TikTok 18
 TikTok 18

TikTok 18 MOD APK v1.1.9 (Reklamsız/Filigran Yok) indir 2022

Bir müzik tutkunuysanız ve cazibe ve eğlence dolu kısa videoların keyfini çıkarmak istiyorsanız TikTok'a bakın. Bu çok ünlü ve yaygın bir uygulamadır. Kullanıcılara çeşitli aktarım içerikleriyle videoların keyfini çıkarma olanağı verir ve kullanıcıla

Android Android Uygulama
4 ( 532 puan )
Fiyat: $0
İsim TikTok 18
Yapımcı TikTok Pte. Ltd.
Tür Uygulama
Boyut 82MB
Versiyon 23.1.5
MOD Reklamsız/Filigran Yok
Orjinal Google Play
TikTok 18 is the most famous version in the TikTok 18 series of publisher
Mod Version 23.1.5
  • – Tüm reklamlar kaldırıldı –  DCIM/Kamera yerine Filmler/ TikTok klasörüne filigransız indirme yapıldı – İndirmelerle ilgili tüm kısıtlamalar kaldırıldı, herhangi bir videoyu indirebilirsiniz – Diğer tüm kısıtlamalar kaldırıldı (birçok) – Uygulama mümkün olduğunca temizlendi, kopyalandı grafikler kaldırıldı – Optimize edilmiş grafikler – Maksimum sıkıştırma + ZipAlign – Gereksiz etkinlikler devre dışı bırakıldı – Düetler ve birleştirme üzerindeki kısıtlamalar kaldırıldı – Geri sarma artık her videoda mevcut – Pil boşaltma optimizasyonu – Bölgesel kısıtlamaların çoğunu kaldırın – Google Girişi Çalışmıyor – SAEEDStarv sayesinde Yardım için ★ DMITRY Nechoporenko Tarafından Modifiye Edildi

• ÜLKE KISITLAMALARI KALDIRILDI. • İNDİRME KONUMU  TİKTOK /VİDEO. • TAMAMEN REKLAMLAR ÜCRETSİZ. • Filigran KALDIRILDI. • İLERLEME ÇUBUĞU EKLENDİ. • HATA AYIKLAMA BİLGİSİ. KALDIRILDI. • CPU DESTEKLERİ(armeabi-v7a & arm64-v8a) • TÜM VİDEOLARA İNDİRME SEÇENEĞİ EKLENDİ. • TELEFON NUMARASI GİRİŞ DESTEKLERİ. ■ EKLENTİ:- SAEEDSTARV'A TEŞEKKÜRLER. ■ GİRİŞ VE KAYIT İÇİN:- 1-> SAHTE E-POSTA KULLANMAYIN. 2-> ORİJİNAL GMAIL HESABI GEREKİYOR

Bir müzik tutkunuysanız ve cazibe ve eğlence dolu kısa videoların keyfini çıkarmak istiyorsanız TikTok’a bakın. Bu çok ünlü ve yaygın bir uygulamadır. Kullanıcılara çeşitli aktarım içerikleriyle videoların keyfini çıkarma olanağı verir ve kullanıcılar kendilerini son derece mutlu hissedecek ve daha çok eğlenecektir. Aynı zamanda kullanıcılar, herkesin eğlenmesi için videolarını yükleme hakkına da sahiptir.

YENİ VİDEOLARI KOLAYCA KEŞFEDİN VE KEYFİNİ ÇIKARIN

TikTok’a geldiğinizde birbirinden güzel ve birbirinden farklı içeriklerle bir çok güzel ve heyecan verici videoyu keşfetme ve bulma fırsatına sahip olacaksınız. İdollerin dönüşüm videolarını, bazı yemek pişirme videolarını veya belirli ürünlerin kalitesini gösteren videoları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz. Yorucu bir günün ardından dinlenmek ve eğlenmek için bu uygulamaya gelip videolar izleyebilirsiniz. Komedi videoları ve diğer insanların hikayeleri ile getirdiği eğlenceyi videolarında hissedeceksiniz.

TikTok TikTok

YARATICILARDAN HAYAT İLHAMI VE DENEYİMİ ALIN

Tiktok’a geldikten sonra birçok kişinin ilham verici videoları ile çalışmak ve hayatınızı daha iyi iyileştirmek için ekstra motivasyonunuz olacak. Hayatları hakkında konuştular, başladıkları şeyleri, bu hedeflere ulaşma yolculuklarını ve sonuçlarını paylaştılar. Bu videolar sayesinde daha iyi bir yaşam için daha çok çalışacak, çabalayacak ve belirli planlar yapacaksınız. Ayrıca, içerik oluşturucular tarafından sağlıklı bir yaşam hakkında bazı öğrenme veya egzersiz videoları da size önemli bir deneyim ve yaşamak için daha fazla motivasyon sağlar.

HERHANGİ BİR İÇERİĞİN VİDEOLARINI çekerek kendimizi ifade edin

Komedi, şarkı söyleme, oyunculuk gibi yeteneklerinizi gösterme fırsatınız var ve hatta diğer izleyicileri paylaşmak ve onlara enerji vermek için günlük hayatınızın videolarını bile çekebilirsiniz. İçeriğinizi seçin, bunları kaydedin ve herkesin görmesi için Tiktok’a yükleyin; videolarınız için yorumlar ve kalpler alacaksınız. Getirdiğiniz videoları dinleyen ve izleyen insanlar her zaman olacaktır, bu yüzden paylaşmaktan çekinmeyin; kendinizi güvenle ifade edin.

BEĞENDİĞİNİZ MÜZİK VEYA SESLERİ VİDEOLARINIZA ÜCRETSİZ EKLEYİN

Göndermeden önce, video düzenleme işlemi sırasında videonuzu çekici kılmak için istediğiniz şarkıları veya heyecan verici sesleri özgürce ve özgürce seçebilirsiniz. Size Hip-hop, Edm, Pop, Rock ve çok daha fazlası gibi belirli içerik ve türlere sahip çok çeşitli çalma listeleri getirdik. Canlı ve çekici bir video oluşturmak için kendinize en uygun müziği düşünün ve seçin.

TikTok TikTok TikTok

VİDEOYU DÜZENLEME

TikTok’a gelince size gereksiz videoları kesmek, video ve fotoğrafları birleştirme gibi özel düzenleme araçları sağlayacak ve hatta görselleri kullanarak sizin için videolar oluşturabileceksiniz. Ayrıca yeni efektleri buna göre değiştirebilir ve videoya yeni bir renk verebilirsiniz. Sadece bu değil, uygulamadan çıkmadan burada canlı video da kaydedebilirsiniz.

BU UYGULAMA HERKES İÇİN

Bu, günümüzde sosyal ağ sitelerinde genel bir uygulamadır. Bu uygulama herkes, her yaştan, yaşlı yetişkin, genç veya müziğe tutkusu ve ilgisi olan çocuklar içindir ve indirebilir ve katılabilir. Sadece bu değil, bu uygulama size binlerce başka fayda da getirecek. Bu videoları izledikten sonra eğlenme ve rahatlama fırsatına sahip olacak ve yemek pişirme, güzellik ve binlerce heyecan verici ve ilginç şeyin paylaşıldığı videoları izlerken birçok heyecan verici şey öğreneceksiniz. rehber sizi bekliyor.

ÜCRETSİZ BİR UYGULAMADIR

Tamamen ücretsiz olduğu için özgürce kullanmak için bir lisans satın almak için para harcamanıza gerek yoktur. Bu, birçok kullanıcıyı mutlu etti ve heyecanlandırdı. Her kullanıcı farklı bir deneyim yaşayacak. Bazıları TikTok’u eğlence için kullanacak, ancak bazıları onu para kazanmak, insanlara olumlu şeyler vermek için birçok ilham verici video çekmek ve en iyi hayata sahip olduklarını ummak için kullanacak. Anılarınızla dolu videolarınızı oluşturmak için Tiktok’u bile kullanabilirsiniz.

Ayrıca video yakarak yeteneğinizi göstermekten, kendiniz için yaşamaktan ve bu ilhamı çevrenizdekilere yaymaktan çekinmeyin. Eşsiz videolar oluşturmak için arkadaşlarınızı veya ailenizi birlikte video kaydetmeye davet edebilir ve bu uygulamayı ebeveynlerinize ve büyükanne ve büyükbabanıza eğlenip rahatlamaları için tavsiye edebilirsiniz.


İndir (82MB)

Artık indirmeye hazırsınız TikTok 18 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir