The Witch's Forest
The Witch's Forest

The Witch’s Forest v1.3.6 APK indir (Ücretsiz Yükseltme) 2022


Oyun size keskin kanatları ve saçları olan bir dövüş kıyafeti seçmenin ve aynı zamanda karakterinizin dövüş becerilerini geliştirerek en güçlü savaşçı olmak ve hepsini yenmenin zevkini verecek. Canavarlar her zaman ormanınızı hedef almakla tehdit edi

Android Android Macera Oyunları
5 ( 953 puan )
Fiyat: $0
İsim The Witch's Forest
Yapımcı Toward Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 105M
Versiyon 1.3.5
MOD Ücretsiz Yükseltme
Orjinal Google Play
The Witch's Forest is the most famous version in the The Witch's Forest series of publisher Toward Inc
Mod Version 1.3.5
1. Ücretsiz Cadı Yükseltme 2. Ücretsiz Enstitü Geliştirme Maliyeti

İndir (105M)

Oyun size keskin kanatları ve saçları olan bir dövüş kıyafeti seçmenin ve aynı zamanda karakterinizin dövüş becerilerini geliştirerek en güçlü savaşçı olmak ve hepsini yenmenin zevkini verecek. Canavarlar her zaman ormanınızı hedef almakla tehdit ediyor ve gelişmiş silahlar kullanıyor ve topraklarınızı savunmaya çalışıyor.

Cadı Ormanı – Epik Savaş

KRALLIKTA GİZEMLİ ORMANLARI KEŞFEDİN

Cadı Ormanı sizi yalnızca büyülü dünyada bulunan sonsuz güçleri içeren harika bir krallığa götürür. Ancak bir gün orman yavaş yavaş kirlenmiş ve tehlikeli güçler nedeniyle canlılığını ve uzun süredir elinde tuttuğu gücü kaybetmiştir. Oyuna başladığınızda, topraklarınızı işgalcilerden korumak için bir cadıya dönüşeceksiniz ve her zaman inşa ettiğiniz ormanı yok etmenin bir yolunu bulacaksınız. Göreviniz, ormandaki büyülü ağaçları eski haline getirmek ve düşmanları uzaklaştırmak için doğuştan gelen güçlerini uyandırmaktır.

Cadı Ormanı – Epik Savaş

Gömülmüş RUHLARI CANLANDIRIN VE KULEYİ FETHEDİN

Düşmanın yoğun saldırıları ile birçok ateşli savaştan sonra, ormanınız yavaş yavaş ruhunu kaybeder ve karanlıkla kaplanır. Bu nedenle, yaşamın kaynağını bulmak için cesurca savaşmanız ve bu büyücülük dünyasında sihrin otoritesini geri kazanmanız gerekir. Tehlikeli düşmanlarla başa çıkmak için ihtiyacınız olan şey beceri ve makul saldırı taktikleridir çünkü onlar her zaman sizi yenmek için bir fırsat bekleyeceklerdir. Ayrıca canavarlar gelip sizi engellemeden önce arazideki gizemli kuleyi hızlıca keşfetmeniz gerekiyor.

Cadı Ormanı – Epik Savaş

HER SEVİYEDEN SONRA ÜRÜN TOPLA VE SİLAHLARI YÜKSELT

The Witch’s Forest – Epic War, her aşamayı kazandıktan sonra size tonlarca heyecan verici eşya verecek. Ancak daha sonra, zorluk seviyesi ve meydan okuma giderek artar ve sizi sürekli olarak önemli hasara sahip sayısız düşmanla yüzleşmeye zorlar. Bu nedenle, şiddetli savaş sürecini desteklemek için silahları yükseltmek için bu öğeleri kullanmak gerekir. Ayrıca, kendi savaş ekipmanınızı da oluşturabilir ve tüm canavarları yenmek için gereken becerileri donatabilirsiniz; ormana gelen her düşmanın kendi gücü vardır, bu yüzden uyanık olmanız gerekir.

Cadı Ormanı – Epik Savaş

ANA ÖZELLİKLER

– Sınırsız güce ve ilginç büyülü bitkilere sahip güzel bir ormanı içeren gizemli bir diyarda maceraya atılın
– Karakterinizi çeşitli tasarımlar ve kostümlerle özelleştirin ve en güçlü şekilde savaşabilmek için gücünüzü yükseltin
– Bir yol bulun her zaman krallığınızı istila etmeye ve ormanınızı yok etmeye çalışan karanlığın güçlerini yenmek, onu cansız hale getirmek için
– Ormanı hızla canlandırın ve tüm düşmanları ortadan kaldırarak canlılığını yeniden kazanmak için yeni bitkiler dikin
– Silahlarınızı savaşı desteklemek ve öğeleri toplamak için kullanın silahları yükseltmek.


İndir (105M)

Artık indirmeye hazırsınız The Witch's Forest ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir