Ticket To Ride
Ticket To Ride

Ticket to Ride v2.7.11 APK + MOD (Tam Oyunun Kilidi Açık) indir 2022

Ticket to Ride'a gelin ve arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte bu oyunu keşfetmeye başlayın - bu klasik bir masa oyunudur.

Android Android Klasik
4 ( 313 puan )
Fiyat: $0
İsim Ticket to Ride
Yapımcı Asmodee Digital
Tür Klasik
Boyut 72M
Versiyon 2.7.11-6980-90471d26
MOD Tam Oyunun Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Ticket to Ride is the most famous version in the Ticket to Ride series of publisher Asmodee Digital
Mod Version 2.7.11-6980-90471d26
Total installs 100,000+

Dünyayı trenle seyahat etmeyi deneyimleyelim. Kulağa ilginç ve garip geliyor. Diyelim ki ilgileniyorsunuz ve bunu hemen deneyimlemek istiyorsunuz. Ticket to Ride’a gelin ve arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte bu oyunu keşfetmeye başlayın – bu klasik bir masa oyunudur. Sadece basit bir demiryolu simülasyon oyunu değil, aynı zamanda zeka kullanması ve makul taktikler kullanması gerekiyor. Bu demiryolu macerasında, şehirlerinizi ve varış noktalarınızı birbirine bağlayan en hızlı kişi olmanız gerekir.

Binmek için bilet

BAKALIM “BİR ŞEKİL BİLETİ”DEKİ YENİLİKLER

Bu kesinlikle şimdiye kadarki en iyi masa oyunu başlığı. Bu, doğası gereği en çekici ve ilginç oyunlardan biridir. Şu anda oyunda, insanların deney yapmasını kolaylaştıran özelliklerde bazı yeni iyileştirmeler var. Cinsiyet İfadesi sohbet odası artık herkesin etkileşime girmesi için hazır. Ne yazık ki, teknolojiye artık İngiltere haritalarında erişilemiyor. Gerekli kurallar artık Almanca olarak da güncellendi.

Her yaş için bu strateji oyununda, farklı stratejiler bulmak için beyninizin %100’ünü kullanın. Elbette, rakiplerinizi engelleyin ve herkesten önce rotaları ele geçirin. Deneyebileceğiniz birçok farklı strateji ile her oyun benzersiz bir deneyimdir. Asya’dan Avrupa’ya kadar ülkeler arasında seyahat edebilir ve tehlikeli zorluklar yaşayabilirsiniz.

Binmek için bilet

HER KART FARKLI BİR HEDEF İÇİN DOĞRULAMA

Bu oyundaki her ilk oyun için her katılımcıya 4 vagon kartı verilecektir. Doğal olarak, oyuncuya 3 hedef kart daha dağıtılacaktır. Her karta karşılık gelen, haritada bir çift şehir olacak. Oyuncular bu şehir noktalarını gizlice bağlamalıdır. Oyuncu kartları bitiş çizgisine kadar tutarsa, oyunun sonuna kadar onları tutmalısınız. Her oyuncu aynı renkten 45 trenlik bir grup seçmeyi de seçecektir.

Her tur için oyuncu üç seçenekten birine sahip olacaktır. İlk olarak, mevcut desteden iki vagon kartı veya bir Lokomotif kartı alabilirsiniz. İkinci olarak, 3 kart seçecek ve 1 hedef kartı tutacaksınız, eşleşmediğinde diğerini değiştireceksiniz. Son olarak, tren rayları karşılığında toplanan kartları masaya koyarlar veya tren vagonlarının tamamını raylara koyarlar ve puan kazanırlar.

Binmek için bilet

HER YOLUN FARKLI BİR PUANI VARDIR

Herhangi bir strateji oyununun kendi oynanışı vardır ve Ticket to Ride da öyle. Bu oyunda, her bölüm farklı bir uzunluk ve renge sahip olacak. Haritada işaretlenen her bölüm için sadece bir kişi puanlanır. İki yolla birbirine bağlanan her şehir iki kez puanlanacaktır. İki şehri yan yana puansız birleştirmek. Uzun mesafe bağlantı puanı, kısa bağlantıdan daha yüksek olacaktır.

DOĞRU STRATEJİYİ SEÇİN

Oyunda pek çok alakasız yol bağlantısına aldanacaksınız. “Savaşa” başlamadan önce doğru stratejiyi hazırlayın. Oynama sırası size geldiğinde, başkaları işaretlemediyse herhangi bir bağlantı işaretlenebilir. Puanlama önemli olmasa da puanlardan düşülmezsiniz, ancak kazanma yeteneğinizi etkileyebilir. Bağlantılar yukarıda belirtildiği gibi kendilerini puanlayacaktır ve kazanmak için stratejiler hazırlamanız gerekir.

KOLAY KAZAN

Sürüş Bileti, oyuncu tüm arabalarını bitirdiğinde veya arabaların çoğunu tükettiğinde sona erer. Bu olursa, herkesin fazladan bir dönüşü olacak. Sonunda, tüm oyuncular kartları hedeflerine çevirecek. Bağlı varış noktalarının puanları olacak ve bunun tersine, bağlı olmayan varış noktalarının puanları düşülecektir. En uzun bağlantınız varsa ekstra 10 puanla ödüllendirileceksiniz.

Binmek için bilet

SAHİBİNDEN FARKLI OYUN MODLARI

Bu oyuna katılmadan önce oyunla ilgili talimatları dikkatlice okumalısınız. Kurallar size maceranıza nasıl hızlı bir şekilde başlayacağınızı öğretecek. Bu oyunun çeşitli oyun modları vardır. Oyuna tek oyunculu veya çok oyunculu modda katılabilirsiniz. Oyuna katılmak önemlidir ve gereklidir – bir İnternet bağlantısı gereklidir. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak veya arkadaşlarınızla yerel olarak çok oyunculu oynayabilirsiniz.

Bu şimdiye kadarki en eşsiz ve eğlenceli strateji oyunlarından biridir. Ticket to Ride, Alan R. Moon’un en çok satan masa oyununun resmi uyarlamasıdır ve 8 milyonun üzerinde kopya sattı. Bu, çeşitli zorluklarla oynaması kolay bir strateji oyunudur. Hiçbir oyun aynı değildir ve tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Özel bir oyun birçok kişi tarafından bilinecek ve deneyimlenecektir.


İndir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız Ticket to Ride ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAsmodee Digital

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir