The Guardian
The Guardian

The Guardian v6.73.13051 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


The Guardian – News & Sport, herkes için son derece uygun olan ücretsiz bir gazete okuma uygulaması. Bu uygulamaya sahip olarak, işe giderken bile, istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. indedAyrıca, kullanıcılar günlük okuma için farklı konulardaki

Android Android Dergi & Gazete
5 ( 744 puan )
Fiyat: $0
İsim The Guardian
Yapımcı Guardian News & Media Ltd
Tür Dergi & Gazete
Boyut 20MB
Versiyon 6.73.13051
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
The Guardian is the most famous version in the The Guardian series of publisher Guardian News & Media Ltd
Mod Version 6.73.13051
Total installs 5,000,000+
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Promosyonla İlgili Haberler devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından yayınlandı.


İndir (20MB)

The Guardian – News & Sport, herkes için son derece uygun olan ücretsiz bir gazete okuma uygulaması. Bu uygulamaya sahip olarak, işe giderken bile, istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. indedAyrıca, kullanıcılar günlük okuma için farklı konulardaki makalelere erişebilir. Ödüllü makalelerden siyasi gazetelere kadar her şey orada. Kullanıcılar her gün gazete satın almak için gerçekten çok para harcayacaklar, ancak şimdi bu harika uygulamaya sahip olmak çok tasarruf sağlıyor.

The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler

HER GÜN GÜNCELLEME HABERLERİ

Dünya ile ilgili hikayeler, mevcut salgın durumla ilgili haberler her gün, her saat düzenli olarak güncellenmektedir. Birçok konu olduğu için kullanıcılar ilgi alanlarına göre makale seçmekte özgürdürler. Her gün gazete okumak, okuyucuların daha fazla haber almasına yardımcı olur. Özellikle İngilizcesini geliştirmek isteyenler bu uygulamayı göz ardı etmemelidir. Haberleri düzenli olarak okuyarak, yakında kullanıcı o makaleden ilk haberdar olacak.

HABERLER HAKKINDA KİŞİSEL GÖRÜŞLERİ PAYLAŞIN

Önemli haberleri seçin ve haber akışınızı en güvenilir olacak şekilde özelleştirin. Sadece bu değil, bir makaleyi okuduktan sonra kullanıcılar kişisel görüşlerini de paylaşabilirler. Her kullanıcının görüşü, yazarlara ve etrafındaki herkese faydalı bir katkı olacaktır.

The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler The Guardian – Canlı Dünya Haberleri, Spor ve Görüşler

DÜNYADA SPOR HAKKINDA BİLGİ

Kullanıcı dünya çapında bir spor meraklısıysa, favori sporcularınız hakkında daha fazla haber güncellemek için The Guardian – News & Sport’taki gazeteyi okumalısınız. Uygulama, kullanıcılara her zaman özgün ve hızlı bilgi verir. Belirli bir maçı izlemek için çok meşgul, sadece telefonu açın ve sonuçları hemen öğrenmek için uygulamaya gidin. Gazete okunurken o haberle ilgili videoların izlenebilmesi için uygulamanın kullanıcının telefon sesine erişmesine izin verilmelidir.

The Guardian – News & Sport’ta daha benzersiz özellikleri deneyimlemek için kullanıcılar Premium’a geçebilir. Orada, kullanıcılar kritik makaleleri okuyabilecekler. İnternetin olmadığı yerlerde rahatlıkla çeşitli haberleri indirmek için ücretsiz. Kullanıcılar gazete okumaya ek olarak, eğlence için her gün bulmaca da oynayabilirler. Kısa bir süre için reklamsız uygulamayı kullanın. Uygulama birçok yeni özelliği yeni güncelledi; en iyi deneyim, kullanıcının uygulamanın tüm özelliklere erişmesine izin vermesi durumunda olacaktır.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız The Guardian ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir