The Reporteur
The Reporteur

The Reporteur: Utopia v0.2.5a APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


The Reporteur: Utopia, oyuncunun deneyimini önemli ölçüde canlandırmak için farklı ve özgün bir atmosfere sahip bir dedektif macera oyunudur. İçeriği bulanık ve karanlık, birçok insan için uygun değil ve oyuncuların her felaket ve korkutucu durumda s

Android Android Macera Oyunları
5 ( 80 puan )
Fiyat: $0
İsim The Reporteur
Yapımcı TinyPlay
Tür Macera Oyunları
Boyut 57M
Versiyon 0.2.5a
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
The Reporteur is the most famous version in the The Reporteur series of publisher TinyPlay
Mod Version 0.2.5a
Total installs 50,000

İndir (57M)

The Reporteur: Utopia, oyuncunun deneyimini önemli ölçüde canlandırmak için farklı ve özgün bir atmosfere sahip bir dedektif macera oyunudur. İçeriği bulanık ve karanlık, birçok insan için uygun değil ve oyuncuların her felaket ve korkutucu durumda sürekli olarak bulmacaları çözmelerini gerektiriyor.

Raportör: Ütopya

BENZERSİZ VE SÜRÜKLEYİCİ ORTAM

The Reporteur: Utopia’nın en göze çarpan özelliği, polisiye unsurunu belirginleştiren kendine özgü atmosferidir. Tüm vakalar veya koşullar çevresel bir tarzda çizilir ve oyuncuyu ayrı vakalarla failleri bulmaya ve bulmaya zorlar. Her şeyden önce, her vaka geliştirme etkileyici ve potansiyelle doludur, her ayrıntıyı veya etkileşimi özel ve önemli kılar.

Raportör: Ütopya

GİZEMLERİ ÇÖZÜN

Şehirlerdeki suçlar veya sırlar, oyuncuları hayali dünyalarına çekmek için her zaman ilgi çekici bir bulmaca dizisine sahip olacaktır. Bir kişiyle ilgili bir resim, öğe veya birden fazla hikaye gibi her bir ipucunun önemi hem önemli hem de çoklu yanıttır. Bazı durumlar son derece tehlikelidir ve oyuncunun tehlikeyle karşılaşmasına ve bir dedektifin tehlikeleri hakkında daha fazla bilgi edinmesine neden olur.

Raportör: Ütopya

BÜYÜLEYİCİ GÖRSEL VE ​​HİKAYE

The Reporteur: Utopia’da kullanılan görsel kalite, oyuncuyu daha sürükleyici kılmak için alışılmadık ve olağanüstü. Ek olarak, konusu derindir ve oyuncuların zenginliğine ve büyüleyici gelişimine kendilerini kaptırmalarını sağlamak için vakalar arasında bağlantılar vardır. En şiddetli veya şiddetli vakalar, oyuncuların toplumun trajik gerçeğini anlaması için bile canlı bir şekilde çizilecektir.

Raportör: Ütopya

TEHLİKELİ YAKLAŞIM VE KARAR

Oyuncunun bireysel veya şüpheli NPC’lere yaklaşımları, her hatayı yaparlar ve ölüme yol açarlarsa tehlikeli ve önemlidir. Ancak, önemli ipuçlarından yararlanmayı başarırlarsa, vakanın ilerlemesi önemli ölçüde artacak ve bazı özel içeriklerin kilidini açacaktır. Oyuncu ayrıca her şüpheliyi karakteristik eylemlerine veya sözlerine göre ayrı ayrı değerlendirebilir.

The Reporteur: Utopia, her oyuncuya dedektif türünün özgün ve sofistike deneyimini yaşatmak için birçok ilginç öğeye ve içeriğe sahiptir. Ek olarak, oyuncunun etkileşimi veya bilgi toplaması, bireyin vakasının ilerlemesine büyük ölçüde katkıda bulunacaktır.


İndir (57M)

Artık indirmeye hazırsınız The Reporteur ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir