They Are Coming
They Are Coming

They Are Coming v1.10.1 APK (Sınırsız Para) indir


They Are Coming MOD APKWalking Dead setlerinin hayranıysanız, ek olarak bahse girerim onlar They Are Coming MOD APK oyununu seviyorsunuzdur. Tam burada toplum kaotik hale geldi. İnsanlar tüm virüslerle kirlenir ve zombilere dönüşür. Ölümsüzler bilinc

Android Android Macera
5 ( 316 puan )
Fiyat: $0
İsim They Are Coming
Yapımcı OnHit Developments
Tür Macera
Boyut 33.01 M
Versiyon 1.10.1
MOD Sınırsız Para, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
They Are Coming is the most famous version in the They Are Coming series of publisher OnHit Developments
Mod Version 1.10.1

İndir (33.01 M)

They Are Coming MOD APK

Walking Dead setlerinin hayranıysanız, ek olarak bahse girerim onlar They Are Coming MOD APK oyununu seviyorsunuzdur. Tam burada toplum kaotik hale geldi. İnsanlar tüm virüslerle kirlenir ve zombilere dönüşür. Ölümsüzler bilincini tamamen kaybetmiştir ve hayatta kalanlarla karşılaştıklarında saldıracaktır. Oyuncu hayatta kalan şanslılar arasında yer alıyor, zombilerle uğraşmayı kesinlikle düşünmeniz gerekiyor. Hepsini doğrudan almak için ihtiyacınız olan her aracı kullanın. Çevrimiçi oyunun çerçevesi sürekli değişiyor, zombilerin sayısı artıyor. Bu zorlukların üstesinden gelecek özgüvene sahip misiniz? Yalnızca Google Enjoy Store’da bu oyun, çekiciliğini gösteren 5 milyondan fazla paket aldı.

Bunlar genellikle Coming Zombie Defense'dir.

Çeşitli çevrimiçi oyun modları

Geliyorlar Zombi Savunması, şehri korumak ve zombileri vurmak, kolayca esnek haritalar, yakın dövüş silahları kullanmak veya zombi tuzakları kurmak vb. Dahil olmak üzere, savunma sarayı moduna baktığınızda, top oyuncusu çitin arkasında kalacaktır. Yüksek yerinizden yararlanın ve zombileri vurmak için keskin nişancı tüfeğini kullanın. Ancak, çıkaracağınız gürültü sonucunda daha da kalabalıklaşabilirler. Çukur gibi tuzaklar kurmak için zombiler farkında değildir ve oluşturduğunuz açıklığa aittir.

onlar gerçekten Coming Zombie Defense

Kendi silah cephaneliğini topla

ortaya çıkarmak için bol miktarda alet hazinesi mevcuttur. Ancak insanlar başlangıçta tamamen tedarik edilmez, ancak daha sonra her miktarın kilidini açar. Bu, seviye ne kadar büyükse, o kadar çok silahı kolayca elde edebileceğiniz anlamına gelir. Bu bir tabanca olabileceği gibi balta, çekiç veya bomba da olabilir. Akıllı bir oyuncu, bir kipe katılırken, ne tür bir aracın kullanılmasının en uygun olduğunu bilmelidir. Hepsini eşdeğer bir savaşta kullanmanıza izin verilmez.

Zombi Savunmasına Geliyorlar

Eşsiz görseller

They Are Coming MOD APK’nın grafik stili pikseldir. Türün şekli bile, silah veya tarih karelerden kurulur. Basit olmasına rağmen, dinlenme zamanınıza uygun zarif bir his uyandırır. Renkler, hem açık hem de koyu renklerde tamamen koordine olma eğilimindedir ve verimli bir şekilde devam eder. Zombilerle ilgili tasarım çeşitlidir, çünkü sonuç olarak daha güçlü türlere dönüşürler, canlılık normalde daha dayanıklıdır ve onların saldırılarına maruz kalırsanız, kesinlikle başarısız olursunuz.


İndir (33.01 M)

Artık indirmeye hazırsınız They Are Coming ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir