Through The Ages
Through The Ages

Through the Ages v2.12.2 APK (Tam Oyun) indir 2022


Kendi tarihi hikayenizi yaratmak istiyorsanız, Çağlar Boyu iyi bir seçimdir. Bu masa oyunu sizi ünlü peygamberlerin ve mucitlerin yaşadığı antik dünyaya götürecek. Aynı zamanda yetenekler ortaya çıkacak ve tüm zorlukları yerine getirebilmeniz için bi

Android Android Klasik
4 ( 591 puan )
Fiyat: $0
İsim Through the Ages
Yapımcı CGE digital
Tür Klasik
Boyut 149M
Versiyon 2.12.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Through the Ages is the most famous version in the Through the Ages series of publisher CGE digital
Mod Version 2.12.2
Total installs 50,000+

İndir (149M)

Kendi tarihi hikayenizi yaratmak istiyorsanız, Çağlar Boyu iyi bir seçimdir. Bu masa oyunu sizi ünlü peygamberlerin ve mucitlerin yaşadığı antik dünyaya götürecek. Aynı zamanda yetenekler ortaya çıkacak ve tüm zorlukları yerine getirebilmeniz için bir karakter seçeceksiniz. Seçtiğiniz karakter harika bir bilim insanı olabilir ya da kötü şöhretli bir politikacı olabilir vs. Haydi kendimizi oyunlara kaptıralım ve bu sefer sıralamalarda üst sıralara yerleşelim.

çağlar boyunca

GÜÇ YARATMAK İÇİN GÜCÜMÜZE KATILIN

Bu harika bir masa oyunu ve oyuncular için gururlu bir öncü adımdır. Oyuncular bir krallığın yönetimini uygulayacaklar ve oradan arkadaşlarıyla birlikte stratejik bir plan hazırlayacaklar. Bu geniş bir krallık, bu yüzden tek başınıza onu yakından yönetmekte zorlanacaksınız. O halde gelin bu fırsatı birlikte değerlendirelim ve değerli kardeşlerimizi bulalım. Onlar aynı zamanda meydan okumada size katılacak yetenekli gruplardan biridir.

Çağlar boyunca kendi krallığınız için büyük eserler inşa etmek bir zorunluluktur. Oyuncular ulusal harita üzerinde strateji belirleyecek ve her plana göre inşa etmeye devam edecekler. Oyuncuların, herkesin savaş desteği için değerli ödüller alabilmeleri için ne kadar rapor vermeleri gerekiyor.

çağlar boyunca

KORKUTAN ELEŞTİRİLERLE MÜCADELE

Oyuncular ayrıca düşmanla savaşabilmek için sağlam silahlar yaratan büyük krallıklar inşa ediyorlar. Düşman giderek daha güçlü hale geliyor ve elbette onunla en şiddetli şekilde yüzleşmeniz gerekiyor. Oyuncuların kolayca savaşabilmeleri için harika bir kale inşa etmeleri gerekir. Daha spesifik olarak, her tür düşmanla kolayca savaşabilmek için sağlam bir kadro da oluşturuyorsunuz.

Her türlü düşmanla baş edebilmek için oyunun tüm silahlarını kullanın. İçinde sizin icat ettiğiniz benzersiz bir helikopter olabilir veya hızlı ve etkili bir şekilde kesme yeteneğine sahip kılıçlar da olabilir. Oyuncular, her tür düşmanla verimli bir şekilde başa çıkabilmek için bölgenin çeşitli coğrafi haritalarını kullanabilecekler. Daha da ilginç olanı, oyuncuların kazanmak için yeni yollar seçmesi gerektiğidir.

çağlar boyunca

MEVCUT TESİSLERİN GENİŞLETİLMESİ

Oyuncuların hem savaşması hem de krallığın kampüsünü genişletmesi gerekiyor. Kampüsün genişletilmesi, daha uzun vadeli artırarak, büyük bir ekolojik krallık inşa etmektir. Çalışmanız puanlanacak ve en yüksek puanı alırsanız doğrudan bir sonraki tura geçeceksiniz. Zafer güçlüyse, başka bir büyük bilim adamını alma fırsatınız olacak.

Çağlar Boyunca oyuncular için mükemmel bir cazibe yaratır. Oyuncular, her türlü düşmanla savaşabilmek için güçlü bir krallık inşa edecekler. Ana cazibe, bize silahların sağlanacağı ve yalnızca savaşın amacına hizmet etmeyi seçmemiz gerektiğidir. Benzersiz olan nokta, bir sonraki tura hızlı bir şekilde girmek için kazanmanız ve çok yüksek puan almanız gerektiğidir.

çağlar boyunca

  • Büyük bilim adamları tüm arkadaşlarıyla birlikte güçlü konseyler oluşturdular.
  • Oyuncular, güçlü bir krallık inşa edebilmek için mükemmel bir strateji oluşturalım.
  • Tüm düşmanların savaşını silerek herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek için çok güçlü silahları kullanın.
  • Her durumu anlamak ve güçlü bir ordu kurmak için topografik haritayı kullanın.
  • Kesin bir zafer için madeni paralarımızı artırmak için değerli eşyalar bulun.


İndir (149M)

Artık indirmeye hazırsınız Through the Ages ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir