Tinder
Tinder

Tinder Gold v13.10.1 APK (Premium) indir 2022

En uygun şekilde arkadaş bulma deneyimi Tinder APK uygulamasında mevcuttur. Kendinizi farklı unsurlarla etkileyici bir profile hazırlamak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda yolunuzu aramaya başlayacak ve uygulama içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun

Android Android Eğlence
4 ( 515 puan )
Fiyat: $0
İsim Tinder
Yapımcı Tinder
Tür Eğlence
Boyut 110MB
Versiyon 12.8.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
Tinder is the most famous version in the Tinder series of publisher Tinder
Mod Version 12.8.0

En uygun şekilde arkadaş bulma deneyimi Tinder APK uygulamasında mevcuttur. Kendinizi farklı unsurlarla etkileyici bir profile hazırlamak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda yolunuzu aramaya başlayacak ve uygulama içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun kişileri bulabileceksiniz. Böylece, uygulamanın heyecan verici işlevleri sayesinde gerçekten sizin için doğru arkadaşı bulacaksınız.

tinder apk indir modkiwi com 1 tinder apk indir modkiwi com 2

ÇIKIŞ YAPIN, ARKADAŞLAR YAPIN VE YENİ İNSANLARLA TANIŞIN

Tinder’ın deneyimi, birçok kullanıcı için oldukça basittir, çünkü herkesin kullanabileceği çarpıcı bir arayüz yaşayacaklardır. Aynı zamanda, olayın başlangıcında, bu uygulamanın kullanımı sırasında endişelenmenize gerek olmayan özel talimatlar olacaktır. Ayrıca bu arkadaş uygulamasında istediğiniz güzel fotoğrafı profil resminiz olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar, uygulama için sıklıkla kullandıkları bir ad ve sizinle ilgili bir fotoğraf sağlayacaktır. Birçok kişi, kendisiyle ilgili yakın unsurlar içeren fotoğrafları seçecektir. Aynı zamanda, fotoğraflar tamamen güzel ve ışıltılı olacak şekilde düzenlendi çünkü herkes imajının etkileyici olmasını istiyor. Bu iki temel adımı tamamladığınızda, uygulamanın diğer heyecan verici işlevlerine erişebileceksiniz.

SEVDİĞİ ARKADAŞLARI BUL

Tinder’ın işi oldukça basit; benzer ilgi alanlarına sahip kişileri bulabilmeniz için gereksinimlerinize uygun bir kullanıcı sistemi getirecektir. Belli sayıda başka kullanıcının nerede olduğu ve yaşı gibi bazı basit bilgilerle karşınıza çıktığı söylenebilir. Aynı zamanda, herkesin en net göreceği şey, diğer kullanıcıların muhtemelen başkalarının dikkatini çekmek için kullandıkları resimlerdir.

Bunun sizin için mükemmel bir arkadaş olup olmadığını görmek için yukarıda önemli bilgilerle birlikte ilgi alanlarını ve bazı bilgileri bulabilirsiniz. Bir kez belirlendikten sonra, sadece birkaç basit adımla diğer kullanıcıları eşleştirmek için bir işlem gerçekleştireceksiniz. Özellikle bu uygulama için, arkadaş olmak istediğiniz kullanıcıyı sağa kaydırmak için sağa kaydırmanız gerekir veya istemiyorsanız, bir sonraki kişiyi bulmak için sola kaydırabilirsiniz.

Bu maç, diğerlerinin sizinle eşleşmesi biraz zaman alacak ve daha sonra bir eşleşme listesine eklenecekler. Bu, eşleşmeyi kabul eden kullanıcıların bir listesidir ve değiş tokuşunuzu başlatabilirsiniz. Ayrıca bir kişiyle iletişime geçmek istemiyorsanız maçı iptal edebilirsiniz. Listede yeni bir arkadaş göründüğünde, genellikle metin ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

tinder apk indir modkiwi com 3 tinder apk indir modkiwi com 4

İLİŞKİ KURMAK İÇİN MESAJ YAZMA, GÖRÜNTÜLÜ ARAMA

Tinder’da mesajlaşmak, arkadaşınızla istediğiniz her şeyi yazabileceğiniz bir sosyal ağ kullandığınız hissini verecektir. Dolayısıyla bu, ilişkinizi geliştirmenin ilk yolu olarak görülebilir. Bu deneyim, yeni bir arkadaş edinmeye ve iletişiminizi sürdürmek için belirli konular aramaya benzer. Aynı zamanda iletişim yoluyla bu arkadaşınızın size tamamen uygun olup olmadığını bileceksiniz.

Kiminle eşleştiğinize bağlı olarak, bazı insanlar anlattıkları hikayelere bağlı kalmanızı sağlarken, diğerleri olmayacağından takas süresi değişecektir. Bu nedenle, bir kez yakınlaşmaya başladığınızda, yüz yüze iletişim bazen mesajlaşmaktan daha karmaşık olabileceğinden onları doğrudan arayabilirsiniz. Böylece, uygun olduğunu düşündüğünüz biriyle ilişkinizi güçlendirmenin yollarını bulabilirsiniz.

ARAMA KRİTERLERİNİ BASİT OLARAK AYARLAYIN

Uygun bir arkadaş arayanlar için genellikle hobiler, iş veya hayattaki etkileyici faktörler gibi benzersiz faktörler verirler. Böylece diğer kullanıcılar bu bilgileri sizinle eşleşmeden önce bulabilir, bu da yeni arkadaşlar bulmada bir faktördür. Bu öğeyi Tinder’da basit ve hızlı bir şekilde tamamen ayarlayabilirsiniz.

Bu uygulamada görünen bir diğer heyecan verici unsur, uygulamanın sizi diğer insanlarla bağlayabilmesi için kriterlerdir. Bu kriterler genellikle aradığınız maksimum yaş veya aralığa odaklanır. Ayarlamadan birkaç dakika sonra birkaç dakika beklemeniz gerekiyor, ardından kriterlerinize uyan kişiler karşınıza çıkacak ve yeni arkadaşlarınızı bulma ve eşleştirme sürecine başlıyorsunuz.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tinder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTinder

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir