Thumbnail Maker
Thumbnail Maker

Thumbnail Maker for Youtube v11.8.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Bu, kullanıcıların sosyal medya kanalları için küçük resimler yapan bir uygulamadır. Harika küçük resimler, bazı basit adımlarla rahat ve verimli bir şekilde oluşturulur. İzleyicilerin kanallarınızı izleyip izlemeyeceklerine karar vermek önemlidir.

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 844 puan )
Fiyat: $0
İsim Thumbnail Maker
Yapımcı Content Arcade Apps
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 23MB
Versiyon 11.8.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Thumbnail Maker is the most famous version in the Thumbnail Maker series of publisher Content Arcade Apps
Mod Version 11.8.7
Total installs 5,000,000+

İndir (23MB)

Küçük Resim Oluşturucu, küçük resim oluşturucular için verimli ve etkileyici bir uygulamadır. Kanallarınız için görüntü oluşturmanın birçok basit yolu vardır, ancak mobil uygulamaları kullanmak kullanışlı ve etkili bir yoldur. Küçük resme bağlı olarak, bir sosyal ağ sitesi izleyicileri çeker veya çekmez. Etkileyiciyse, izleyiciler videonuzu tıklayıp izleyecektir. Bu nedenle, bu, sosyal ağ kanallarınızdaki görüntülemeleri iki katına çıkarabilir ve videoları en üst trendlere taşıma süreci için optimize edebilir. Bu uygulama ile kullanıcılar, tasarım veya grafikler hakkında hiçbir şey bilmeseler bile gerçekten harika bir küçük resim tasarlayabilirler.

Küçük Resim Oluşturucu – Afişler ve Kanal Resmi Oluşturun

BASİTTEN KARMAŞIK TASARIM KÜÇÜK RESİMLERİ

Kullanıcılar, Küçük Resim Oluşturucu’daki sosyal ağ kanallarına uyacak şekilde küçük resim boyutunu özelleştirebilir. İstediğiniz herhangi bir tasarıma sahip olduğunuzda, otomatik sihirli yeniden boyutlandırma özelliğini kullanarak herhangi bir sosyal ağ kanalı için herhangi bir tasarımı kolayca değiştirebilirsiniz. Genişlik ve yükseklik ile ilgili seçenekleri veya varsayılan boyutu seçebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı, kanalınız için olağanüstü göründüğü sürece farklı görüntü şekillerinden birini seçebilir.

BİRÇOK ŞABLONLA KOLAYCA ETKİLEYİCİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTURUN

Birçok şablon mevcuttur; kullanıcıların sadece kendi fotoğraflarını seçmeleri ve ayarlamaları gerekir. Thumbnail Maker’da kullanıcılar, videonuz için yaratıcı ilham oluşturmak için konulara, ruh haline, renge veya eğilime göre şablonlar seçebilir. Başlamak için şablonu seçtiğinizde, düzenleyicide açmak için tıklamanız veya dokunmanız yeterlidir.

Küçük Resim Oluşturucu – Afişler ve Kanal Resmi Oluşturun Küçük Resim Oluşturucu – Afişler ve Kanal Resmi Oluşturun

KÜÇÜK RESİMLERİNİZ İÇİN YARATICI BAŞLIKLAR EKLEYİN

Metin ekleyebilir ve ardından stili ve yazı tipini seçebilirsiniz. Bu metin, gölge, 3D renkler gibi metin efektleriyle görüntünün herhangi bir yerine eklenebilir. Metin, kullanıcının isteklerine bağlı olarak keskin veya kalın yapılabilir; kenarlık ve anahat ekleme gibi diğer metin efektleri. Ayrıca, fotoğraflarınıza harika çıkartmalar ekleyebilir veya varsayılan olarak binlerce ücretsiz çıkartmaya göz atabilirsiniz. Marka logonuz, yazı tipleriniz ve renkleriniz küçük resimler için bile otomatik olarak uygulanabilir.

ORİJİNAL GÖRÜNTÜLERİNİZİN ARKA PLANINA HAREKETLİ ETKİLER EKLEYİN

Thumbnail Maker’da görüntü, kameradan veya galeriden tasarlanır. Kapak, küçük resim, gönderi, avatar ve kare gibi çeşitli seçeneklerle bir arka plan seçebilirsiniz. Uygulama, sosyal ağ kanalları için her türlü farklı boyutu sunar ve kullanıcıların yalnızca istenen çerçeveyi seçmesi yeterlidir. Farklı temalara sahip birçok arka plan var.

Küçük Resim Oluşturucu, mükemmel küçük resimler oluşturmak için değerli bir araçtır. Temalara uygun kapak fotoğrafları oluşturduğu için kullanıcılar çok fazla vakit kaybetmeden güzel görseller oluşturabilmektedir. Bu nedenle, videonuza ve kanal içeriğinize uygun olanı seçmeniz yeterlidir. Uygulamanın kurulumu da kolaydır ve boyutu küçüktür ve kullanıcıların olağanüstü görüntüler oluşturmak ve izleyicileri çekmek için yalnızca birkaç dokunuşa ihtiyacı vardır. Harika bir deneyim getiriyor çünkü kullanıcıların videolarında yüksek etkili görüntüler oluşturmasına yardımcı oluyor. Bu uygulama ile cep telefonunuzu kullanarak hemen profesyonel ve modern küçük resimlere sahip olacaksınız.

Küçük Resim Oluşturucu – Afişler ve Kanal Resmi Oluşturun Küçük Resim Oluşturucu – Afişler ve Kanal Resmi Oluşturun

BU UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Küçük resimlerin, reklamların, kapağın, afişin ve kanal resminin boyutunu çeşitlendirin
  • Kanallarınızı güçlendirme ihtiyacınıza uygun, kullanımı kolay benzersiz şablonlar
  • Altyazıları düzenlemek için filigran olmadan yaratıcı bir şekilde metin stilleri ve yazı tipleri tasarlayın
  • Resimlerinize eklemek için özel ve göz alıcı çıkartmalar
  • Yüksek kalite ve full HD ile birçok kategoride grafikler ve arka planlar
  • Birkaç saniye içinde harika küçük resimler oluşturmak için sihirli anahat ve kırpma


İndir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız Thumbnail Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanContent Arcade Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir