The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead: Survivors v3.4.1 APK + MOD (Menü: Tek Vuruş/Tanrı Modu) indir 2022


The Walking Dead: Survivors sizi yalnızca güçlülerin hayatta kalabileceği kaosla dolu bir dünyaya götürür. Aç insanlar küçük kasabaya saldırıyor; ölümsüzler bile etrafta gizleniyor. Bu savaş zayıflar için değil, bu yüzden silahını alıp hepsiyle savaş

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 615 puan )
Fiyat: $0
İsim The Walking Dead
Yapımcı Galaxy Play Technology Limited
Tür Strateji Oyunları
Boyut 111M
Versiyon 3.4.1
MOD Tek Vuruşta Öldür
Orjinal Google Play
The Walking Dead is the most famous version in the The Walking Dead series of publisher Galaxy Play Technology Limited
Mod Version 3.4.1
Total installs 5,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu

The Walking Dead: Survivors sizi yalnızca güçlülerin hayatta kalabileceği kaosla dolu bir dünyaya götürür. Aç insanlar küçük kasabaya saldırıyor; ölümsüzler bile etrafta gizleniyor. Bu savaş zayıflar için değil, bu yüzden silahını alıp hepsiyle savaşmalısın. Kaotik dünyanın zulmünü hissetmek için o dünyada ne yapacaksınız, bu oyunu indirip deneyimleyeceksiniz?

Yürüyen Ölüler: Hayatta Kalanlar

HEM BECERİ VE STRATEJİYLE KAZAN

The Walking Dead: Survivors’ta kazanmak için, her maçta makul taktiklerle birlikte ustaca savaşma yeteneği olan iki temel faktöre sahip olmanız gerekir. Düşmanlar arasında kana susamış insanlar ve korkunç ölümsüzler vardı; özel savaş becerileri olmamasına rağmen sayıları çok fazlaydı. Onları yok etme sürecinde sadece isabetli değil aynı zamanda çok hızlı olmanız gerekiyor. Uzaktan saldırırken silah, yakın dövüşte bıçak veya balta kullanın.

Ancak bazen tüm gücünüzle savunmuş olsanız bile düşman size kontrolsüz bir şekilde saldıracaktır. Bu, makul bir strateji bulmak için zekanızı kullanmanız gereken zamandır. Savaşmaya, kazanmaya ve o toprakların hegemonyası olmaya devam etmek için dirençli olabilirsiniz. Veya şehrinizi birlikte korumak için çevrenizdeki insanlarla bir ittifak seçin. En iyi çıkarınıza olan kararı vermek için duruma bağlı kalın.

Yürüyen Ölüler: Hayatta Kalanlar

YAPABİLECEĞİNİZ EN İYİ ÜSSÜ OLUŞTURUN

İnşa ettiğiniz üs ne kadar güçlü ve akıllıysa, savunmanız o kadar kolay olur. Çitler, keskin tuzaklar, uzak top sistemleri vb. gibi mevcut binalar, çoğu düşmanı kasabanıza yaklaşmadan önce yok edecektir. Ayrıca bu savunmaları daha güçlü ve yok edilmesi daha zor hale getirmek için yükseltebilirsiniz. The Walking Dead: Survivors size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı savunma sunuyor.

Savunma sistemine ek olarak, gıda üreticileri, asker evleri, cephanelikler vb… üssün de sürekli olarak inşa edilmesi ve yükseltilmesi gerekiyor. Bu, yeterli yiyecek yaratmanıza ve savaşınız için daha kaliteli askerler satın almanıza yardımcı olacaktır. Temel seviye ne kadar yüksek olursa, size işlevsel savaş yetenekleri olan askerler sağlama olasılığı o kadar yüksek olur. Ancak, her kasabada asker sayısı sınırlıdır, bu yüzden kullanımınızda dikkatli olun.

Yürüyen Ölüler: Hayatta Kalanlar

ALANINIZI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARMAK

Her oyuncuya belirli bir alan sağlanacaktır; Bir savaş üssü inşa etmenin yanı sıra, bu alanda daha fazla öğeyi de kullanabilirsiniz. Daha fazla üs inşa etmek için araziyi genişletebilir veya kışlaların kalitesini artırmak için altın, odun, et vb. gibi kaynakları sömürmeye odaklanabilirsiniz. En iyi savunmayı planlamak için çevredeki klanlara yakından bakın.

Yürüyen Ölüler: Hayatta Kalanlar

GRAFİKLER MAKSİMUM PUANI HAK EDER

The Walking Dead: Survivors’ın size büyük memnuniyet anları yaşatacağına sizi temin ederim. Oyunun grafikleri gerçekten tek bir eleştiri noktasına sahip değil. Tabandaki görseller bir heyecan duygusu yaratır ve sizi oyunun hızını artırmaya iter. Düşmanların görüntüleri, bazen iğrenmenize veya korkmanıza neden olan bir korku duygusu geliştirir. Savaşlarda yer alan sesler, gerilim ve dram getirerek oyunun temposunu maksimuma çıkarıyor.


İndir (111M)

Artık indirmeye hazırsınız The Walking Dead ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir