The Tribez: Build A Village
The Tribez: Build A Village

The Tribez: Build a Village v15.2.1 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Tribez, oyuncuların kabilenin şefine dönüşeceği ve büyümelerine ve gelişmesine yardımcı olacakları bir oyundur. Bu oyunun içindeki mekaniklere kolayca erişecek ve getirdiği gereksinimleri yerine getireceksiniz. Aynı zamanda, zamanla kabilenizin yavaş

Android Android Simülasyon
4 ( 517 puan )
Fiyat: $0
İsim The Tribez: Build a Village
Yapımcı Game Insight
Tür Simülasyon
Boyut 170M
Versiyon 15.2.1
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
The Tribez: Build a Village is the most famous version in the The Tribez: Build a Village series of publisher Game Insight
Mod Version 15.2.1
Total installs 10,000,000+

İndir (170M)

Tribez, oyuncuların kabilenin şefine dönüşeceği ve büyümelerine ve gelişmesine yardımcı olacakları bir oyundur. Bu oyunun içindeki mekaniklere kolayca erişecek ve getirdiği gereksinimleri yerine getireceksiniz. Aynı zamanda, zamanla kabilenizin yavaş yavaş büyüdüğünü ve yeni binaların ortaya çıkacağını göreceksiniz. Oradan, sakinler kabileyi istikrarlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olacak.

Tribez: Bir Köy İnşa Et

KABAN ŞEFİ OLMA İMKANI

Hikaye, Tribez’deki diğer iki adamın Aurora adlı bir kıza saldırmasıyla başlar ve ona saldırmak üzereyken sudan sarı bir makine çıkar. Bu iki adamı bir deniz canavarı olduğunu düşündükleri için paniğe sevk etti ve bu makinenin içindeki kişi Aurora’yı kurtardı. Aynı zamanda Aurora, ruhlardan adaya bir şefin geleceğine dair haber alan ve adaya yardımcı olabilecek bir kişidir.

Turizmin ilk hedefi, Aurora ile önemli bir toplantı yaptıktan sonra bu adada kalıcı bir yerleşime dönüştü. Büyüleyici bir doğal ortama sahip olduğunda bu adanın sahip olduklarından tamamen etkileneceksiniz. O bölgenin ortasında bir aşiretin yerleşimi olacak. Oradan, kulübelerden çiftliklere ve sebze yetiştirmeye kadar yeni unsurlar geliştirmek ve inşa etmek için ilk adımları atan siz olacaksınız. Böylece zamanınızı bu kabileyi önemseyerek geçireceksiniz.

Tribez: Bir Köy İnşa Et

BİRÇOK KULÜBÜ YERLEŞTİRİN VE MADENCİLİK SÜRECİNE DEVAM EDİN

The Tribez’de oyuncular, kabilenin yaşam alanlarına çeşitli kulübeler inşa edebilecek ve kabilenin büyüklüğünün alçakgönüllülüğünün farkına varabilecekler. Aynı zamanda, alanı nispeten küçüktür ve etrafı birçok ağaçla kaplıdır. İnşa etmeniz gereken ilk temel unsur kulübedir ve o kabilenin işçi sayısını artırmak olan oyunda önemli bir rolü vardır. Bir şey inşa etmek istiyorsanız, bunu yapacak bir karaktere ihtiyacınız olacak.

İnşaatı bitirdikten sonra madencilik başlar. Bu madencilik kolayca ilgi duyabileceğiniz birçok cephede gerçekleşiyor. Spesifik olarak adadaki yabani meyvelerden yiyecek alabilirsiniz, ancak bunlar oldukça sınırlı olacak ve yetiştirdiğiniz sebzeler kadar sürekli üretilmeyecek. Ayrıca, sahip olduğunuz emek miktarı ile başka binalar inşa etmek için bazı ağaçları kesebilirsiniz. Bir şeyi her kurtardığınızda, ne kadar kaynak elde ettiğinizi bileceksiniz.

Tribez: Bir Köy İnşa Et

KİLİMİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇOK PARA KAZAN

Tribez’de yiyecek, madeni para ve diğer birçok kaynak gibi bu oyun içinde birçok kaynağa sahip olabilirsiniz. Her tür, görmezden gelemeyeceğiniz ve tek bir şey geliştirmeye odaklanamayacağınız farklı bir rol oynar. Aynı zamanda inşa ettiğiniz binalar, kulübelerden para alacağınız için ya da ormancı kulübesi, sakinlerin yapması için bazı siparişler ve aletler getireceği için kabilenin gelişimine katkıda bulunur. Oradan, bu çalışma için bir ödül alacaksınız.

Göz ardı etmemeniz gereken bir diğer önemli faktör de karşınıza çıkabilecek görev sayısıdır. Spesifik olarak, bu binayla ilgili olduğunu anlamanıza yardımcı olacak gereksinimler ve büyüteç simgeleriyle farklı görevler bulacaksınız. Geliştirme yoluyla birçok kaynak kazanmanıza ve hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Böylece, birkaç dakikalık deneyimden sonra adadaki kabilenin büyüdüğünü ve yeni binaların inşa edildiğini göreceksiniz.


İndir (170M)

Artık indirmeye hazırsınız The Tribez: Build a Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGame Insight

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir