katılabilirler.

tiny village 1

BAKIMI VE BÜYÜTME MUHTEŞEM ŞEYLER

Oyun, gelirinizi dengelemek için çeşitli şeyleri büyütmekle veya çiftlikte insanlar veya hayvanlar için çeşitli yiyecekler yapmak için malzemeler hazırlamakla başlayacak. Neyse ki, çiftçilik ve hasat mekaniği o kadar derin ve ilgi çekici ki, oyuncular her büyüme döngüsünü veya mahsulünü izliyor. Oyun ayrıca oyuncuların çiftlik için yeni bir atmosfer veya renk yaratmak için yetiştirmesi veya bakım yapması için birçok yeni bitki sunacak.

tiny village 3

GÜZEL VE ​​KARLI YARATIKLAR YÜKSELTİN

Çiftçiliğin yanı sıra hayvancılık, oyuncuların çiftlik hayatlarını çeşitlendirmeleri için Tiny Village’da eğlenceli bir içeriktir. Sistem, oyuncuların yetiştirmeye başlaması için çeşitli hayvanlar sunacak. Çiftlik ürünlerinin değeri veya üretimi olgunlaştıklarında çok fazla gelir potansiyeli getirecektir. Öyle olsa bile, oyuncuların her gün onları beslemek için yeterli yiyeceğe sahip olmaları ve aynı zamanda harika şeyler üretmek için diğer malzemelerle birleştirmeleri gerekecek.

tiny village 4

ÇEVRE KÖYLERİ KEŞFEDİN VE İNSANLARLA İLETİŞİME GEÇİN

Oyuncu çiftlikteki tüm işleri bitirdiyse, kırsal yaşam hakkında daha fazla bilgi edinmek için çevredeki alanları keşfetmek isteyebilir. Ayrıca, fazladan iş alacak kadar şanslı olabilirler veya çiftlik çevresindeki insanlar tarafından talep edilen birçok gerekli öğeyi karşılayabilirler. Oyuncular kasabanın derinliklerine inip alışveriş yapabilir ve arkadaş canlısı karakterleri ziyaret edebilir veya belirli zamanlarda en sıcak ve en anlamlı partilere katılabilir.

YENİ İÇERİĞİN KİLİDİNİ AÇIN VE ŞİMDİYE KADAR EN İYİ ÇİFTLİĞİNİ OLUŞTURUN

Tiny Village’ın faaliyetleri veya içeriği genişlemeye devam edecek ve insanlara ister çiftlikte ister şehirde olsun, keşfedecekleri ve eğlenecekleri sonsuz şeyler sunmayı vaat edecek. Ek olarak, oyuncular bazı özelliklerle etkileşime girerken veya dünyada sayısız şey inşa etmek için önemli kaynaklar toplarken kademeli olarak daha fazla şeyin kilidini açabilirler. Oyuncuların zevkine bağlı olarak, özgürce benzersiz bir dünya yaratabilir, bir çiftlik kurabilir ve en iyi çiftçilerden biri olabilirler.

tiny village 5

Tiny Village, herkese en iyi deneyimi sunmak için birçok eğlenceli ve yenilikçi işlevle birleştirilmiş hoş ve ilgi çekici içeriğe sahip sıradan bir oyundur. Sadece bu da değil, insanlar oyunda istedikleri her şeyi özgürce yapabilir ve hayal ettikleri bir çiftlik hayatını yaratabilirler.

  • Oyuncuların çiftliklerini kendileriyle eşleşen veya kırsal yaşamdan ayıran farklı renkler veya stiller ile yetiştirebilecekleri ve geliştirebilecekleri güzel bir oyun.
  • Yetiştirmek için çeşitli mevsimlik mahsuller ve potansiyel gelir elde etmek için bitkiler veya daha iyi ürünler için diğer ürünlerle birleştirin.
  • Diğer köylerle veya kasabadan ticaret yapmak için sonsuz malzeme veya sarf malzemesi üretmek için hayvanlar yetiştirin.
  • Değerli ödüller veya karşılık gelen başarılarla ödüller kazanmak için kasabada harikulade etkinlikler içeren ara sıra etkinlikler.
  • Diğer köylülere yardım ederken daha fazla kaynak toplamak veya pasif gelirler için daha fazla yapı inşa etmek için geniş dünyayı keşfedin.


İndir (38MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tiny Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir