Times Of India (TOI)
Times Of India (TOI)

Times Of India (TOI) v8.3.7.4 APK (Premium Kilitsiz) indir


Son dakika haberleri, en yeni manşetler, trend videolar ve İngilizce ve diğer dillerde spor, eğlence, teknoloji, politika ve daha fazlasının derinlemesine kapsamı, Times of India Mod APK canlı haber uygulamasında mevcuttur.

Android Android Haberler ve Dergiler
5 ( 354 puan )
Fiyat: $0
İsim Times Of India (TOI)
Yapımcı Times Internet Limited
Tür Haberler ve Dergiler
Boyut 29.12 M
Versiyon 8.3.7.4
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Times Of India (TOI) is the most famous version in the Times Of India (TOI) series of publisher Times Internet Limited
Mod Version 8.3.7.4

İndir (29.12 M)

Times Of India (TOI) MOD APK sırasında zamanlar, çok sayıda olağanüstü özelliğe sahip günümüzün modern zaman geliştirme uygulamasıdır. Bu özel uygulama ile geliştirme dünyası yanınızda ve sürekli güncelleniyor.

Geliştirmeye bakılacak bir çok artı uygulama var ama hangisi size en çok kolaylık sağlayacak? Konu açılmışken, getirdiği kaynaklardan dolayı Times Of India (TOI) uygulamasından bahsetmeden geçmek mümkün değil. Uygulama, tüm dünyada sayısız dili tanıtarak, istediğiniz zaman ihtiyaçlarınız için yararlı bilgiler sağlar. Şimdi sizin için İngilizce, Telugu, Tamil, Malayalam, Hintçe, Bengalce, Gujarati, Kannada, Nepalce, Urduca, Marathi, Assamese ve Odia dillerine yardımcı olacak.

times of india mod apk

RAPORLARI İYİLEŞTİRİN VE GERÇEK ZAMANLI TV İZLEYİN

Bu yazılımla, makaleleri net biçimde incelemek ve istediğiniz zaman evden uzaktayken en son haberleri kullanarak güncel kalmak mümkündür. Program, tamamen yeni bir veri kaynağı ile kullanıcılara hızlı geliştirme değişiklikleri getiriyor. Yazılımın beslemesi, yerel yayıncıların yanı sıra Times of Asia’dan alınan özel beslemelerin dil tercihine bağlıdır. Ayrıca, uygulama ayrıca, Now, ET Today ve Zoom Live TV günlerinde canlı televizyon izlemenize ve son dakika gelişmeleri, iş dünyası ve Bollywood gelişmeleri ile güncel kalmanıza yardımcı olur.

times of india mod apk 1

UYGUN VE YARARLI

Akıllı ve tamamen otomatik değişikliklerle günün en yeni haberleri ve manşetlerinden itibaren gün boyunca sabah ve akşam sürekli olarak güncellenecek olan uygulama devreye alındı. Dahası, çevrimdışı olarak ve mümkün olduğunca interneti kullanarak inceleyebilirsiniz. Uygulamanın geleneksel okuma işleviyle net olmadan çevrimdışı modda en son gelişmelere göz atın. Web özellikleriyle karşılaştırılabilir olan bu uygulama, insanların makaleleri kolayca kategorize etmesi ve her an haber okuması için yer imlerine ek olarak. Ayrıca, birinin haber güncellemelerinin tam zamanını ve sıklığını kontrol etmeye çalışın ve tercihlerinizle bağlantı kurun. Bu yazılımı kullanarak, Asya’dan ve diğer birçok ilginç uygulamadan kesinlikle haberdar olacaksınız. Haber dünyası dilediğiniz zaman elinizin altında.

times of india mod apk 2


İndir (29.12 M)

Artık indirmeye hazırsınız Times Of India (TOI) ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir