The White Door
The White Door

The White Door 1.1.24 APK (Ücretli Dolu) indir 2022

Tek renkli oyunları seven bir minimalist misiniz? Amneziden muzdarip bir kişinin dünyasına Beyaz Kapı'ya katılın. Burada onun eşsiz anılarına hayran kalma ve keşfetme fırsatına sahipsiniz. Sadece bu değil, karakterin eylemlerini katı bir programa gör

Android Android Macera Oyunları
4 ( 422 puan )
Fiyat: $0
İsim The White Door
Yapımcı Second Maze
Tür Macera Oyunları
Boyut 100,69 M
Versiyon 1.1.24
MOD ÜCRETLİ Tam
Orjinal Google Play
The White Door is the most famous version in the The White Door series of publisher Second Maze
Mod Version 1.1.24
Total installs 100,000

Tek renkli oyunları seven bir minimalist misiniz? Amneziden muzdarip bir kişinin dünyasına Beyaz Kapı’ya katılın. Burada onun eşsiz anılarına hayran kalma ve keşfetme fırsatına sahipsiniz. Sadece bu değil, karakterin eylemlerini katı bir programa göre kontrol ediyor ve kontrol ediyorsunuz. Aynı zamanda, zorlu görevler ve heyecan verici bulmacalar, önünüzdeki yolculukta sizi bekliyor.

BAZ ŞİMDİ AÇIK

Daha önce, bu garip dünyaya adım atmayı seçtiyseniz, merkezden kaçmadan önce tüm zorlukları tamamlamanız gerekecek. Başka bir deyişle, kahramanın normal durumuna dönmesine neden olan hafızayı bulmanız gerekecek. Ancak en son sürümle Beyaz Kapı, bodrum çıkışı için kapıyı güncelledi. Herhangi bir engel olmadan istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Beyaz Kapı

MUHTEŞEM BİR ADAMLA GİRİŞ

Tüm olaylar ve eylemler, demans, nevroz gibi anormal hastaları tedavi etme konusunda uzmanlaşmış bir Akıl Sağlığı tesisinin bir odasında gerçekleşir. Çok zeki bir adam olan Robert Hill olarak oynuyorsunuz, ancak birkaç kişisel olay onun ciddi bir hafıza kaybı yaşamasına neden oldu. Göreviniz, garip rüyalarda veri toplayarak anılarını bulmasına yardımcı olmaktır.

GÜÇLÜ PROGRAM

Her gün, ana ofisten gelen katı planlanmış emirlere harfiyen uyuyorsunuz. Bir radyo sistemi sizi korkunç bir bas sesiyle kontrol ediyor. Uyandıktan sonra, ayaklarınızı yatağa koyarak kahvaltı masasına gitmeniz emredilir ve her şey bir parça kek, bir bardak smoothie ile hazırdır. Yemekten sonra dişlerinizi temiz ve güzel kokulu fırçalamak için banyoya gidersiniz. Son olarak, ağırlık çalışması ile güç oluşturun.

Beyaz Kapı

TEŞEKKÜR EDİLEN SES

Beyaz Kapı, korkutucu bir korku filmi gibi, özellikle de ses sistemi ile oyuncuları rahatsız ediyor. Küçük eylemler, kurabiye yeme sesi, diş fırçası sesi de dahil olmak üzere her ayrıntı doğru sesle yeniden üretilir. Klasik bir korku filmi yaratmak için her şey hareketlerinizle çok iyi uyum sağlar. Oradan, oyunculara heyecan verici bir deneyim getirmeyi vaat ediyor.

SON DERECE ÖZEL EŞSİZ RESİMLER

Hikaye, oyuncuları Beyaz Kapı’ya çekmekle kalmıyor, bununla birlikte özel olarak tasarlanmış bir görüntü. Renk yok, 3B soyutlama yok. Aksine, arayüz minimalist bir şekilde, yani baskın beyaz tonu gözlerinizin önünde beliriyor. Ayrıntılar, siyah bir uçla vurgulanarak tek renkli bir arka plana karşı vurgulanır. Ayrıca aksiyon ile vurgulanan detaylar daha belirgin renklere boyanacak. Bunun üzerine hareket ettiğinizde, onların parlaması için de bir fırsattır.

Beyaz Kapı

BENZERSİZ AYRI EKRAN

Akıl Sağlığı tesisindeki maceralarınız bölünmüş ekranda gösterilir. Bu, birçok oyuncu tarafından beğenilen ve takdir edilen özel bir detaydır. Ekranın sol tarafında ise yukarıdan geniş bir görüş açısı ile görüntülenen görüntüler yer almaktadır. Burada tavana monte edilmiş bir yer altı kamerası olarak objektif ve genel olarak neler olup bittiğini gözlemleyebilirsiniz.

Buna karşılık, sağ tarafta gerçekleşen her bir eylemin daha ayrıntılı görüntüleri var. Örneğin, kahvaltı masasına gittiğinizde karşınıza pastanın ne renk, bir şeyle süslenmiş vs. gibi belirli görüntüler çıkacaktır. Sadece bu değil, eylemlerinizin hem hızını hem de sürecini açıklar. Rüyalar için bir taraf gördüğünüz belirli rüyaları temsil edecek ve diğer taraf Robert Hill’in yüz ifadeleri olacaktır.

Beyaz Kapı

BEYİN TEHLİKELİ SORU SİSTEMİ İLE OYUNCULARA MÜCADELE

Bu odadaki hayatınız her zaman kendi tarzında eğlencelidir. Her gün uyanırsın, yeni bir atmosfer seni doldurur. Oyunculara meydan okuyan çok beklenmedik, gerçeküstü olaylarla birlikte kendinizi bu akışa kaptırmanıza izin verilir. Robert Hill’in onları çözmesine ve değerli madalyalar kazanmasına yardım etmenin bir yolunu bulmanız gerekecek. Ayrıca birçok puzzle sistemini sizler için özel olarak tasarladık. Bunlar kesinlikle şimdiye kadar karşılaşacağınız en beyne zarar veren bulmacalar.

Bulmacaların amacı, akıl yürütme ve entelektüel potansiyelinizi uyandırmaktır. Ayrıca, bu aynı zamanda ciddi hafıza kaybı olan adamın yavaş yavaş uyanmasına ve buradan çıkmasına yardım etmenin bir yoludur. En özel yanı ise bu bulmacaların beyne zarar vermesinin yanı sıra Beyaz Kapı’dan herhangi bir ipucu ya da ipucu almamasıdır. Bu, zihninizi her zamankinden daha uyanık ve uyanık hale getirecektir.


İndir (100,69 M)

Artık indirmeye hazırsınız The White Door ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir