The Wanderer
The Wanderer

The Wanderer v7.02022 APK indir (Sınırsız Jeton, Ücretsiz Alışveriş) 2022


Wanderer-Post-Nuclear RPG, oyuncuyu dev bir savaşın ardından harap olmuş dünyaya götürüyor. Bu imparatorluğa katılırken, hayatta kalan son kişi olduğu için çok şanslı bir kahraman rolüne dönüşüyorsun. Bununla birlikte, yaşamı sürdürebilmek için bir d

Android Android Aksiyon
4 ( 60 puan )
Fiyat: $0
İsim The Wanderer
Yapımcı JmPrsh
Tür Aksiyon
Boyut 70M
Versiyon 7.02022
MOD Sınırsız Jeton, Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
The Wanderer is the most famous version in the The Wanderer series of publisher JmPrsh
Mod Version 7.02022
Total installs 1,000,000+
  • Sınırsız jeton;
  • Yeterli şapka olmasa bile şapka satın alabilirsiniz.


İndir (70M)

Wanderer-Post-Nuclear RPG, oyuncuyu dev bir savaşın ardından harap olmuş dünyaya götürüyor. Bu imparatorluğa katılırken, hayatta kalan son kişi olduğu için çok şanslı bir kahraman rolüne dönüşüyorsun. Bununla birlikte, yaşamı sürdürebilmek için bir dizi farklı zorlukla yüzleşmek karmaşıktır. Kıyamet olayları ile bu RPG hayatta kalma oyununu fethedebilir misin?

İNANILMAZ ÇEVRE

Sizi tavizsiz gerçekçi, birinci sınıf piksel kalitesiyle karşılıyoruz. Şimdi, tüm macerayı yeniden yaratan eşsiz bir ortamda en heyecan verici hislerin tadını çıkarabilirsiniz. Sadece bu değil, The Wanderer- Post-Nuclear RPG, oyunculara özelleştirilebilen bir kahraman karakteri de sağlıyor. Sınırsız gücü artırmak için parametreleri ve istatistikleri tamamen yükseltmenize izin verilir.

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

ÇOKLU TESTLERLE MACERA

Ayrıca bu mobil ekranda birçok farklı eşsiz diyara uçmaya hazır mısınız? Farklı kasabalarda bir seyahat macerası sizi bekliyor. Artık oyuncular The Wanderer- Post ile birçok heyecan verici yeri keşfedebilirler. Bu yolculukta rastgele evlerden bahsetmişken, önseziniz size hangi evi keşfetmeniz gerektiğini söyleyecektir. Veya tıbbi mağazalar ve polis karakolları bile kaynak bulma başarınıza yardımcı olabilir.

RASTGELE HARİTA KONUM DEĞİŞİKLİKLERİ

İster yeni bir üye olun, ister deneyimli bir kıdemli kahraman olun, orada durmadan, bir kez ayak bastığınızda ve oyunu defalarca oynayarak, beklenmedik duygulardan kaçamayacaksınız. Çünkü her katıldığımızda, herhangi bir genel ilkeye göre değil, haritadaki yerleri değiştireceğiz. Oyuncu ziyaret etmek istediği yeri seçtikçe yeni bir keşif gezisi için yeni bir plan gelecek.

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

YÜKSELTME evcil hayvan

Bu keşif yolculuğunda belirli bir evcil hayvanla tanışabilir, ona dikkat edebilir ve onunla ilgilenebilirsiniz. Sadece bu değil, oyuncuların düşmanları kontrol etmek ve bir yaşam kaynağı bulmak için kendi güçlerini kullanabilmelerinin yanı sıra, bir evcil hayvan sağ eliniz olacak. Konumu doğru bir şekilde göstererek malzemeleri toplamanıza yardımcı olacaklardır. Ek olarak, oyuncuların düşmanın saldırısına direnmesine de yardımcı olabilir.

Wanderer-Post-Nuclear RPG, istatistikler aracılığıyla kendi gücünüzü yükseltmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hayvanların kendilerinden başkası olmayan arkadaşlarınızın istatistiklerini doğrudan yükseltmenize olanak tanır, tatlım. Bir evcil hayvanın gücünü doğrudan yükseltmek, gücünüzle alakasız gibi görünse de, aslında bu, dövüş enerjinizi ve hayatta kalma gücünüzü artırmanın dolaylı bir şeklidir. Ayrıca oyuncu, ganimet yoluyla düşmanlara saldırmak için doğru beceri ve stratejileri kullanabilir.

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

The Wanderer- Post-Nükleer RPG

ARAÇ YAPIMI

Özellikle harita üzerinde birçok farklı yerde hareket edebilmek için oyuncular araçların yardımını kullanabilirler. Ancak The Wanderer- Post-Nuclear RPG’de her şeyi başarmak kolay değil; Hasarlı bir kamyonu monte edebilmek veya onarabilmek için birçok parça bulmanız gerekiyor. Zor olsa da aracı tamamlayabilirseniz çorak arazilerden ve radyasyon alanlarından geçmek daha hızlı olacaktır. Sadece bu da değil, mutasyonunuz birçok sonuca neden olmadan önce oyuncular kamp alanına geri dönme fırsatına sahip olacaklar.


İndir (70M)

Artık indirmeye hazırsınız The Wanderer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir