Tiny Landlord
Tiny Landlord

Tiny Landlord: Idle City Sim v3.0.9 APK indir (Sınırsız Para Birimi) 2022


Tiny Landlord: Idle City Sim, getirdiği ilginç şeyleri keşfetmek için yine en az bir kez deneyimlemeniz gereken boşta bir oyun olacak. Kendi ellerinle inşa ettiğin şehrin bir gün belediye başkanı olma hissini denemekten daha güzel bir şey yok. Yapılm

Android Android Simülasyon
5 ( 248 puan )
Fiyat: $0
İsim Tiny Landlord
Yapımcı PlayCade Interactive
Tür Simülasyon
Boyut 189M
Versiyon 3.0.9
MOD Sınırsız Para Birimi
Orjinal Google Play
Tiny Landlord is the most famous version in the Tiny Landlord series of publisher PlayCade Interactive
Mod Version 3.0.9
Total installs 500,000+
  • MENÜ MODU
  • sınırsız para


İndir (189M)

Tiny Landlord: Idle City Sim, getirdiği ilginç şeyleri keşfetmek için yine en az bir kez deneyimlemeniz gereken boşta bir oyun olacak. Kendi ellerinle inşa ettiğin şehrin bir gün belediye başkanı olma hissini denemekten daha güzel bir şey yok. Yapılması gereken çok iş olduğu için başlangıçta biraz zorlanacağınız bir iş, yönetimde tüm yeteneklerinizi gösterin.

Minik Ev Sahibi: Boş Şehir Simi

KENDİ ŞEHİRİNİZİ İNŞA EDİN

Tiny Landlord’da baştan boş arazi almak için kendiniz inşa ettiğiniz ve geliştirdiğiniz bir şehrin başkanı olacaksınız. Bu arsalardan fabrikalar, dükkanlar, hastaneler veya eğlence parkları gibi birçok farklı bina inşa etmeniz gerekecek. Ayrıca konut, şehrinize taşınmak için daha fazla insanı çekmenize yardımcı olacağı için vazgeçilmezdir.

Tesislerin ne kadar karmaşık veya basit olduğuna bağlı olarak, bunları inşa etme süresi de oldukça uzundur ve tamamlanana kadar beklemeniz gerekecektir. Ancak, bu yapılar bir şehrin ilerlemesini tamamlamanıza yardımcı olacağı için beklemenin karşılığını alacaksınız. Sadece bu değil, asıl amaç bu şehre gelmiş ve gelecek olan sakinlerin temel ihtiyaçlarına hizmet etmektir. Onları mutlu edin ve buranın yaşamak için mükemmel bir yer olduğunu hissedin, böylece daha fazla insanın güvenini kazanacaksınız.

Minik Ev Sahibi: Boş Şehir Simi

ŞEHİRDEKİ HER ŞEYİ DÜŞÜNÜN

Sadece binalara veya evlere sahip olmak yeterli değil çünkü bu şehrinizi eskisinden daha güzel kılmaz, bu yüzden dekore etmek için bazı şeylere ihtiyacınız var ve bunları mağazada bulabilirsiniz. Örneğin, şehir resminize renk katmanın yanı sıra uyumu artırmak için boş arazilerin etrafına biraz daha ağaç dikin. Ayrıca, her gece karanlığa gömülmemesi için şehri aydınlatabilmeleri için biraz daha elektrik direği de inşa edebilirsiniz.

Minik Ev Sahibi: Boş Şehir Simi

Ayrıca, bazı binaların yerleşimi de çok önemlidir çünkü her farklı bina için uygun bir yer bulmak için mükemmel bir stratejiniz olması gerekir. Örneğin apartmanlar sanayi bölgelerine yakın olarak yerleştirilemez çünkü orada yaşayanlar için gürültü veya hava kirliliğine neden olur ve rahatsızlık verir. Ya da eğlence alanları, dükkanlar, hastaneler kalabalık olan yerlere yakın olmalıdır çünkü bunlar çok uzağa gitmeden kullanabilecekleri en iyi tesislerdir.

Minik Ev Sahibi: Boş Şehir Simi

YÜKSELTME İŞLERİ VE DAHA FAZLA HİZMET AÇIN

İlk başta küçük bir sermayeniz olacak ama birkaç bina inşa etmeniz size yetiyor ve bir süre sonra şehir daha fazla gelişmeye başlıyor ki çok kazanç elde ediyorsunuz. Şimdi sahip olduğunuz parayla, her zaman yeni bir şeye sahip olması ve sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılaması için şehrinizi yükseltmek için bunları kullanmak zorunda kalacaksınız. Belediye başkanı olma görevi ile öncelikle gerekli şeylere nasıl harcama yapacağınızı doğru bilmelisiniz. Aksi takdirde, bütçe açığı er ya da geç olacaktır.

Binaları iyileştirmenin yanı sıra, yapmanız gereken önemli şey, şehirde yaşayanların kolayca kullanabileceği bazı hizmetleri daha açmaktır. Arabası olmayanlarla gidip gelmelerine yardımcı olmak için şehrin etrafına birçok otobüs durağı inşa edebilirsiniz. Veya daha fazla şartınız varsa, biraz daha fazla park yeri veya daha çok bir istasyon gibi inşa etmelisiniz.

Minik Ev Sahibi: Boş Şehir Simi

ANA ÖZELLİKLER

  • Şehrinizin belediye başkanı olun ve daha da büyümesine yardımcı olun.
  • Çok fazla çaba veya zaman harcamanıza gerek kalmayacak, ancak yine de çok para kazanacağınız boş bir oyun.
  • Temeli inşa etmek için elektrik, su gibi birçok farklı aktiviteye dikkat etmeniz gerekiyor…
  • Dikkat etmeniz gereken en önemli husus bölgede yaşayanların memnuniyet düzeyi olacaktır.
  • Grafikler animasyon tarzında oluşturulmuştur ancak her zaman en iyi görüntü kalitesini sağlar.


İndir (189M)

Artık indirmeye hazırsınız Tiny Landlord ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir