Tiny Scanner
Tiny Scanner

Tiny Scanner v5.5.5 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Tiny Scanner – PDF Scanner App, cep telefonunuzda her zaman ihtiyacınız olan bir araç olacaktır. Ofis çalışanı iseniz ve evrak işleri kaçınılmaz ise işiniz için kesinlikle son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar c

Android Android Araçlar
5 ( 333 puan )
Fiyat: $0
İsim Tiny Scanner
Yapımcı Beesoft Apps
Tür Araçlar
Boyut 50MB
Versiyon 5.5.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Tiny Scanner is the most famous version in the Tiny Scanner series of publisher Beesoft Apps
Mod Version 5.5.5
Total installs 10,000,000+

İndir (50MB)

Tiny Scanner – PDF Scanner App, cep telefonunuzda her zaman ihtiyacınız olan bir araç olacaktır. Ofis çalışanı iseniz ve evrak işleri kaçınılmaz ise işiniz için kesinlikle son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar ceplerinde son derece kompakt bir dijital tarayıcıya sahip olacaklar ve her an hemen kullanılabilecekler.

Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması

TÜM FARKLI BELGE TÜRLERİNİ TARAMA

Tam özellikli bir tarayıcı, genellikle belgelerle çalışmak zorunda olanlar için her zaman önemli bir araç olacaktır. Ve çoğu zaman, çok çeşitli belgeleri taramak için kullanabileceğiniz hacimli tarayıcılar tam özellikli olabilir. Ancak artık, özel bir tarayıcının yapabileceği her türlü belge, Tiny Scanner ile telefonunuz tarafından hızla taranacak.

Tarayıcılar, belgeleri taramak ve taramalarını farklı formatlarda kaydetmek için kullanılacaktır. Ve bu, dışa aktarma özelliklerinin dosyalanması söz konusu olduğunda, uygulamanın kullanıcıları için çok ilgilendiği şey olacaktır. Ardından, kullanıcılar taramalarını görüntülerden PDF dosyalarına kadar birçok farklı biçimde kolayca saklayabilir. Ayrıca PDF sayfanızı Letter, Legal, A4 ve daha pek çok boyutta ayarlayabileceksiniz.

Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması

MODERN AI GÜÇLÜ OCR ÖZELLİKLERİ

Uygulamanın kullanıcı deneyimini optimize edebilmek için kullanıcılara getirmek istediği özelliklerden biri de AI POWERED OCR olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar farklı dilleri kullanabilme, el yazısı tanıma, sonuçları düzenleme, kopyalama, paylaşma veya txt, word vb. olarak kaydetme işlemlerini yapabilecekler. Böylece uygulamanın bu harika özelliğini kullanırken işiniz hiç olmadığı kadar kolaylaşacaktır.

Ofis işi olan kişilerin en belirgin özelliği, masalarının yanında her zaman bir tarayıcı bulundurmalarıdır. Genellikle bu özel tarayıcıların şekli oldukça büyük olacak ve onları taşımak için uygun olmayacaktır. Ancak yanınızda tarayıcı olmadan acil bir durumla karşılaştıysanız bu uygulama devreye girdiğinde bu olacaktır. Nerede olursanız olun, bu uygulamaya sahip olduğunuz sürece belgeler hızlı bir şekilde işlenebilir.

Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması Minik Tarayıcı – PDF Tarayıcı Uygulaması

BÜYÜK DEPOLAMA VE ARAMA KABİLİYETİ

Uygulama ayrıca, onu kullanırken kullanıcılara en iyi depolama deneyimini sunabilmek istiyor. Bu nedenle, uygulamanın belge arşivi, liste görünümü ve taramaları tarihe veya başlığa göre sıralama gibi birçok ilginç özelliği de beraberinde getiriyor. Ayrıca kullanıcılar daha önce depoladıkları dokümanları aramak istediklerinde, uygulamanın arama araçları da size çok iyi hizmet edecektir.

Ayrıca geliştiriciler, kullanıcılar için desteği en üst düzeye çıkarmak için Tiny Scanner’a birçok akıllı özellik ekledi. Birincisi, uygulamanın hafızasında saklandığında, dokümanlarınız önceden kurduğunuz bir şifre katmanı ile korunacaktır. Ayrıca taramak üzere olduğunuz belgeler sistem tarafından tanınacak ve işlenecektir. Ardından belgenin sayfa kenarları da algılanacak ve tarayıcı yalnızca belge içeriğine odaklanacaktır.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tiny Scanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir