TIDAL Music
TIDAL Music

TIDAL Music v2.54.0 APK indir (HiFi/Plus Kilidi Açık) 2022


TIDAL Music, herkese farklı potansiyel, tür ve tarzlara sahip çok sayıda yüksek kaliteli müzik içeriği getirecek. Aynı zamanda, tür veya yazar ne olursa olsun, kullanıcıların müzik zevklerini yeni zirvelere çıkarmayı vaat eden dinamik bir tavsiye ile

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 164 puan )
Fiyat: $0
İsim TIDAL Music
Yapımcı TIDAL
Tür Müzik ve Ses
Boyut 64M
Versiyon 2.54.0
MOD HiFi / Plus Kilidi Açık
Orjinal Google Play
TIDAL Music is the most famous version in the TIDAL Music series of publisher TIDAL
Mod Version 2.54.0
Total installs 10,000,000+
 • Sınırsız Atlama
 • BWD/FWD'yi Atlayabilir
 • BWD/FWD Arayabilir
 • Herhangi Bir Şarkıyı Çalabilir
 • Herhangi Bir Oynatma Listesini Oynatabilir
 • Herhangi Bir Albümü Çalabilir
 • Herhangi Bir  Müzik  Videosunu Oynatabilir
 • Oynatma Listelerini/Albümleri/ Müzik  Videolarını İndirebilir
 • Çevrimdışı İndirilen Oynatma Listelerini/Albümleri/ Müzik  Videolarını Oynatabilir
 • Kilidi Açılmış Şarkı Sözleri
 • Kilidi Açılan Önerilen Parçalar
 • Kilidi Açılmış Parkur Bilgisi
 • Devre Dışı Bırakılan DRM Kısıtlamaları
 • Engelli Sesli ve Görsel Reklamlar
 • xC3FFF0E tarafından yayın


İndir (64M)

TIDAL Music, herkese farklı potansiyel, tür ve tarzlara sahip çok sayıda yüksek kaliteli müzik içeriği getirecek. Aynı zamanda, tür veya yazar ne olursa olsun, kullanıcıların müzik zevklerini yeni zirvelere çıkarmayı vaat eden dinamik bir tavsiye ile bütünleşir. Ek olarak, podcast’ler, çalma listeleri ve daha fazlası gibi birçok ek içerik, kullanıcılara çevrimdışıyken bile en coşkulu ve canlandırıcı veya en canlı duyguları verecektir.

TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar

GENİŞ MÜZİK ARALIĞINI DİNLEYİN

TIDAL Music, kullanıcıların 70 milyondan fazla şarkıyla kendilerini sonsuz keşiflere kaptırmaları için ücretsiz ve çok yönlü bir müzik akışı platformudur. Uygulamayı daha derinlemesine yapmak için kullanıcıların seçimlerini ve diğer ilginç içerikleri çeşitlendirmek için her gün yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir. Ayrıca birçok şarkı, müzik tutkunları için her zaman mutlak ses kalitesini ve en istikrarlı bağlantıyı sağlar.

HIZLI ETKİLEŞİM İÇİN YENİLİKÇİ ARAYÜZ

Her gün yeni şarkılar güncellemenin yanı sıra uygulama, her köşesi özenle ve kusursuz tasarlanmış bir arayüze sahip. Harika olan şey, kullanıcıların güzelliği veya benzersiz tasarımları birçok modern ve cilalı tema ile değiştirmesi için birçok benzersiz arayüz tasarımına sahip olmasıdır. Ayrıca, kategoriler arasında hareket ederken veya bireysel içerikle etkileşim kurarken etkileşimin daha yumuşak ve daha esnek olmasına yardımcı olur.

TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar

BENZERSİZ TAVSİYE SİSTEMİ

TIDAL Music’teki müzik öneri sistemi, AI teknolojisinin zirvesidir ve kullanıcıların herhangi bir içeriği keşfetmesini genişletmeyi vaat eder. Etkinlik geçmişine veya kullanıcıların dinlediği müziğe dayalı olacak ve böylece bireysel zevklere göre uyarlanmış yeni içerikler önerilecektir. Elbette, daha fazla sonuç almak için öneri sistemini özelleştirebilir, hatta müzik eğlence endüstrisinde yeni yazarlara ulaşmalarına yardımcı olabilirler.

KEŞFEDİLECEK MUHTEŞEM OYNATMA LİSTELERİ

Şarkılar ve çalma listeleri de kullanıcıların dinlemek veya geniş çapta keşfetmek isteyebilecekleri heyecan verici içeriklerdir. Ayrıca, sahipleri benzer ilgi alanlarına sahip arkadaşlar bulmak veya müzik zevklerini ifade etmek için tüm çalma listelerini elle seçti ve paylaştı. Kullanıcılar ayrıca türe veya ruh haline bağlı olarak en iyi dinleme deneyimi için çalma listelerini özgürce özelleştirebilir veya kişiselleştirebilir.

ÇEKİCİ PODCAST KANALLARI

TIDAL Music’te yer alan Podcast kanalları da kullanıcıların kişisel kullanım deneyimlerini çeşitlendirmek için harika eklemelerdir. Her podcast kanalının ayrı bir bölüm listesi vardır ve her içerik esas olarak belirli bir konu etrafında ünlülerin konuşmaları etrafında döner. Tabii ki, kullanıcılar bu podcast’leri ücretsiz olarak ücretsiz olarak dinleyebilir ve tüm içerikler en iyi kalite için düzenlenmez.

TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar TIDAL Müzik – Hifi Şarkılar, Çalma Listeleri ve Videolar

BÜYÜLEYİCİ VİDEOLAR VE GÖSTERİLER

Halihazırda yeterli müziğe sahip olan kullanıcılar, benzersiz ve etkileyici müzik eğlence içeriğinin düzenli olarak yayınlandığı video kategorisini keşfedebilir. Aynı zamanda tüm kullanıcılar için müzik ve podcast ile ilgili içerik veya videoların ağırlıklı olarak paylaşıldığı en aktif yerdir. Çok sayıda ilgi çekici içerik, çeşitli büyüleyici ve harika seçeneklerle birlikte birden çok sıralama ile düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

TIDAL Music, ücretsiz, çoklu görev ve kullanıcıların her zaman, her yerde keyfini çıkarabilecekleri sonsuz içeriğe sahip olduğunda potansiyel seçeneklerden biridir. Kategorilerin düzenlenmesi ve düzenlenmesi de esnek ve rafine, kullanıcılara bugün dünyanın en popüler podcast’leri veya radyoları da dahil olmak üzere müzik eğlencesi dünyasına çeşitli keşifler sunuyor.

ÖZELLİKLERİ

 • Kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturun ve yeni sanatçılar keşfedin. Çalma listeleri oluşturun ve paylaşın, sanatçıları dinleyin, radyoyu takip edin veya türlendirin, sanatçı profillerine göz atın ve daha fazlasını yapın.
 • 80 milyondan fazla şarkı ve 350.000 video ile reklamsız, çevrimdışı ve sürekli bağlantı. Müzik, video ve canlı performans akışı.
 • Şarkınız tam da yazarın kastettiği gibi ses çıkaracak. Dolby Atmos ve 360 ​​Reality Audio gibi formatlarda kaliteli müzik.
 • Yeni müzikler keşfetmek çok önemlidir. Bir çalma listesi oluşturmanıza yardımcı olmak için, TIDAL’in akıllı özellikleri, dinleme davranışınıza göre şarkılar önerir.
 • Malzememiz müzik profesyonelleri ve müzisyenler tarafından özenle seçilmiştir. Orijinal çalma listeleri, podcast’ler, video dizileri ve belgeseller sanatçıları onurlandırır. Robot yok.
 • TIDAL, araba kullanırken, yürürken veya TV seyrederken cihazlarınızla çalışır. Herhangi bir üçüncü taraf program olmadan yüksek kaliteli müzik akışı yapabilirsiniz.


İndir (64M)

Artık indirmeye hazırsınız TIDAL Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTIDAL

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir