TheDayBefore
TheDayBefore

TheDayBefore v4.0.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


TheDayBefore (gün geri sayımı), Android'de bulunan D-day uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Gelecekte özel etkinlikleriniz varsa, özel güne geri sayım yapmak için bu uygulamayı kullanın. Beklemenin tadını çıkarmak da bir nevi mutluluktur; her

Android Android Araçlar
4 ( 375 puan )
Fiyat: $0
İsim TheDayBefore
Yapımcı TheDayBefore Inc
Tür Araçlar
Boyut 24M
Versiyon v4.0.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
TheDayBefore is the most famous version in the TheDayBefore series of publisher TheDayBefore Inc
Mod Version v4.0.2
Total installs 10,000,000+

İndir (24M)

TheDayBefore (gün geri sayımı), Android’de bulunan D-day uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Gelecekte özel etkinlikleriniz varsa, özel güne geri sayım yapmak için bu uygulamayı kullanın. Beklemenin tadını çıkarmak da bir nevi mutluluktur; her gün, her saat zihinsel olarak ve gerekli şeylerle kendinizi hazırlayın. Bu harika uygulamanın harika anlarını asla kaçırmayın.

ÖZEL ANLARI KAÇIRMAYIN

Sadece bir tane değil, sahip olduğunuz kadar çok etkinlik ekleyebilirsiniz. Yıldönümü, doğum günü veya önemli bir sınav olabilir. Uygulama, bu özel günleri kaydedecek ve geçen günleri saymanıza yardımcı olacaktır. Bu arada, her şeyin tadını çıkarın ve şimdiki zamanda iyi yapın, böylece meyveler ve gelecek tatlı bir şekilde gelsin.

TheDayBefore (gün geri sayımı) TheDayBefore (gün geri sayımı)

DETAYLARI TAKİP ET

Geçmiş özel etkinliklerinizin kaç gün başladığını veya ilerideki özel günlerde kaç gün daha geleceğini öğrenebilirsiniz. Öncelikli olarak 50. veya 100. günde, 200. günde yaptığınız anıları bile kaydedebilirsiniz. Bir günlük gibi, sahip olduğunuz önemli kilometre taşlarını da kaydedebilirsiniz.

D-DAY WIDGET’I YALNIZCA BEKLEME EKRANINDA GÖSTER

Her gün kendinize hatırlatmak ve heyecanın artmasına izin vermek. TheDayBefore, boş ekranda D-day widget’ını simgelerle özelleştirmenize olanak tanır. Bu, akıllı telefonunuzu her kullandığınızda size yardımcı olur; ilk gördüğünüz şey bu geri sayım.

HİKAYELER

O anki ruh halinizi yansıtan kelimeler ve Story’deki fotoğraflarınızla anları koruyun. Harika anılar özenle korunacak, böylece tüm duygular geriye baktığınız an kadar bozulmadan kalacak.

TheDayBefore (gün geri sayımı) TheDayBefore (gün geri sayımı) TheDayBefore (gün geri sayımı)

SAYIM YOLLARINDA ÇEŞİTLİ

Etkinliğinize uyacak şekilde geri sayabilir, günleri sayabilir, haftaları sayabilir ve sayısız diğer sayma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

D-GÜN DUVAR KAĞITLARI

Özel günlerinizi özel kılmak için duvar kağıtları ve animasyonlar ayarlayın. Bu durumlarla ilgili kendi fotoğraflarınız varsa, en iyi duyguları ortaya çıkarabilmesi için onu duvar kağıdı olarak ayarlayın.

Herkesin hayatında önemli günleri olacaktır, belki her ay, belki her yıl, hatta hayatında bir kez. Sıkıcı gelip gitmelerini beklemek yerine TheDayBefore’ı indirin ve beklemenin tadını çıkarın; harika anları saklayın.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız TheDayBefore ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir