Tinker Island 2
Tinker Island 2

Tinker Island 2 v1.1.29 APK MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Tinker Island 2, oyuncuların ıssız bir adada hayatta kalmaları ve bir üssü yeniden inşa etmeleri için heyecan verici bir konsepte sahip, metin odaklı bir macera oyunudur. Bu oyunla ilgili ilgi çekici olan şey, ister ada işçiliği yapmak ister adayı ke

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 765 puan )
Fiyat: $0
İsim Tinker Island 2
Yapımcı Tricky Tribe
Tür Hayatta Kalma
Boyut 87MB
Versiyon 1.1.29
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Tinker Island 2 is the most famous version in the Tinker Island 2 series of publisher Tricky Tribe
Mod Version 1.1.29
Total installs 10,000+

İndir (87MB)

Tinker Island 2, oyuncuların ıssız bir adada hayatta kalmaları ve bir üssü yeniden inşa etmeleri için heyecan verici bir konsepte sahip, metin odaklı bir macera oyunudur. Bu oyunla ilgili ilgi çekici olan şey, ister ada işçiliği yapmak ister adayı keşfetmek olsun, eğlenceli ve rastgele aktiviteleriyle bulunması zor olan unsurdur. Sadece bu da değil, her ilerlemenin derinliği vardır ve oyuncuların her şeyin tadını sonuna kadar çıkarması için oyunu neredeyse sonsuz hale getirir.

YAPMAK VE HAYATTA KALMAK İÇİN TÜM MALZEMELERİ TOPLA

Oyuncu ıssız bir adaya vardığında, ilk iş hayatta kalmak veya savaşmak için gerekli tüm kaynakları toplamaktır. Tinker Island 2, zengin bir şekilde geliştirilmiş bir oyun yapısına sahiptir ve metin odaklı ve sıra tabanlı öğelerle birleşir, böylece her eylem, oyuncunun duyguları açısından zengindir. Başka bir deyişle, adaya inerken oyuncunun nasıl çalıştığına bağlı olarak, hayatta kalma oranını ve ölçeğini büyük ölçüde artıracaktır.

Tinker Adası 2 Tinker Adası 2

HAYATTA KALAN BİR TOPLULUK İÇİN TEMEL OLUŞTUR

Oyuncular yeterli kaynağa sahip olduklarında, hayatta kalmak için evler veya üretim tesisleri gibi hayati temeller inşa edebilirler. Her bina veya platform, oyuncunun hayatta kalma performansını iyileştirmek için birçok önemli kullanıma sahiptir ve aynı zamanda hayatta kalanların hayatlarını geliştirirken yeni olasılıklar açar. Ayrıca, oyuncular bir şeyleri yükselttikçe veya gereksinimleri karşıladıkça birçok yeni bina kademeli olarak açılacak.

BEKLENMEYEN GELİŞMELERLE ADAYI KEŞFEDİN

Metin odaklı oynanışı sayesinde Tinker Island 2’deki her şey oyunculara gerçek bir macera hissi vermek için ilgi çekici ve eğlenceli. Ne zaman yeni alanlara girmeye veya etrafı keşfetmeye başlasalar, savaşmak veya yeni kaynaklar bulmak da dahil olmak üzere olayların gerçekleşme şansı daha yüksektir. Oyuncular adanın keşfini sürekli olarak genişletebilir ve ilerledikçe daha fazla ödül onları bekler.

Sezgisel SIRA TABANLI MÜCADELE MEKANİZMASI

Oyunun temel dövüş sistemi, her çatışmayı her öğede eğlence ve heyecan açısından zengin kılmak için sıra tabanlıdır. Sadece bu değil, birçok sistem veya ölçek faktörü ortaya çıkacak, böylece her eylem, oyuncuların her zaman taktiklerini doğaçlamaları ve çeşitlendirmeleri için çok fazla potansiyel veya heyecan verici duyguya sahip olacak. Elbette, insanlar belirli türdeki vahşi canavarlara karşı savaş performansını artırmak için öğeler kullanmak gibi benzersiz mekanizmalar kullanabilirler.

Tinker Adası 2 Tinker Adası 2

HAYATTA KALMA TEÇHİSİNİ YAPIN VE YÜKSELTİN

Herkesin hayatta kalma oranını iyileştirdiği için Tinker Island 2’de hayatta kalma teçhizatı üretmek veya yükseltmek hayati önem taşıyor. Sistemdeki her şey her zaman karşılık gelen miktarda kaynak gerektirir ve belirli araçlar mevcut olduğunda, oyuncu madenciliğe veya gerekli öğeleri oluşturmaya başlayabilir. Ayrıca, yüksek kaliteli nihai ürünlere rafine edilmeleri için ham kaynakları işleyebilirler.

HEYECAN VERİCİ ANLARI YENİDEN YAŞAMAK İÇİN KADERİNİZİ SEÇİN

Oyuncular adada hayatta kalmak için harika zaman geçirdilerse, hayattan veya kaderin benzersiz bir şekilde tadını çıkarmaya başlayabilirler. Bu, başkalarıyla hayatta kalırken ana karaktere karar vermeyi veya birden fazla kriteri karşılamak için çeşitli etkinliklere katılmayı içerir. Etkileyici olan şey, her karakterin oyuncuların içine girmesi ve her şeyi canlı bir şekilde algılaması için trajik hikayeleri olmasıdır.

Tinker Island 2 APK birçok çekici unsuru ve büyüleyici ve potansiyel bir oynanışı olduğunda harika hayatta kalma oyunlarından biridir. Sadece bu da değil, tüm oyuncu aktivitelerinin olaylar veya gelişim üzerinde çok fazla etkisi vardır ve herkesin duygularını ve deneyimlerini yoğun bir şekilde harekete geçirir.

  • Yeni konseptlerin tadını çıkarırken oyuncuların yeni zirvelere olan hayranlığını artırmak için macera oyunuyla karıştırılmış benzersiz bir şekilde geliştirilmiş hayatta kalma.
  • Egzotik moda ve yöntemlerle oyuncuları oyunun içine çekmek için her eylemi veya öğeyi gösteren ilgi çekici metin tabanlı sistemler.
  • Oyuncular daha derine indikçe veya yeni gizli sırlar keşfettikçe daha nadir kaynakları keşfetmek veya toplamak için geniş ve bitmeyen bir ada.
  • Her şeyi düzgün bir şekilde geliştirmek için ilgi çekici etkileşimli sistem, ister işçiliği yapın, ister rafine edin veya hayatta kalanların yerleşimini inşa edin.
  • Oynamak için herhangi bir kader ve hikaye seçin ve merak uyandıran bir hikaye anlatımı stiliyle zorlukları veya zorlukları hissedin.


İndir (87MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tinker Island 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir