Thrill Rush Theme Park
Thrill Rush Theme Park

Thrill Rush Theme Park v4.4.95 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Lunaparklarda roller coaster oyununu deneyimleme fırsatınız olmadıysa, o zaman Thrill Rush Tema Parkı bu duyguyu bilmek için mükemmel bir fırsat olacaktır.

Android Android Oyun
4 ( 251 puan )
Fiyat: $0
İsim Thrill Rush Theme Park
Yapımcı Spil Games
Tür Oyun
Boyut 97M
Versiyon 4.4.96
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Thrill Rush Theme Park is the most famous version in the Thrill Rush Theme Park series of publisher Spil Games
Mod Version 4.4.96
Total installs 50,000,000+
  • Tüm karakterlerin kilidini aç, Sürüşler
  • Yeterince paranız olmadığında bile para harcayın


İndir (97M)

Thrill Rush Tema Parkı, dünya çapında birçok oyuncuyla oldukça popüler olan Uphill Rush oyununun yükseltilmiş bir versiyonudur. Size aynı derecede heyecan verici eğlence deneyimleri sunan benzer bir oyun arıyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelirken, size çok yüksek eğlence getirmeyi vaat eden birçok farklı benzersiz özelliğe sahip özel bir roller coaster yarışına katılacaksınız. Bir roller coaster üzerinde oturan ve tehlikeli yerlere yerleştirilmiş yüksek bir rayda koşan karakteri kontrol etmek, oyuncuların bu macera oyununun korkusunu bilmeleri için yeterlidir.

Thrill Rush Tema Parkı

BİRÇOK ZORLUKLU EĞLENCE OYUN

Üretici Spil Games’in oyunlarından bahsedilecek ilk şey şüphesiz eğlence ve eğlence her zaman üstte olacak. Ve oyuncularına eğlenceli ve olumlu şeyler katabilmek için oyunun dikkat etmesi gereken en önemli şey kesinlikle oynanış. Bu nedenle bu oyuna gelen oyuncular, süper hızlı trenden eğlenceli durumlarla birlikte benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

Geliştirilen ilk fikirlerden itibaren, süper hızlı tren her zaman oyun yapımcısının bağlamı olmuştur. Çünkü bu, oyunculara gerçekten sürükleyici deneyimler veren gerçekçi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor ve geliştirici onları bu oyuna dahil etmek istiyor. Oyununuza girerken, oyuncular havada bir hız treni kullanarak iki fantastik eğlence parkı dünyasını ziyaret edebilecekler.

Thrill Rush Tema Parkı

OYUNCULAR İÇİN ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER

Oyun, çekici bir oynanışa sahip olmanın yanı sıra size çeşitli ve heyecan verici seçenekler sunabilmek istiyor. Oyununuzda hemen tanıyacağınız ilk şey, kesinlikle kontrolünüzdeki hız trenleri araçları olacaktır. Tanklar, tek boynuzlu atlar, köpekler, uğur böcekleri veya yunuslara benzeyen 40’tan fazla farklı planör ve daha fazlası arasından seçim yapmanız için hazır.

Thrill Rush Tema Parkı

Üstelik, planörün şeklini özelleştirebilmenize ek olarak, kontrol ettiğiniz karakterin meleklerden, korsanlardan, ordu askerlerinden veya bir Amerikalı erkek veya kızdan güzel kostümleri ve seçebileceğiniz 20’den fazla başka kostümü olacak. itibaren. Ayrıca oyuncular, oyunun Seviye Düzenleyicisinde kendi benzersiz varlıklarını oluşturarak oyunu daha da kişiselleştirebilirler.

GÜZEL GRAFİKLER, ÇEKİCİ

Oyun, gerçek oyun deneyimine oynanış gibi çok iyi özellikler geliştirmenin yanı sıra görsel konulara da büyük önem veriyor. Oyuncularınız için mükemmel bir deneyim yaratabilmek için grafikler temel özelliklerden biri olacaktır. Bu nedenle oyun, grafikler için oyuna birçok benzersiz özellik ekledi.

Thrill Rush Tema Parkı

Oyuncular üzerinde güçlü bir izlenim bırakan önceki oyunların özel kimliklerine dayanarak, Thrill Rush Theme Park’ın grafik stili benzer olacaktır. Ancak bunun yerine tasarımcılar, hız treni temasına uyması için grafiklerin kendi ayarlamalarını ve geliştirmelerini de yaptılar. Böylece oyuncular havadaki planörleri kontrol ettiklerinde, keyifli ve ferahlatıcı duygulara sahip olacaklar.

Belki bir kez havada bir roller coaster üzerinde oturmanın harika hissini yaşadınız, değil mi? O zaman Thrill Rush Theme Park’ın tüm bu duyguları doğrudan mobil cihazınıza getirmesine izin verin. Oyun, size mükemmel bir deneyim sunmak için oynanış, tercihlerinize göre kişiselleştirme yeteneği ve en iyi grafik sistemi gibi birçok özelliği entegre etti.

Thrill Rush Tema Parkı

ANA ÖZELLİKLER

– Dünyanın en büyük eğlence parkında sonsuz parkurlarla bir roller coaster oynama hissini yaşayın.
– Öne çıkması için planörün görünümünü birçok farklı şekil ve renkle özelleştirin.
– Kontrol edilecek karakteri seçebilir, herhangi bir kostüm türü olan herkes.
– Görsel efektler oldukça gerçekçi ve gerçek hayatta roller coaster oynama hissi yaratıyor.


İndir (97M)

Artık indirmeye hazırsınız Thrill Rush Theme Park ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpil Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir