The Street King
The Street King

The Street King v3.02 MOD APK + OBB (Sınırsız Para) indir 2022


Street King, oyuncuların kaotik ve muhteşem yarış pistlerinde diğer oyuncularla sonsuz sokak yarışı parkurlarında dalış yapmalarını sağlar ve hatta onların büyüleyici başarıları hakkında bir efsane yaratır.

Android Android Yarış
4 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim The Street King
Yapımcı RLin
Tür Yarış
Boyut 387MB
Versiyon 3.02
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
The Street King is the most famous version in the The Street King series of publisher RLin
Mod Version 3.02
Total installs 100,000+

Street King, oyuncuları arkadaşlarıyla en zorlu yarışlara sokmak için milyonlarca heyecan verici aktiviteyle büyük bir açık dünyaya getiriyor. Sadece bu değil, aynı zamanda herkesin deneyimini sonsuz bir heyecanla canlandırmak için nihai 3D grafik motorunu kullanır.

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

ZARARLAYICI AÇIK DÜNYA YARIŞ OYUNU

Street King, hangi seviyede olurlarsa olsunlar, yüksek tempolu yarış modları aracılığıyla oyuncuları sonsuz eğlenceye çekmek için bir açık dünya konsepti kullanır. Seçilen oyun moduna bağlı olarak, oyunun her yönü, kontrol mekanikleri ve daha fazlası, herkesin deneyimini çeşitlendirmek için önemli ölçüde değişecek. Üstüne üstlük yükseltme sistemleri ya da oyuncu ile çevre arasındaki etkileşim de daha mizahi bir hal alıyor.

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

YENİLİKÇİ GÖRSEL EFEKTİLERLE BÜYÜLENEN GRAFİKLER

Oyunun grafiklerinin kalitesi, gerçek zamanlı heyecan ve atmosfer yarattığı için oyuncunun deneyimine de önemli bir katkıda bulunuyor. Ayrıca dünyayı retro bir tarzda tasarladı ve oyuncuların etrafta dolaşırken en büyük faktörü keşfetmeleri için birçok olağanüstü özellik ekledi. Kısacası, grafikler her yarışı potansiyel ve zevkle zenginleştirecek, böylece herkes yüksek tempolu yarış için en iyi ruh halinde olacak.

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

GENİŞ ARAÇ YELPAZESİ VE ÖZELLEŞTİRME

Oyun, zengin görünüm ve performansa sahip birçok aracı tanıttığı için araç özelleştirmesi de önemlidir. The Street King’deki her araba, herkesin muhteşem bir araba yaratması ve tasarlaması için performans yükseltmeleri veya görünüm değişiklikleri de dahil olmak üzere kapsamlı özelleştirme sistemlerine sahiptir. İnsanlar, çevre ile sürekli etkileşim halindeyken araçları daha üstün ve daha canlı hale getirmek için çeşitli benzersiz aksesuarlar ekleyebilirler.

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

GERÇEK YARIŞÇILAR İÇİN EGZOTİK ETKİNLİKLER VE AKTİVİTELER

Etkinlikler, herkesin en zorlu yarışlarda en unutulmaz anları yaratması için bir dizi çevrimiçi etkinliktir. Bu arada, oyuncuları sürekli olarak etrafta dolaşmaya veya herkesin dünyayı yarışçıların belirli bir perspektifinden görmesi için koşullar yaratmaya motive etmek için etkinlikler haritada rastgele görünecek. Etkinliklerden elde edilen ödüller ve potansiyeller her zaman cömerttir ve herkese bireysel başarılara dayalı olarak cömert ikramiyeler verecektir.

Sokak Kralı: Açık Dünya Sokak Yarışı

Street King, dünya sıralamasında efsaneleri sürdürmek için sürekli olarak en yoğun yarışları ve atmosferleri yaratırken herkesi sonsuz heyecan ve zevke çeken eğlenceli ve yüksek tempolu bir yarış oyunudur.

  • Oyuncuları muazzam bir büyüye kaptırmak için yüksek tempolu kontroller ve atmosfere sahip sarhoş edici yarış oyunu.
  • Oyuncuların mükemmel görsel tatmini keşfetmeleri ve kendilerini şımartmaları için egzotik retro odaklı şehir gelişimi ile büyüleyici grafikler.
  • Oyuncuların performanslarını artırmak için muazzam özelleştirmelerle dolu çeşitli rütbe ve nadirliklerden geniş araç yelpazesi.
  • Olağanüstü ödüller sağlarken oyuncuların topluluğunda eğlenceyi harekete geçirmek için eğlenceli çevrimiçi etkinliklerle dolu hareketli etkinlikler.
  • Çeşitli oyun modları, her şeyi çarpıcı biçimde değiştirirken herkesin heyecanını ve deneyimlerini çeşitlendirir.


İndir (387MB)

Artık indirmeye hazırsınız The Street King ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir