The Long Drive
The Long Drive

The Long Drive v1.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

The Long Drive, ölümden kaçmak için bir macera gibi bir yarış komedisi sunuyor. Bu tehlikeli yolculuğu sürdürmek için yiyecek ve silahlarla tam donanımlı garajda araçlarınızı onarın.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 336 puan )
Fiyat: $0
İsim The Long Drive
Yapımcı Giant Fish
Tür Macera Oyunları
Boyut 101M
Versiyon 1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
The Long Drive is the most famous version in the The Long Drive series of publisher Giant Fish
Mod Version 1.1

Long Drive, kıyamet sonrası bir dünyada yarış ve maceranın bir birleşimidir. Annenizden bir mektup aldıktan sonra uzun yolculuğunuza çıkmaya karar veriyorsunuz. Yeni bir şey yapmaya karar verin ve sıcak bir çölde yarışmanın kötü bir fikir olmadığını anlayın. Yolculuğunuza hazırlanmak için yapmanız gereken ilk şey, muhtemelen eski arabanızı garajdan alıp tamir etmeye başlamaktır. Bu uzun yolculuğu sürdürmek için tam olarak koruyucu ekipman ve yiyecekle donatıldınız.

The Long Drive -Road Trip Oyunu

ESKİ BİR ARABA TAMİR

Masraflarınız çok sınırlı olduğu için yeni bir araba satın almanız için pek fazla fırsat yok. Ancak The Long Drive’da uzun bir maceraya atılmanızı engelleyen faktör bu olmamalı. Sonsuz yaratıcılıkla, oyuncu bir sonraki adımda ne yapacağına karar verdi – uzun süredir garajda bırakılan arabayı, az miktarda parayla kazandığı öğelerle tamir edin. En sevdiğiniz renkle boyayarak yenileyin ve eski motorları özelleştirmeyi unutmayın.

YAKIT YÜKLE VE SOĞUTUCU EKLE

Yolculuğunuz kıyamet sonrası dünyada ve özellikle sıcak çölde geçeceğinden, yolculuk sırasında aracınızın sorunsuz olduğundan emin olmalısınız. Ancak o zaman hayatınızı garanti altına alabilir ve o büyük yolculuğun sonunda The Long Drive’da annenizle tanışabilirsiniz. Gaz depolamak için teneke kutular gibi tüm araçları toplayın, araba tenekelerini motor yağıyla besleyin ve çölde ısıyla savaşabilmek için soğutma sıvısı dökmeyi unutmayın.

The Long Drive -Road Trip Oyunu

SİLAHLARI TAKIN VE TOPLA

Hayatınızı bu kana susamış zombilerden koruyun. Onların yemeği olmak istemiyorsanız, aracınız için ekipmana ek olarak daha fazla silah hazırlayın. Düşmanlarınız korkunç ve kana susamış zombilerin her dalgası olacak, bu yüzden hayatınızı korumak her şeyden önemlidir. Oyuncular araca düşmanı yenebilecek şeyler yükleyecek ve yol boyunca silah toplamaya çalışacaklar. Mümkün olduğunca silah ve cephane toplayın, bu korkunç ölümden kaçının.

ARAÇ İZLEME & YAKIT ikmali

The Long Drive’ın harika çöl macerasına başlamadan önce, oyuncular bir sırt çantalı gezginin ihtiyaç duyduğu araçlarla tam donanımlıdır. Özellikle arabanızın yakıt depolarının çölün sıcağında yanmaması için korunması gerekir. Aracınızı her dönüşte gözlemleyin ve onun için doğru yakıtı koruduğunuzdan emin olun. Bu yolculuk için yakıtınızın veya soğutma sıvınızın bitmediğinden emin olun.

The Long Drive -Road Trip Oyunu

YARARLI EŞYALARI ARIYORUZ

Yolculuğunuz sırasında gerçekten de birçok terk edilmiş bina bulacaksınız. Akaryakıt istasyonları veya uzun süredir terk edilmiş insanların evleri olabilir. Ancak seyahatinizi aktif olarak desteklemek için birçok öğeye ihtiyacınız olduğundan emin olun. Bu oyuna geldiğinizde, göz yeteneğinizi geliştirecek, sizin için faydalı olabilecek her türlü eşyayı toplayacaksınız. Akaryakıt istasyonlarını her geçtiğinizde yakıt doldurmayı unutmayın.

YENİ YERLERİ KEŞFEDİN

Uzun Sürüş, özellikle uzun süredir terk edilmiş bir araçla uzun bir yolculuğa çıktığınızda, size karşı konulmaz birçok zevk getirecektir. Bu, hayatınızın en unutulmaz gezisi olmalı. Bu geziyi yaparken oyuncular birçok yeni diyarı keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Tehlikenin yanı sıra harika bir eğlence fırsatı da var.

The Long Drive -Road Trip Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Uzun süredir kayıp arabanızı sahip olduğunuz az parayla garajda tamir edin – ona yeni bir kat boya verin ve uzun yoldan önce motoru biraz değiştirin.
  • Aracın neye ihtiyacı varsa eksiksiz hazırlayın, yolculuk sırasında aracınızın başının belaya girmemesine dikkat edin, özellikle çölde sıcakla mücadele edebilmek için soğutma suyu dökün.
  • Yolculuktan önce tam koruyucu giysiler giyin, silah ve mühimmat gibi yolunuza çıkan tüm silahları toplayın, zombi yemeğine dönüşmemeye dikkat edin.
  • Aracı gözlemleyin, bölgeyi her geçtiğinizde yakıt ve soğutma sıvısı doldurun, bu inanılmaz yolculukta yakıtınızın bitmediğinden emin olun.
  • Akaryakıt istasyonları veya terk edilmiş binalar gibi alanlardan her geçtiğinizde silah, yiyecek veya yakıt gibi değerli eşyaları arayın.


İndir (101M)

Artık indirmeye hazırsınız The Long Drive ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGiant Fish

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir