TIME WARP SCAN
TIME WARP SCAN

TIME WARP SCAN v6.5.0.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


TIME WARP SCAN, basit eylemlerden birçok sanat eseri yaratabileceğiniz, yaygın olarak kullanılan bir filtre olan zaman atlamalı taramayı getiriyor. Uygulamanın özelliklerine kolayca erişebilir ve fotoğraf çekmeyi veya video kaydetmeyi seçebilirsiniz.

Android Android Eğlence
4 ( 432 puan )
Fiyat: $0
İsim TIME WARP SCAN
Yapımcı ZipoApps
Tür Eğlence
Boyut 7M
Versiyon 6.5.0.2
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
TIME WARP SCAN is the most famous version in the TIME WARP SCAN series of publisher ZipoApps
Mod Version 6.5.0.2

İndir (7M)

TIME WARP SCAN, basit eylemlerden birçok sanat eseri yaratabileceğiniz, yaygın olarak kullanılan bir filtre olan zaman atlamalı taramayı getiriyor. Uygulamanın özelliklerine kolayca erişebilir ve fotoğraf çekmeyi veya video kaydetmeyi seçebilirsiniz. Aynı zamanda oluşturduğunuz ürünleri hızlıca saklayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

ZAMAN TARAMASI: Fotoğraf filtresi

ETKİLEYİCİ BİR ZAMAN EĞİTİMİ TARAMA ETKİSİ GETİRİN

Zaman atlamalı tarama efektinin Tik Tok kullanan veya izleyen birçok kişi tarafından tamamen popüler olduğu söylenebilir, bu nedenle şimdi hayranlık uyandıran ürünler oluşturmak için TIME WARP SCAN: Fotoğraf filtresi yapabilirler. Taradığı bir nesnenin görünüm ayrıntılarını kaydedebilir ve kullanıcılar daha ilginç ayrıntılar oluşturmak için nesnenin videodaki konumunu ve davranışını değiştirebilir. Aynı zamanda, uygulamanın kullanımı herhangi bir kullanıcının kullanabileceği basittir.

UYGULAMANIN ÖZELLİKLERİNİ KOLAYCA KULLANIN

Kullanıcıların TIME WARP SCAN: Fotoğraf filtresi özelliğini kullanma adımları, kullanıcıların iki özelliği bulabilmesidir: fotoğraf çekme ve video kaydetme. Gerçekten de çoğu kullanıcı, sosyal ağlarda paylaşım yaparken daha ilginç aktiviteler ve kolaylık getireceği için video kaydetmeyi seçecektir. Özellik seçiminden sonra süreç başlayacak ve kullanıcıların kayıttan önce hazırlanmalarını gerektirecektir.

ZAMAN TARAMASI: Fotoğraf filtresi ZAMAN TARAMASI: Fotoğraf filtresi

ETKİLERİ TİK TOK KULLANMADAN KULLANIN

Zaman atlama tarama efekti sosyal ağ Tik Tok’ta tamamen görünüyor, bu nedenle, yüklemeyi sevmiyorsanız, TIME WARP SCAN: Fotoğraf filtresi bu sorunu sizin için çözecektir. Etkileyici ürünler oluşturmak için uygulamanın sunduğu şeylerden kolayca yararlanacaksınız. Aynı zamanda uygulama ile video kaydı veya fotoğraf çekimi yaptıktan sonra ürününüzün ne amaçla kullanılacağına karar vermeniz de tamamen sizin için oldukça uygun.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ ÜRÜN YARATMAK İÇİN KULLANILAN ÖZELLİKLER

TIME WARP SCAN: Fotoğraf filtresinin getirdiği özelliğin kullanımının kolay olduğu söylenebilir ancak bu uygulanamaz olduğu anlamına gelmez. Zaman atlama tarama efekti birçok farklı platformda sıklıkla kullanılmaktadır ve birçok kişi basit işlemlerden kaliteli videolar oluşturabilmiştir. Böylece uygulamanın özelliklerini kullanmak ve yaratıcı fikirlerinizi mükemmelleştirmek için bu efektle ilgili yayınlanmış birçok içeriğe başvurabilirsiniz.

AYNI UYGULAMAYI FİLTRE OLARAK KULLANIN

Mükemmel yaratıcı potansiyel sunduğu için her kullanıcının seveceği bir özelliktir. Aynı zamanda, bir filtreye benzer şekilde çalışır, böylece video kalitesini sağlamak için ilgili bazı faktörleri ayarlayabileceksiniz. Bir kayıt veya görüntü seçmeyi tamamladığınızda, mükemmel bir şekilde uygun bir kaydırma ile uygulamanın tarama yönünü daha fazla seçebileceksiniz. Uygulamayı kullandıkça aklınıza gelebilecek birçok fikir olacaktır.

ZAMAN TARAMASI: Fotoğraf filtresi ZAMAN TARAMASI: Fotoğraf filtresi

ÜRÜNLERİ KOLAYCA SAKLAYIN VE PAYLAŞIN

Ürününüzle işiniz bittiğinde, şüphesiz onunla yapabileceğiniz seçenekleri bulabilirsiniz. Spesifik olarak, bu videoları birçok farklı durumda kullanılmak üzere kolayca saklayabileceksiniz. Ayrıca, yeni oluşturduğunuz ürünleri farklı uygulama ve platformlara kısayollarla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Böylece, kullanıcılar sadece tek bir dokunuşla, başkalarının ürünlerini hemen görmesine tamamen izin verebilir.

BİRÇOK KİŞİYE UYGUN UYGULAMA

Kullanıcı özelliği, herhangi bir kullanıcının yararlanabileceği ve birçok etkileyici ürün oluşturabileceği kullanımı kolaydır. Aynı zamanda, uygulamayı kullanmadan önce, kullanıcının kararlı bir şekilde çalışması için bazı temel izinleri vermesi gerekir. Uygulama, farklı uygulamalarda iyi çalıştığı için kolayca kurulabilir ve kullanılabilir. Bu, uygulamanın kapasite ve yapılandırma gereksinimlerinden gelir.

Kullanıcılar, uygulama ile ilginç efektler bulabilir ve birçok etkileyici ürün oluşturabilir:

  • Kullanıcılar, benzersiz bir fikri tamamlamak ve etkileyici bir ürün oluşturmak için basit zaman atlamalı tarama efektini kolayca kullanabilir.
  • Kullanıcılar, uygulama ile hangi içeriği oluşturmak istediklerine karar vermek için fotoğraf çekmeyi veya video kaydetmeyi seçebilirler.
  • Uygulama sizin kontrolünüz altında bir filtre gibi çalışacak ve taramanın hangi yöne doğru hareket edeceğini siz seçebileceksiniz.
  • Oluşturabileceğiniz ürünler kaydedilebilir veya arkadaşlarınızın bu ürünleri izlemesine yardımcı olmak için istediğiniz platformlarda paylaşılabilir.
  • Bu etki sosyal ağ platformlarında trend oluyor ve bu uygulamanın özelliklerini güvenle kullanabilirsiniz.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız TIME WARP SCAN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir