The Witcher Tales
The Witcher Tales

The Witcher Tales: Thronebreaker v658 APK + DATA (Tam Oyun) indir 2022


The Witcher Tales, oyuncuları işgalcilerden intikam almanın yanı sıra insanlığın yok edilmesine yönelik karanlık savaşlara götürüyor.

Android Android Kağıt
5 ( 737 puan )
Fiyat: $0
İsim The Witcher Tales
Yapımcı CD PROJEKT S A
Tür Kağıt
Boyut 658MB
Versiyon 658
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
The Witcher Tales is the most famous version in the The Witcher Tales series of publisher CD PROJEKT S A
Mod Version 658
Total installs 500,000+

İndir (658MB)

Oyuncular, The Witcher Tales’a gelirken son derece kaotik garip dünyaya ayak basarlar. Nilfgaard İmparatorluğu ve Kuzey Krallıkları arasındaki rekabette aşırı gerilimle karşılaşacaksınız. Bu durum karşısında Meve karakterini canlandırmak zorunda kalıyorsunuz. Bu kahraman karakter, savaş kraliçesi Lyria ve Rivia olarak bilinir. Bu, oyuncuların düşünce uyarımını en üst düzeye çıkarmasını gerektiren yüzlerce görevi içeren bir maceradır. Keşfetmeniz için sürekli olarak yepyeni alanlara canavarlar getireceğiz.

Witcher Masalları: Tahtkıran

GÜCÜ YÜKSELTMEK İÇİN KAYNAKLARI TOPLA

Öncelikle The Witcher Tales’a atıfta bulunarak, her şeyi savaşa hizmet edecek şekilde hazırlama özelliğinden bahsetmemek mümkün değil. Büyük bir güce sahip olabilmek için bu savaşta kimse sizi küçümsemeye cesaret edemiyor; oyuncular kaynakları toplayabilir. Değerli kaynaklara sahip olmanın yanı sıra, size askeri birlikler de getiriyoruz. Savaş kampı, en güçlü ve en sadık kahramanların toplandığı yerdir ve burası onları en iyi dövüşçüler olmaları için eğitmenize olanak tanır.

EKİPLE DOĞRUDAN ETKİLEŞİM

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca diğer oyuncuyla doğrudan etkileşime girebilmenizi sağlar. Oyuncular diyalog yoluyla doğrudan gerçek sesleriyle etkileşime girebilir ve bu da birbirinizi anlamanızı kolaylaştırır. Oradan, unutulmaz yolculuğunuz boyunca tesadüfen karşılaştığınız karakterlerden ordunuz oluşturulacak.

Witcher Masalları: Tahtkıran

ÖZEL HİKAYELERLE FARKLI ÜLKELERDE SEYAHAT

Bu oyun, en tuhaf diyarlardan geçen macera olarak adlandırılmayı hak ediyor. Yüzlerce uçsuz bucaksız ve sınırsız topraklar fethetmeniz için sizi bekliyor. Özellikle burası farklı konuları içeren hikayeleri, anlamlı ve insancıl dersler içerecek. En gerçekçi şekilde yeniden üretildiği için inanılmaz derecede canlı bir resim. Artık barışçıl olmayan kırsal alanların görünümü dahil. Savaş, buradaki tüm manzarayı tamamen bozan kötülüktür.

Kırsal alanın yanı sıra The Witcher Tales size eşsiz kaleler de sunuyor. Oyuncular gözlerinin önüne geldiklerinde, bu kadar muhteşem olabileceğine şaşırmaktan kendilerini alamıyorlar. Antik dünyadaki canlı peri masallarının saraylarının yeniden canlandırılmasıdır. Orada durmakla kalmayıp, göğe yükselen dağlarla da tanışabilirsiniz. Etraflarında dondurucu soğukla ​​kaplı beyaz karlar var.

Witcher Masalları: Tahtkıran

TEHDİT ALTINDAKİ KÖYÜ KURTARMA GÖREVİ

The Witcher Tales’a gelirken görevlerinizden biri bir köyün kontrolünü serbest bırakmaktır. Bu bölgeye tamamen hakim olma planı olan bir canavar sürüsü tarafından istila edilmek şanssızlıktı. Veya çok eski zamanlardan beri binlerce antik kalıntıya gömülü hazineleri bile bulabiliyorsunuz. Bununla kalmayıp, toplanan kaynakların miktarı ve kalitesiyle ordunuzun gücünü ve kışlanızı yükseltebilirsiniz.

BATTLEFIELD’E GÖRE AKILLI TAKTİKLER GELİŞTİRİN

Oyuncular, bir komutanın büyük göreviyle buraya geliyorlar. Bir ordunun lideri olarak öğrendiğiniz stratejileri en ustaca kullanabilirsiniz. Eğiteceğiniz birimlerin yanı sıra yepyeni, benzersiz becerilerin kilidini açabilmek de önemli bir rol oynuyor. Bu sayede, size şanlı zaferler kazandırmak için yeni stratejileriniz tam olarak devreye giriyor.

Witcher Masalları: Tahtkıran

TİCARET KAYNAKLARI VE STRATEJİLERİ

Oyuncuların doğru stratejileri bulamamaları durumunda size bir ticaret özelliği de sunuyoruz. Burada oyuncular, akıllı bir strateji karşılığında topladıkları kaynakları değiştirecekler. Bunu yapmanız gerekiyor çünkü strateji olmadan kesinlikle savaşa katılamayacaksınız. İşlem yaptığınız nesne varlıklı, zeki bir tüccardır.

Witcher Masalları: Tahtkıran

ANA ÖZELLİKLER

  • Sınırsız yoğun rekabetçi savaşlara neden olan bölgeleri işgal eden canavarların cazibesi dünyasında kaybolun.
  • Her kararınız, oyuncunun etrafında dönen her hikayenin sonunu belirler. Ölüme ihanet olabilir.
  • Daha önce görülmemiş kırsal arazi dağları ile benzersiz ve beklenmedik bir şey yaşayabileceksiniz.
  • Eşi benzeri olmayan bir konuşan saat karakteriyle iletişime geçin ve özel dijital koleksiyonları anında alın.
  • Kendi mevcut kaynaklarınızla strateji satın alabilmek için zengin tüccarlarla ticaret yapın.


İndir (658MB)

Artık indirmeye hazırsınız The Witcher Tales ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCD PROJEKT S A

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir