Thetan Arena
Thetan Arena

Thetan Arena: MOBA Survival v340 APK indir (Drone Görünümü) 2022


Thetan Arena, birçok farklı oyun modunu bir araya getiren bir oyundur ve ortak noktaları MOBA mekaniği ile ilişkilendirilir. Becerilerinizin etkinliğini artırarak ve diğer oyuncularla çatışmalara girerek farklı karakterlerin gücünden yararlanacaksını

Android Android Aksiyon
4 ( 443 puan )
Fiyat: $0
İsim Thetan Arena
Yapımcı WolfFun
Tür Aksiyon
Boyut 142M
Versiyon 340
MOD Drone Görünümü
Orjinal Google Play
Thetan Arena is the most famous version in the Thetan Arena series of publisher WolfFun
Mod Version 340
Total installs 5,000,000+
  • Drone Görünümü (X1-5)
  • Modun çalışması için “Thetan Arena” ayarlarında diğer uygulamalarda gösterilmesine izin vermeniz gerekir.


İndir (142M)

Thetan Arena, birçok farklı oyun modunu bir araya getiren bir oyundur ve ortak noktaları MOBA mekaniği ile ilişkilendirilir. Becerilerinizin etkinliğini artırarak ve diğer oyuncularla çatışmalara girerek farklı karakterlerin gücünden yararlanacaksınız. Aynı zamanda oyundaki heyecan verici modlar aracılığıyla farklı becerilerinizi de sergileyebilirsiniz.

Thetan Arena: MOBA Hayatta Kalma

BİRÇOK ETKİLEYİCİ MAÇ DENEYİMİ

Thetan Arena’da oyuncular, onlara birçok farklı seviye ve ortama erişim konusunda belirli bir izlenim veren bir grafikle gelecekler. Oyuncular MOBA türünün özelliklerini bulacak ve benzersizlik yaratmak için bunları diğer oyunlarla birleştirecek. Aynı zamanda, bu oyunun perspektifi, hızlı hareket etmenize, taktiklere uygun olmanıza veya önünüzdeki düşmana saldırmanıza yardımcı olmak için tamamen kapsamlıdır.

HAYATTA KALMAK İÇİN DÜŞMANI ÖLDÜR

Oyuncular, MOBA oyununa benzer özelliklere sahip dört ana oyun modu ve Thetan Arena’da tamamlamaları gereken diğer hedefler bulacaklar. İlk mod Battle Royale’dir ve başlangıçta oyuncu herhangi bir yere gönderilir. Aynı zamanda, kırabilecekleri hediyeler görecek ve becerilerin seviyesini yükseltmek ve düşmanlara saldırmak için deneyim kazanacaklar. Ortam, oyuncuların nihai kazanan olmak için hareket etmesi ve doğru stratejiyi seçmesi gereken sürekli küçülen bir güvenli bölgeye sahip olacak.

Thetan Arena: MOBA Hayatta Kalma

SUPERSTARS ARAYIN VE DÜŞMANI YENİN

Bir sonraki mod Superstar modudur ve kuralları basittir, sahada yıldızları toplayarak puan kazanmaya çalışın. Periyodik olarak, alanın ortasına hareket etmek ve bir düşman saldırısından önce onları yakalamak için her zaman geri sayan zamanlayıcıda izleyebileceğiniz şekilde ortaya çıkarlar. Bu nedenle, oyuncuların deneyim kazanmaları ve takım arkadaşlarıyla takım savaşlarına girmeleri gerekecektir.

PUAN ALMAK İÇİN TAKIM arkadaşlarınızla KOORDİNASYON YAPIN

Thetan Arena’da oyuncular, seviyelerde puan kazanmanın basit amacı olan bir Takım Ölüm Maçı modu bulacaklar. Oyuncular seviyeleri artırmak için deneyim kazanmaya devam ediyor çünkü bu MOBA mekaniğinin özelliği. Aynı zamanda kill yaptıktan sonra alacağınız puan sayısına da dikkat etmeniz gerekecek. Her seferinden sonra, bir öldürmeye karşılık gelen puan sayısı artacaktır, bu nedenle rakibin puanlarını artırmak için takım arkadaşlarınızla dikkatli bir şekilde koordine etmelisiniz.

Thetan Arena: MOBA Hayatta Kalma

GÜÇLÜ ROBOTLARLA DÜŞMAN KULELERİNİ YOK ET

Thetan Arena’daki final modu da amacı rakibin kulesini yıkmak olduğunda MOBA türüne en yakın hissi veriyor. Bir süre hücum ettikten sonra çağrılan robotun, karşı saldırısına izin vermeden düşman üssüne saldırmasına izin vermeye çalışacaksınız.

ETKİLEYİCİ BECERİLERLE KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncular, MOBA türü söz konusu olduğunda genellikle karakter çeşitliliği faktörünü düşünürler. Keşfedeceğiniz ve doğru kahramanı seçeceğiniz farklı becerilere sahip birçok karaktere erişiminiz var. Aynı zamanda, her kahramanın bir normal saldırı yeteneği ve iki özel yetenek olmak üzere üç yeteneği vardır ve onlar için seviye atlama sırasına dikkat etmeniz gerekecektir. Gerçekten de farklı karakterler kullanırken birçok değerli strateji bulacaksınız.

Thetan Arena: MOBA Hayatta Kalma

Bu oyunda bir dizi heyecan verici mod bulunabilir:

  • Eşlik edeceğiniz insanüstü becerilere sahip kahramanların olduğu etkileyici grafiklere sahip bir dünyaya gireceksiniz.
  • MOBA tarzında gerçekleşen bir savaş ve amaç, beceriler ve takım arkadaşları ile hayatta kalan son kişi olmaktır.
  • Oyuncular, Deathmatch modunda puan kazanmak ve zafere katkıda bulunmak için düşmanları öldürmek için güçleri kolayca kullanabilecekler.
  • Süperstar, herhangi bir oyuncunun sahip olmak istediği bir hedef haline gelir ve yalnızca belirli bir süre için görünür.
  • Tower Destroy modu, dev robotların kazanmak için düşman tesislerine saldırmasına yardım ederken sizi yoğun savaşlara götürecek.


İndir (142M)

Artık indirmeye hazırsınız Thetan Arena ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWolfFun

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir