This Is The Police 2
This Is The Police 2

This Is the Police 2 v1.0.21 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) 2022


This Is the Police 2 sizi zorlu bir polis rolüne götürürken, aynı zamanda personeli yönetebilen ve suçları araştırabilen yetenekli bir dedektiftir.

Android Android Simülasyon
4 ( 930 puan )
Fiyat: $0
İsim This Is the Police 2
Yapımcı HandyGames
Tür Simülasyon
Boyut 507MB
Versiyon 1.0.21
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
This Is the Police 2 is the most famous version in the This Is the Police 2 series of publisher HandyGames
Mod Version 1.0.21
Total installs 50,000+
  • sınırsız para

Her zaman simülasyon, yönetim gibi birçok unsuru birleştirebilen veya bazen son derece çekici bir romandaki bir hikayeye dalmış bir oyun istediğinizi varsayalım. Bu durumda, This Is the Police 2 sizin için bir numaralı tercihtir. Bu dünya devam ediyor Polis karakolunun kapısını açan Polis budur. Çalışanları yönetme, soruşturma ve suçları ele alma görevini üstlenen bu yerin başı sizsiniz.

Bu Polis 2

SOĞUK VE HUZURLU ATMOSFERLİ ŞEHİR

Bu yere vardığınızda, gözlerinizin önünde heyecan verici bir kasaba beliriyor, Sharpwood. Topraklardan biri soğuk bir iklime sahip sınırda yer almaktadır. Bununla da kalmayıp, burası sadece iklimin etkisiyle soğuk değil, aynı zamanda insanlığın olmadığı bir yer. Her şey kavga etrafında döner; şiddet dar sokaklara ve ara sokaklara yayılıyor. Bu kasabada yaşayan hiç kimse tamamen saf ve günahtan arınmış değildir.

Bu Polis 2

KİMSENİN TAMAMEN MASUM OLMADIĞI BİR ALAN

This Is the Police 2, her bireyin içine kötülük ve entrikalar battığında şeytanın cenneti olarak bilinir. Kasabalar arası, hatta ülke ülke gibi küçük çaplı kaçakçılar da endişe konusu oluyor. Bununla da kalmayıp çığır açan popülizmi takip eden çetelerle de tanışabilirsiniz. Kasabanın bölgelerinde sürekli olarak yasadışı suçlar ve ayaklanmalar işleyerek kasvetli ve yanlış bir havanın oluşmasına neden oldular.

Bu Polis 2

DAVAYI AÇMAK İÇİN SUÇLARLA İŞBİRLİĞİ YAPAN BİR POLİSE DÖNÜŞÜN

Bu durumla karşı karşıya kalan polis şefi Lilly Reed, faaliyetlerini kaçak bir suçluyla ve affedilemez suçlarla birleştirmek zorunda kalacak. Ama bu kasabada barışı sağlayabilmek için işbirliği yapmaktan başka bir şey yapamazsınız. Burada durmakla kalmayıp, karakol başkanı olarak, personelinizin sıkı yönetimini yürütmelisiniz çünkü her bireyin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olacaktır.

SİLAHLARIN KULLANILDIĞI SAVAŞLARA GİRİŞ

Tehlikeli soruşturmalara girerken, This Is the Police 2 sizi yeni, sıra tabanlı bir yakın dövüş moduna sokar. Spesifik olarak, bu dünya sizinle suçlu olan rakipler arasında bir savaş olarak inşa edilmiştir. Şimdi, kendiniz için en iyi polis gücünü toplayabilir, sonra onları tutuklamak için plan ve planlar yapabilirsiniz. Oyuncular durumu halletmek için silah veya silah kullanabilirler.

Bu Polis 2

SUÇLARI HAPİSİNE GÖNDEREBİLMEK İÇİN ŞÜPHELİLERİ SORGULAYIN

Ayrıca This Is the Police 2, özel dedektif olmanızı sağladığı için size yeni bir rol de veriyor. Oyuncular belirli bir vaka için kanıt toplamaya devam edebilirler. Bununla, ipuçları için materyali aktif olarak araştırır ve incelersiniz. Özel dedektifin görevi bununla da kalmaz, şüphelileri sorgulayıp mahkemeye çıkararak başarılı bir şekilde cezaevine kilitleme görevi de vardır.

Bu Polis 2

ANA ÖZELLİKLER

  • Tamamen masum tek bir vatandaşın olmadığı Sharpwood kasabasında kaybolanlar, dolandırıcılar, ulusötesi kaçakçılar.
  • Adaleti bulma ve bu topraklara barışı geri getirme misyonuyla bütün bir polis departmanının başına geçin.
  • Tüm kanıtları toplarken, belgeleri incelerken ve boşlukları yakalamak için şüphelileri sorgularken yetenekli, gerçek bir özel dedektif olun.
  • Saldırmak ve savaşmak için silah ve bıçak gibi silahları kullanabildiğiniz zaman, yakın dövüş modunda suçlularla savaşın.
  • Sarhoş olduklarında, davayı ele almaya odaklanmayacak kadar tembel olduklarında ve hatta emirlerinize direndiklerinde çalışanları yönetin.


İndir (507MB)

Artık indirmeye hazırsınız This Is the Police 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanHandyGames

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir