The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2

The Survival Hunter Games 2 v1.170 APK (Tanrı Modu, Aptal Düşman) indir

The Survival Hunter Games 2 Mod APK resmen açıklandı ve burası yeteneklerinizi gösterebileceğiniz yer. Bu oyun size sprintlerde meydan okuyor ve savaşta insanları vurmanız gerekiyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 788 puan )
Fiyat: $0
İsim The Survival Hunter Games 2
Yapımcı Aeria Canada
Tür Aksiyon
Boyut 138.73 M
Versiyon 1.170
MOD Tanrı Modu, Aptal Düşman
Orjinal Google Play
The Survival Hunter Games 2 is the most famous version in the The Survival Hunter Games 2 series of publisher Aeria Canada
Mod Version 1.170
MOD 1
  • Tanrı Modu
  • Düşmanı Dondur
  • Reklamsız

MOD 2
  • sınırsız para

The Survival Hunter Games 2 Mod APK (Tanrı Modu, Aptal Düşman) inanılmaz özelliklerle dolu olarak yüklenir! Yeni çevrimiçi oyun arayüzü, gurur duymanız gereken bir şey çünkü oynaması kolay dokunmatik prosedür, zahmetsizce çalıştırmanıza, zıplamanıza, koşmanıza, yeniden yüklemenize, nişan almanıza, ateş etmenize ve çok daha fazlasına izin veriyor! Video oyunu ayrıca, tatmin etmek ve iletişim kurmak için yepyeni karakterlerin eğlenceli bir kadrosu da dahil olmak üzere, becerilerinizi sınamak için bir dizi yeni zorluk ve ortam içerir. İster deneyimli bir oyuncu olun, ister yeni başlıyor olun, The Survival Hunter Games 2 sizi kesinlikle saatlerce eğlendirecek!

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

Survival Hunter Games 2 için en yeni menü ekranı, bir grafik tasarım miktarı seçme ve yapılandırma ekranı içerir. İlk sayıya başlamadan önce iyi bir başlangıç için kısa bir film tanıtımını izleyebilirsiniz. Hiç izlememeyi seçerseniz, avantajınızdan vazgeçersiniz. Ancak, öneriler ekranını kullanarak koşarken haritalar arasında ayrıntılı oyun bilgisi alabilirsiniz. Ayrıca, her oyuna görev tarzı bir rehberle başlarsınız! Bu özellikler, grafiğe girmeden önce tamamen hazırlıklı olmanızı sağlar. The Survival Hunter Games 2, zorlu bir çevrimiçi oyunla ilgilenen herkes için ideal, canlı ve ilginç bir bilgidir.

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

The Survival Hunter Games 2, popüler Açlık Oyunları serisini alıp aksiyon dolu, hayatta kalma temalı bir çevrimiçi oyuna dönüştüren yeni bir hücresel çevrimiçi oyundur. Oyunun amacı ayakta kalan son kişi olmaktır, ancak yine de bir fark vardır: genel oyun başladığında, saat geri saymaya başlar. Seviyeyi yeterince hızlı geçebilirseniz, genellikle diğer seviyelerde kullanılan kalıcı bir araç kazanırsınız! Zaman saatini geçemezseniz, alete kalıcı olarak sahip olmadan da oyunla başa çıkabilirsiniz. The Survival Hunter Games 2, iyi bir çevrimiçi hayatta kalma oyunundan hoşlanan herkesin yanı sıra, Açlık Oyunları şovunun takipçilerini kesinlikle büyüleyecek.

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

Genel oyun, zorlu bir zeka, gizlilik ve yetenek mücadelesidir. Bu oyunu dolduran daha güçlü, daha akıllı düşmanları alt etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Göğüs göğüse dövüş harika ve kesin amaç yerinde. Düşmanlarınızı yenmek için küp silahlarınızı toplamanız ve bunları dikkatli bir şekilde kullanmanız önemlidir.

Hayatta Kalma Avcısı Oyunları 2

Çevrimiçi oyun için etkinlik sırları, kullanıcı dostu ve çalışması basit olacak şekilde oluşturulmuştur. İnsanların mevcut göreve odaklanabilmelerine yardımcı olun: hayatı sürdürmek. Kronometre güncellendi ve bundan böyle prosedürü tamamlamanıza izin verecek güçlendirmeler sunuluyor. Cephane ve silah seçenekleri genişletildi. Sizi bekleyen problemlerin üzerinden atlayacak, nişan alacak ve yolunuzu koşacaksınız. Mini harita ayrıca tehlikeli rakiplerinizi tanımlayacak şekilde güncellendi. Ek olarak, biraz rehberliğe ihtiyacınız varsa, hazır olan görevleri bulacaksınız. Ve söylemeye gerek yok ki, göğüs göğüse dövüş, düşmanlarınızı kolayca ortadan kaldırabilmeniz için geliştirildi. Etrafta ne bekliyorsun? Survival Hunter Games 2’yi şimdi indirin ve deneyin!


İndir (138.73 M)

Artık indirmeye hazırsınız The Survival Hunter Games 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir