The Simpsons: Tapped Out
The Simpsons: Tapped Out

The Simpsons: Tapped Out v4.59.0 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir


The Simpsons: Tapped Out Mod APK'da, Simpsons'ın yazarlarından bu oyunda kendi yaşamınızı, nefes alan Springfield'ı tasarlayın! Yanlışlıkla bir erime yarattıktan sonra Homer'ın Springfield'ı eski haline getirmesine yardım etmelisiniz.

Android Android Gündelik
5 ( 481 puan )
Fiyat: $0
İsim The Simpsons: Tapped Out
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Gündelik
Boyut 48.94 M
Versiyon 4.59.0
MOD Sınırsız Para/Çörek
Orjinal Google Play
The Simpsons: Tapped Out is the most famous version in the The Simpsons: Tapped Out series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 4.59.0

İndir (48.94 M)

Animasyon programı The Simpsons: Tapped Out ile ilişkili takipçiler, bu heyecan verici ev çevrimiçi oyununu kaçıramayacaklar. Bu özel garip aile ile keyifli maceralara atılmak için The Simpsons: Tapped Out MOD APK‘yı indirin.

the simpsons tapped out 3

The Simpsons: Tapped Out MOD APK

Simpsonlar ilk olarak 1987’de halka gösterildi ve bugün popüler animasyon dizileri arasında yer aldı. Şimdi bu ünlü animasyon şov, yazar EA tarafından The Simpsons: Tapped Out adlı çekici bir çevrimiçi oyuna dönüştürüldü. Belki o harika The Simpsons: Tapped Out‘tan sonra, gençlik düşüncelerinizi hepsine geri götüren pek çok bölüm olduğunu hissetmeyi bekleyebilirsiniz.

the simpsons tapped out 4

Komplo

The Simpsons: Tapped Out, Homer Jay Simpson’ın sistemin kapalı olduğunu fark etmeden oyun başlıklarına fazlasıyla düşkün olmasıyla başladı. Bir kez daha kontrol etmeden eve gitti ve atom santralinin patlamasına yol açtı. Bu olay şehrin tamamen hasar görmesine neden olmuştur.

Homer çalışırken tedbirli davranmadığı için, insanlar tahliye edilirken bu şehri yeniden inşa etmek zorunda kalmıştır. Homer, yardım etmesi için tek başına Lisa ile kasabayı tamamen yeniden inşa edebilir mi?

the simpsons tapped out 5

İnşa etmeye başlayalım

Şehir artık sadece bir harabe, Homer her şeyi sıfırdan yeniden inşa etmek zorunda kalacak. Yani The Simpsons: Tapped Out, rahat bir çevrimiçi bina oyununa benziyor.

Şehir oldukça büyük, genellikle yeniden inşa edilecek çok şey olacak. Sokaklar, konutlar, apartmanlar, alışveriş merkezleri, lunaparklar ve daha niceleri. Pek çok görev Homer’ın üstlenmesini dört gözle bekliyor, bu yüzden özellikle zor, zaman yoğun ve zahmetsiz. Şehri yeniden inşa etmek için Homer, gerekli görevler de dahil olmak üzere bir dizi günlük görevi tamamlamalıdır. Sonuç olarak, yeni binalar inşa etmeye devam etmek için gereksinimleri karşılayabilir ve çok daha fazla şeyin kilidini açabilir. Bu şehrin yeniden inşası, yalnızca Homer’ın hatalarını telafi etmesine yardımcı olmanın bir yolu değil, aynı zamanda Springfield’ı çok daha güzel hale getirmeye yardımcı olmanın yanı sıra, insanların yaşamları da büyük ölçüde iyileşti.

the simpsons tapped out 6

Büyüyen şehir

Bu yersiz olaydan önce, Springfield küçüktü, az gelişmişti ve küçük dükkanlarıyla çirkindi. Yeniden yapılanma ile satılırsa, daha fazla şirket ve görkemli dükkanlar inşa etmek için şehirle ilgili genişleme olabilir. Genişletmek için banliyölerdeki çıplak arazinin kilidini açacak ve onu eski şehirle birleştireceksin.

the simpsons tapped out 7

Daha harika bir gelecek şehri

Homer’ın görevinin artık sadece hataları telafi etmekle yetinemeyeceği, aynı zamanda kasabanın harabeden ilerlemesine yardımcı olduğu görülebiliyordu. Atomik dalgalanmanın ardından, yalnızca madde yok olmakla kalmadı, aynı zamanda insanlar kontrolü de kaybediyordu. Kasabayı önemli ölçüde daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olmak için, çalışmayan tembel işçileri kovabilirsiniz. Tipik olarak Apu’nun Kwik-E-Mart’ta çalıştığı adam, asla dinlemez ve gerçekten komik bir zihniyete sahiptir. Veya Moe’nun gizlenmiş tütün dükkanlarını ve evcil hayvan dükkanlarını yıkın – o aslında yasadışı bir hayvan tedarikçisidir.

Kahramanın etrafında gerçekleşen insan iletişimleri ve faaliyetleri, The Simpsons: Tapped Out için pek çok cazibe merkezinden biri olma eğilimindedir. Bu kasabada yaşam o kadar çeşitli ve çeşitli ki, artık Homer’ı tamamen yönetebilir ve bu koşullara dahil olabilirsiniz. Genellikle, animasyonlu şovda gördüğünüz en tanıdık ara sahneleri göreceksiniz.

Android için The Simpsons: Tapped Out MOD APK yükle

Simpson Ailesi animasyon filmini duyduysanız, bunun çok komik olduğuna ve bolca hiciv komedisi içerdiğine inanacaksınız. Simpsons: Tapped Out’un yanı sıra, en azından ilk varyasyondaki o mutlu duyguları hissetmenizi sağlayabilir. Homer, Springfield’ı yeniden inşa etmek için umutsuzca yardımınıza ihtiyaç duyuyor. Ona tamamen yardımcı olmak için The Simpsons: Tapped Out‘u cihazınıza indirin ve çalıştırın.


İndir (48.94 M)

Artık indirmeye hazırsınız The Simpsons: Tapped Out ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir