Tie Dye
Tie Dye

Tie Dye v3.7.6.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Tie Dye, insanları basit bir oynanışla tanıştırıyor ancak en seçkin moda kostümlerini yaratırken yaratıcı unsuru vurguluyor. Günümüz dünyasında farklı temalar üzerinde en sıra dışı ve çekici tasarımları tasarlamak hiç de kolay değil ama bu oyun yeni

Android Android Simülasyon
5 ( 967 puan )
Fiyat: $0
İsim Tie Dye
Yapımcı Crazy Labs by TabTale
Tür Simülasyon
Boyut 151M
Versiyon 3.7.6.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Tie Dye is the most famous version in the Tie Dye series of publisher Crazy Labs by TabTale
Mod Version 3.7.6.0
Total installs 100,000,000+

İndir (151M)

Tie Dye, insanları basit bir oynanışla tanıştırıyor ancak en seçkin moda kostümlerini yaratırken yaratıcı unsuru vurguluyor. Günümüz dünyasında farklı temalar üzerinde en sıra dışı ve çekici tasarımları tasarlamak hiç de kolay değil ama bu oyun yeni olasılıkların kapısını aralıyor. Bireysel yeteneklere bağlı olarak, bir şeyler tasarlamak için tüm oyuncuların yaratıcı sınırlarını aşmak için gerekli araçlara sahip olacaktır.

RAHATLATICI VE KEYİFLİ BİR ÖLÜM OYUNU

Tie Dye’da oyuncunun asıl işi, kıyafetleri ilginç renklerle boyamak ve birçok yeni moda stili yaratmak için her detayı harmanlamaktır. Bununla birlikte, oyun onlara manuel çizim yerine birçok özel araç vererek, tasarım yapmak için onlara çok zaman kazandırır. Öyle olsa bile, her insanın yaratıcılığı sınırlıdır ve harika kombinasyonlar tasarlarken çeşitli renklerin kullanımıyla geçimlerini sağlamaları gerekir.

batik batik

MÜKEMMEL RENK KOMBİNASYONLARINI SEÇİN

Yeni kıyafetler tasarlarken en önemli şey renk kombinasyonunun mevcut temaya uygun olup olmamasıdır. Oyun, oyuncuların ihtiyaç duydukları herhangi bir rengi özgürce kullanmalarına izin verir, ancak müşterileri kişisel arzularıyla tatmin etmek neredeyse mutlak bir zorunluluktur. Zamanla, oyuncuların uygun bir renk kombinasyonu veya düzenlemesi ile birçok farklı stil tasarlamanın keyfini çıkarması için oyun kademeli olarak daha fazla yeni rengin kilidini açacaktır.

YARATICILIĞI GÖSTERMEK İÇİN ÇOKLU BOYA ARAÇLARI

Kıyafet tasarlamak, Tie Dye’ın her zaman gurur duyduğu ve oyunculara düzenli olarak tanıtacağı özel boyama aletleri gerektirecek. Kullanımları müreffeh ve sürekli değişiyor ve oyuncuların mükemmel renk kombinasyonunu çeşitlendirmek için doğru renkleri eklemelerine izin veriyor. Ölen araçların performansındaki çeşitlilik sayesinde oyuncular rastgele benzersiz kostümler oluşturabilir ve müşterilerin beklentilerini aşabilir.

batik batik

MAĞAZAYI YENİ ÖZELLİKLERLE YÜKSELTİN

Oyuncular, renkli ve yaratıcı kıyafetleriyle müşterileri başarılı bir şekilde memnun ederse, ödeme memnuniyete göre değişecektir. Oradan, oyuncular mağaza için daha fazla şey yükseltebilir veya satın alabilir ve modada yeni prototipler tasarlamak için daha fazla fikir geliştirebilir. İşin iyi yanı, mağazayı yükseltmenin atmosferi değiştirecek ve sıradaki müşterileri memnun ederek oyuncuların daha üretken olmasına yardımcı olacak olmasıdır.

YENİ KIYAFET VE AKSESUARLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Birçok insan taşıyabilecekleri her şeyin parlaklığını sever, böylece Tie Dye renklendirmeye daha fazla kostüm veya aksesuar katacaktır. Bollukları sürekli değişse de, oyuncular farklı araçlar veya renkler arasında yeni varyasyonlar oluşturmak zorunda kalacaklar. Tabii ki, birçok müşterinin bazen karmaşık gereksinimleri vardır ve oyuncuların her şeyi acele koşullarda tamamlamasını gerektirir, ancak ödüller dört gözle beklemeye değer.

Tie Dye olağanüstü bir içeriğe sahip olmasa da, herkese getirdiği rahatlama ve pozitif atmosfer sonsuzdur ve eğlencede her zaman yeni potansiyeller yaratacaktır. Ayrıca, her oyuncunun birçok olağanüstü yaratıcı sınırı vardır, ancak bunları kırabilir, canlı temalarla benzersiz kostümler tasarlayabilir ve tüm müşterilerin gereksinimlerini kolayca karşılayabilir.

batik batik

ANA ÖZELLİKLER

– Çeşitli renkleri sınırsız tema veya desende bir araya getirirken stresi azaltmak için oyuncular için rahatlatıcı ve yaratıcı bir kumaş boyama oyunu.
– Müşterilerin zevklerini tatmin etmek için giysi veya aksesuarlar için yeni renk desenleri veya stiller yaparken herkesin yaratıcılığını genişletmek için çok sayıda olağanüstü araç.
– Ölmekte olan giysilerde yeni renklerin veya araçların kilidini açan, yaratıcılıklarını veya fikirlerini yeni konseptler tasarlamaya daha da genişleten oyuncular için derinlemesine yükseltme sistemleri.
– Tüm mağazayı yükseltirken ve kişisel üretkenliği artırmak için atmosferini değiştirirken daha fazla para kazanmak için günlük aktiviteleri tamamlayın.
– Temalı etkinliklerde veya durumlarda yeni renkler oluşturmak için yeni kumaş tasarımlarına veya stillerine yaklaşın ve hatta müşterilerden gelen özel taleplere uyan renkleri veya araçları seçin.


İndir (151M)

Artık indirmeye hazırsınız Tie Dye ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCrazy Labs by TabTale

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir