Timestamp Camera Pro
Timestamp Camera Pro

Timestamp Camera Pro v1.211 APK indir (Yamalı) 2022


Timestamp Camera, kullanıcı dostu bir kameradır ancak kullanıcılara birçok etkileyici iyileştirme sağlamak için özelleştirilebilir ve esnek bir AI ile birlikte gelir. Ayrıca fotoğraflara konum, çekim süresi ve harita gibi bilgileri ayrıntılı ve düzgü

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 618 puan )
Fiyat: $0
İsim Timestamp Camera Pro
Yapımcı Bian Di
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 3M
Versiyon 1.211
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Timestamp Camera Pro is the most famous version in the Timestamp Camera Pro series of publisher Bian Di
Mod Version 1.211
Total installs 50,000+

İndir (3M)

Timestamp Camera, kullanıcı dostu bir kameradır ancak kullanıcılara birçok etkileyici iyileştirme sağlamak için özelleştirilebilir ve esnek bir AI ile birlikte gelir. Ayrıca fotoğraflara konum, çekim süresi ve harita gibi bilgileri ayrıntılı ve düzgün bir şekilde ekleme konusunda uzmanlaşmıştır. Kısacası uygulama, kullanıcıların kaliteli fotoğraflara sahip olmalarına yardımcı olurken aynı zamanda her fotoğrafın veya videonun coğrafi konumu hakkında önemli bilgileri göstermesine de yardımcı oluyor.

Zaman Damgası Kamera Pro Zaman Damgası Kamera Pro

DAHİLİ KAMERA GELİŞTİRİCİ

Timestamp Camera’daki ilk özellik, kullanıcıların en sürükleyici ve canlı resimleri oluşturması için kameradaki iyileştirmedir. AI’lar, kullanıcı tarafından belirlenen ön ayara göre mükemmel renkleri ve parlaklığı otomatik olarak ayarlayarak onlara daha sanatsal içerik için daha yaratıcı fikirler verir. Neyse ki, kamera geliştirme sistemi, herkesin çekim deneyimini değiştirmesi veya kişiselleştirmesi için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir.

SAHNELERİ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE KAYDEDİN

Kameradaki iyileştirmeler, kullanıcıların en etkileyici ve kusursuz videoları oluşturması için kayıt işlevine de uygulanacak. Video kaydediciyle ilgili güzel olan şey, yerleşik ön ayarları kullanması ve yeni sonuçlar oluşturmak için gerçek zamanlı olarak rengi veya içindeki her şeyi değiştirmelerine neden olmasıdır. Neyse ki, özelleştirmesi kapsamlı ve çeşitlidir ve kullanıcılara en göz alıcı ve sofistike videoları çekmeleri için daha fazla fikir verir.

Zaman Damgası Kamera Pro Zaman Damgası Kamera Pro

KAYIT ESNASINDA HIZLI SNAP

Kayıt sırasında, Zaman Damgası Kamera, kullanıcıların hızlı bir şekilde kaydetmeleri gereken önemli kareleri yakalamalarına olanak tanıyan bir işlev sağlayacaktır. Bu, videoyu ileri geri dönüştürmek yerine doğrudan videodaki görüntüyü çıkaracak, videonun kayıt işlemine devam etmesini sağlayacak, ancak yine de kullanıcıya içeriden bir resim verecektir. İyi olan şey, görüntülerin tamamen stil veya videoda kullanılan ön ayarlardan alınmış olmasıdır, bu nedenle bulanıklık veya diğer sorunlar olmadan bile kaliteleri ve çözünürlükleri değişmez.

KAYITA DAHA GÜZEL İÇERİK EKLEYİN

Kullanıcılar, video kalitesini iyileştirmenin yanı sıra metin, emoji ve daha güzel şeyler gibi ek bilgileri gerçek zamanlı olarak ekleyebilirler. Neyse ki, ekleme veya çıkarma işlemi uygundur ve kayıt sırasında yapılabilir, bu da video içeriğini daha canlı ve eğlenceli hale getirir. Kullanıcılar ayrıca ön ayarları özelleştirebilir ve daha sonra kaydı düzenlerken veya parlatırken içerik ekleyebilir.

MEDYALARINIZ İÇİN ÇEŞİTLİ ZAMAN DAMGALARI

Zaman damgaları, fotoğrafların veya videoların içeriğinde zaman, konum ve daha fazlası gibi bilgileri gösteren işaretlerdir. Ayrıca, Timestamp Camera, kullanıcıların daha sonra fotoğraf veya video eklemek için ek bilgileri etkinleştirmesi veya devre dışı bırakması için kapsamlı özelleştirmeye sahip olacaktır. Bu uygulamada tüm konum bilgisi formatları yaygın olarak kullanılacak ve herkesin içerikte verilen bilgileri çeşitlendirmesine olanak tanınacaktır.

Zaman Damgası Kamera Pro Zaman Damgası Kamera Pro

DAHA BENZERSİZ VE SÜRÜKLEYİCİ ÇEKİM MODU

Uygulamadan gelen kayıt veya yakalama modlarının tümü otomatiktir ve kullanıcının yakalaması sırasında sürekli olarak uygulanır. Buna dikey veya yatay stil, deklanşör hızı, çözünürlük ve görüntü kalitesi de dahildir. Bunlar, fotoğraflar veya videolar gibi her bir içeriğin kalitesini belirleyen önemli faktörlerdir, bu nedenle kullanıcılar şaheserler oluşturmak için bunları her zaman akıllıca kullanmalıdır.

Zaman Damgası Kamera, ortalama bir kamera gibi çalışır, ancak kullanıcılara en tatmin edici sonuçları vermek için birçok iyileştirme ve benzersiz desteğe sahiptir. Bu aynı zamanda fotoğrafı çektikleri yeri değiştirmeyi ve filme alınan veya fotoğraflanan her yer için daha fazlasını sağlamayı da içerir.

– Yüksek çözünürlüklü sonuçlar için geliştirilmiş kamera kalitesi.
– Değişmeyen kalitede kayıt yaparken hızlı çekim.
– Hassas bir düzenleyiciyle özgürce emojiler, alıntılar ve çıkartmalar ekleyin.
– Çeşitli bilgiler için ayrıntılı zaman damgaları formatı.
– Muhteşem sahneleri yakalamak için çoklu filtreler ve ön ayarlar.


İndir (3M)

Artık indirmeye hazırsınız Timestamp Camera Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBian Di

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir