Thunder VPN
Thunder VPN

Thunder VPN v5.0.3 APK indir (Vip Kilidi Açık) 2022

Mobil cihazlar, ister çocukların ister yetişkinlerin kullanabileceği bir cihaza sahip olsun, dünyada çok popüler hale geliyor. Hayatı daha kolay hale getirmek için herkesin hayatında vazgeçilmez bir rol oynamış görünüyorlar. Ancak mobil internet olma

Android Android Araçlar
5 ( 100 puan )
Fiyat: $0
İsim Thunder VPN
Yapımcı Signal Lab
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 5.0.3
MOD Vip Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Thunder VPN is the most famous version in the Thunder VPN series of publisher
Mod Version 5.0.3

Mobil cihazlar, ister çocukların ister yetişkinlerin kullanabileceği bir cihaza sahip olsun, dünyada çok popüler hale geliyor. Hayatı daha kolay hale getirmek için herkesin hayatında vazgeçilmez bir rol oynamış görünüyorlar. Ancak mobil internet olmadan getirebileceği özellikleri deneyimlemek neredeyse imkansız. İnternet kapsamı neredeyse evrensel olmuştur, her yerde kullanıcılar internet hizmetini kullanabilmek için erişime sahip olacaklardır. Ancak giderek daha fazla insan interneti kullandıkça, bilgisayar korsanlarının avlanması için bir yem haline geldi. Bu, birçok insanın tehlikeli olduğu için bir şeyler yapmak için interneti her kullandıklarında kendilerini güvensiz hissetmelerine neden olur. Düzeltmek için büyük bir meblağ ödemeden önce sorunun oluşmasına izin vermeyin, ancak sorun oluşmadan düzeltin. Yani Thunder VPN APK bunu yapmanız için bir uygulamadır. Bu, oyuncuların interneti kullanırken en iyi deneyimi yaşamaları için bir araçtır.

thunder vpn apk indir modkiwi com 1 thunder vpn apk indir modkiwi com 2

Yıldırım hızında uygulama, ücretsiz VPN proxy hizmeti

İnternet güvenliği söz konusu olduğunda, belki de birçok oyuncu karmaşık ve yapılması zor şeyler düşünecektir. Ancak bu uygulama için her şey çok daha basit hale geliyor; kullanıcıların uygulamayı kullanabilmeleri için yalnızca birkaç basit adıma ihtiyacı var. Kullanıcı, uygulamanın kullanıcının cihazına yüklenmesi için uygulamayı indirmeye başlayacaktır. Ardından, kullanıcı uygulamayı ilk kez başlattığında, uygulamanın en iyi şekilde çalışması için bazı gerekli izinlere ihtiyacı olacaktır. Uygulamanın bu izinlere erişmesine izin verdikleri için kullanıcıların güvenlik sorunları hakkında endişelenmelerine gerek yoktur. Bunlar, bir uygulamanın doğru çalışması için gerekli olan şeylerden sadece birkaçıdır. Bittiğinde, kullanıcı bir düğme görecek ve sadece onu açmanız gerekiyor ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu şeyi deneyimleyebilmek için oyuncuların yapması gereken tek şey budur.

Kullanıcıların IP adresini gizle

Her kullanıcı, interneti kullanırken, kullanabileceği ve kolayca yönetebileceği bir IP’ye sahip olacaktır. Bu IP aynı zamanda kullanıcıların cihazları ve kişisel bilgileri için en çok sorun yaratan IP’dir. Bir kullanıcının cihazı, mobil bankacılık hesabı gibi bir şey ve diğer birçok önemli belgeyi alırsa, bu çalınmaya değer bir şeydir. Bilgisayar korsanları, kullanıcıların bilgilerine erişmek için kullanıcıların IP’lerinden yararlanacaktır. IP kullanma amacı zararlı olmasa da, bilgisayar korsanları, kullanıcıların bilgilerini çalmak için bundan faydalandı. Bu uygulama, kullanıcılara, bilgisayar korsanlarının onları çalamaması için kullanıcının IP adresini gizleme yeteneği sağlayacaktır. IP adresiniz gizlendikten sonra, bilgisayar korsanlarının kötü şeyler yapmak için cihazınızda olanı çalmanın hiçbir yolu olmayacaktır.

thunder vpn apk indir modkiwi com 3

Coğrafi Kısıtlamaların Kaldırılması

Gerçekten de birçok kullanıcı, internetin, kullanıcıların keşfetmesi için en saygın özgürlüklerden biri olduğunu düşünüyor. Gerçek şu ki, ancak tamamen doğru değil, oyuncular yalnızca belirli bir sınır içinde keşfetmekte özgürdür. Dolayısıyla bu uygulamalar, kullanıcılara özgürce keşfedebilmeniz için araçlar sağlayacaktır. Herhangi bir ülkeyi keşfetmek istiyorsanız, kullanmak için o ülkenin sunucusuna bağlanmanız yeterlidir. Bu sayede kullanıcılar daha önce hiç denemediklerinizi kullanabilirler.

thunder vpn apk indir modkiwi com 4

Çeşitli sunucular

İnsan merakı sınırsızdır, bu nedenle kullanıcıların keşfetmesi için yeterince büyük bir alana ihtiyacı vardır. Bu yüzden uygulama, dünyanın birçok ülkesinde kullanmanız için çok sayıda sunucu koydu. Hindistan, ABD, Almanya gibi ülkeler ve diğer birçok yer, kullanıcıların özgürce keşfetmesine izin veriyor. Kullanıcılar dünyadaki çoğu ülkenin web sitelerini keşfedebilir ve sunduğu avantajlardan yararlanabilir. Kullanıcılar uygulamaya geldiklerinde birçok farklı ülkenin kültürünü keşfedebilirler.

thunder vpn apk indir modkiwi com 5

Uygulamaların kilidini aç

Uygulama mağazasında, kullanıcıların deneyimlemek için indiremeyecekleri birçok farklı uygulama bulunmaktadır. Bunun ana nedeni, uygulamanın indirilmesine izin verilmesi için yaşadığınız ülkede piyasaya sürülmemiş olmasıdır. Ancak bu uygulama, kullanıcının IP’sini kullanmasına izin verilen ülkeye aktararak kullanıcıların tüm bu uygulamaları indirmesine yardımcı olacaktır. Kullanıcılar, engellenmeden deneyimlemek için kilitli uygulamaları indirebilir.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Thunder VPN ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir