The Tiny Bang Story
The Tiny Bang Story

The Tiny Bang Story: Premium v1.1.16 APK + OBB (Tam Oyun) indir 2022


Tiny Bang Story, keşfedeceğiniz tanıdık nesnelerle güzel bir dünyayı keşfederken etkileyici bir yolculuğun kapılarını açıyor. Dikkatlice gizlenmiş temel öğeleri bulacak ve önemli bulmacalara sahip olmak için birçok yerden geçeceksiniz.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 879 puan )
Fiyat: $0
İsim The Tiny Bang Story
Yapımcı HeroCraft Ltd
Tür Macera Oyunları
Boyut 25M
Versiyon 1.1.16
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
The Tiny Bang Story is the most famous version in the The Tiny Bang Story series of publisher HeroCraft Ltd
Mod Version 1.1.16

İndir (25M)

The Tiny Bang Story bir bulmaca oyunudur ve farklı yerlere gitmek için her seviyenin gereksinimlerini karşılamanız gereken nesneleri bulur. Oyun, oyunculara küçük detayları gözlemlemek ve bulmak zorunda kaldıkları için bir meydan okuma sunuyor. Aynı zamanda, aradığınızı bulmak ve başka yerlere yolculuğunuza devam etmek için bazı bulmacalar birbirine bağlanacaktır.

The Tiny Bang Story: Premium-işaretle ve tıkla oyunu

DÜNYA TANIDIK NESNELERDEN YAPILMIŞTIR

The Tiny Bang Story’yi deneyimlediğinizde, bu oyunun yumuşak renkleri nedeniyle getirdiği dünyayı seveceksiniz. Özellikle tencere, hatta eski bir ayakkabı gibi tanıdık nesnelerden yapılmış binalarla kendinizi harikalar diyarına girmiş gibi hissedeceksiniz. Böylece zamanınızı onu keşfederek ve birçok yerde kaybolan dünyanın bütün parçalarını arayarak geçireceksiniz.

Ana oyun, gördüğünüz ortamın farklı yerlerine yerleştirilmiş nesneleri bulmaktır. Bu nedenle, hedeflerinizi gerçekleştirmek için beklenmeyenleri tespit etmek için onları tamamen dikkatli bir şekilde gözlemlemeniz gerekecek. Aynı zamanda, bu oyundaki meydan okuma tamamen çeşitlidir, bu yüzden tüm meydan okumayı tamamlamak için kendinizi o dünyaya sokmanız zaman alacaktır. İçinde bulabileceğiniz birçok sürpriz olacak.

The Tiny Bang Story: Premium-işaretle ve tıkla oyunu

BELİRTİLEN NESNELERİ ARAYIN

The Tiny Bang Story dünyasında, yan yana düzenlenmiş birçok nesne olacak, bu nedenle oyuncunun amacının ne olduğunu bilmesi için sağa bakmaları ve nesnenin özelliklerini görmeleri yeterli. Nesnelerin sayısı artacak ve yanlarındaki yeşil sayı, almanız gereken mevcut sayıdır. Aynı zamanda, zorlayıcı bulacağınız bir nokta, gözlemlemeniz ve farklı konumlar arasında dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gereken ortam boyunca dağılmış olmasıdır.

The Tiny Bang Story: Premium-işaretle ve tıkla oyunu

Bir oyun ekranında genellikle bulabileceğiniz birçok nokta olacaktır ve bunların iç kısımları kesinlikle çeşitlidir. Örneğin, gittiğiniz ilk seviye, birçok katın ve bulabileceğiniz birçok nesnenin bulunduğu bir kulede yer alıyor. Yenilerine bakmaya devam etmek için her kata yakından bakmanız gerekecek. Ayrıca hiçbir şey bulamazsanız herhangi bir noktaya basabilirsiniz ve eğer şanslıysanız karşınıza bir nesne çıkacaktır.

Zorluk, üstesinden gelmeniz gereken öğeleri ve bulmacaları bulma seviyesidir. Bazı öğeler kilitlidir ve bulmanız gereken bazı öğeler içerir, bu nedenle bunların kilidini açmak için şifreyi bulmanız gerekir. Ayrıca, mevcut bir çizimden tren gibi bir aracın bazı bileşenlerini de monte edebilirsiniz. Başarılı olursa, sizi aşağıdaki konuma götürecektir, bu nedenle bir seviyenin gerektirdiği her şeyi tamamlamanız gerekir.

The Tiny Bang Story: Premium-işaretle ve tıkla oyunu

DÜNYA HARİTASI PARÇALARI

The Tiny Bang Story’de gemide gezinirken, bir dünya haritasına erişebilecek ve onu bulduğunuz parçalarla eşleştirebileceksiniz. İşler yolunda gitmezse, diğer konumlarda görevlerinizi tamamlamaya devam edeceksiniz.

Yakın nesnelerden oluşan bir peri dünyasını andıran bir dünya şunları içerir:

  • Oyuncuların tamamlaması gereken nesne görevleri, aşağıdaki konumlara gitmelerine yardımcı olur.
  • Bulmanız gereken öğelerin sayısı tamamen çeşitlidir ve dikkatlice arayacağınız seviye konumlarına dağılmıştır.
  • Bir yerin birçok farklı alanından geçtiğinizde bu oyunun güzelliğini hissetmeniz için birçok fırsat olacak.
  • Bulmanız gereken nesneyi içerebileceğinden, geçtiğiniz yerlerde çözümü bulmanız gereken bazı bulmacalar görünecektir.
  • Topladığınız parçalar bir araya getirilerek bir dünya haritası oluşturulacak, bu nedenle birçok seviyeyi geçmeniz gerekecek.


İndir (25M)

Artık indirmeye hazırsınız The Tiny Bang Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHeroCraft Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir