The Pirate Plague Of The Dead
The Pirate Plague Of The Dead

The Pirate: Plague of the Dead v2.9.3 APK indir (Sınırsız Para, Puan, Premium) 2022

The Pirate: Plague of the Dead, gelmiş geçmiş en korkunç korsan kaptanı olabileceğiniz bir sanal alan oyunudur! Bu oyunda ünlü korsan lideri John Rackham olarak oynuyorsunuz ve Flying Gang'ı yeniden canlandırmak için gizli güç kullanmalısınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 705 puan )
Fiyat: $0
İsim The Pirate Plague of the Dead
Yapımcı Home Net Games
Tür Aksiyon
Boyut 52M
Versiyon 2.9.3
MOD Sınırsız Para, Puan, Premium
Orjinal Google Play
The Pirate Plague of the Dead is the most famous version in the The Pirate Plague of the Dead series of publisher Home Net Games
Mod Version 2.9.3
 • 1. Sınırsız Altın Para
 • 2. Sınırsız Beceri Puanı
 • 3. Premium Harita
 • 4. Reklamsız

Denizde macera yolculuklarını seviyor ve yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Korsan gemisini en iyi şekilde yönetebilen ve kontrol edebilen zeki ve kıvrak bir kaptan olma fırsatına sahip olacaksınız. Yeteneğiniz ve bilgeliğinizle bu yolculukta treninizin bazı altın, gümüş ve gizemli hazineleri toplamasına yardımcı olacaksınız.

Korsan: Ölülerin Vebası

KARAYİPLERİ VE TÜM FARKLI YERLERİ KEŞFEDİN

The Pirate’e geldiğinizde, gözlerinizi genişletme ve bu dünyadaki yerleri anlama fırsatına sahip olacaksınız. İlk ayak basacağınız yer uçsuz bucaksız Karayip Denizi. Ayrıca, bazı özel işlemler yapmak için büyük şehirlere gidebilir ve bu fırsatı bu gizemli hazinelerin saklandığı yerleri bulmak için kullanabilirsiniz. Bu sayede etrafınızdaki engin dünyaya hayran kalacak ve onu daha çok anlayacaksınız.

Korsan: Ölülerin Vebası

BAZI ÖZEL KAMPANYALARI TAMAMLAYIN

Yolculuktan sonra, size verilen belirli görevleri en zamanında tamamlayacaksınız. Ayrıca, bugün en güzel ve modern gemilere hizmet etmek için yeni ve benzersiz gemilerin kilidini açmanıza izin verilir. Bunun da ötesinde, altın korsan çağında geçmişten bir kaptanla tanışma ve kendiniz için seçme fırsatına sahip olacaksınız. Her karakterin farklı bir kişiliği ve özellikleri olacaktır. Enerjik, enerjik ve görkemli bir kaptan rolünü oynayabilirsiniz. Bu şekilde tüm filoyu kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Korsan: Ölülerin Vebası

ÖZEL ÇİZELGE SİSTEMİ TARAFINDAN DESTEKLENİR

Korsan size bu adadaki her bir yeri gösteren bir harita getirecek. Düşmanları ve sakladıkları varlıkların sayısını hızla keşfedeceksiniz. Ayrıca, mevcut stratejilere dayalı benzersiz planları gözlemlemeniz ve geliştirmeniz daha kolay ve basit olacaktır. Bu yolculuğun vazgeçilmez bir parçasıdır ve lütfen tercihlerinize göre rahatça getirdiği avantajlardan yararlanın.

FİLONUZU DAHA GÜÇLÜ OLUŞTURUN VE OLUŞTURUN

Bu oyuna katılırken, birçok harika takım arkadaşınızla kendinizi genişletebilir ve güçlü ve büyük bir filo oluşturabilirsiniz. Savaşlarda cesur irade ve ruha sahip kahramanları işe alma ve arama hakkına sahipsiniz. Ayrıca sistemli ve disiplinli bir şekilde yetiştirileceklerdir. Birleşik ve sağlam bir filo, kaptanın dikkatine ve liderliğine bağlıdır. Durumlarda yaratıcı ve esnek bir kaptansanız, insanlar ve tercihleri ​​hakkında daha fazla bilgi edinmek için her karakterin içsel duygularını öğreneceksiniz.

Korsan: Ölülerin Vebası

İBADETİNİZİ KOLAYCA YÜKSELTİN

Korsan, daha büyük ve daha güçlü olmak için savaş gemilerini yükseltmenizi ve geliştirmenizi kolaylaştıracak. Güzel ve modern bir gemi, ekibinizin herhangi bir yolculukta daha hızlı hareket etmesine yardımcı olacaktır. Sadece bu değil, diğer işlerde size en iyi şekilde destek olabilmeleri için teknenizi her zaman nasıl yenileyeceğinizi bilmelisiniz.

heybetli ve güzel grafiklere sahip

Keskin ve çarpıcı görüntülerle inanılmaz gerçekçi ve güzel bir alan elde edeceksiniz. Ayrıca, yerleşim düzeni ve renkler, oyuncuları mükemmelliğinden etkilenmelerini sağlayan zengin ve çeşitli bir şekilde sunulur. Ayrıca bu oyunun fon müziği de eğlenceli ve hayat dolu.

Korsan: Ölülerin Vebası

ÖZETLE

 • Güzel ve gerçekçi grafiklerin tadını çıkarın
 • Dünyada hiç bilmediğiniz birçok yeni ve gizemli yeri keşfedin.
 • Savaşlarda size hizmet edecek güçlü bir filo oluşturun.
 • Gemileri yükseltme şansına sahip olmak için oyundaki görevleri iyi tamamlayın.
 • Yolculuğu deneyimlemek için arkadaşlarınızla ve çevrenizdeki insanlarla birlikte oynayın.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız The Pirate Plague of the Dead ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHome Net Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir