The Ghost
The Ghost

The Ghost v1.0.49 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022

Hayalet, korkunç bir perili hastaneyi sadakatle yeniden yaratacak ve o hastanede haklısınız. Bu bir aksiyon oyunudur; oyuncular bu barbar gölgelerden kurtulmak için her şeyi yapacaklar. Bu eğlence sadece cesur ve kendi korkularını yenmek isteyen oyun

Android Android Aksiyon
4 ( 470 puan )
Fiyat: $0
İsim The Ghost
Yapımcı Gameplier
Tür Aksiyon
Boyut 391M
Versiyon 1.0.49
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
The Ghost is the most famous version in the The Ghost series of publisher Gameplier
Mod Version 1.0.49
Total installs 10,000,000+
  • Kıyafetlerin kilidini aç
  • El feneri her zaman açık
  • Reklamsız

Hayalet, korkunç bir perili hastaneyi sadakatle yeniden yaratacak ve o hastanede haklısınız. Bu bir aksiyon oyunudur; oyuncular bu barbar gölgelerden kurtulmak için her şeyi yapacaklar. Bu eğlence sadece cesur ve kendi korkularını yenmek isteyen oyuncular için olacak. Oyuncular, bunun gibi tuzaklarla dolu bir hastanede ürkütücü ayrıntılar karşısında şaşkına dönecekler. Oyuna gelin ve bu korkuyu yenecek cesarete sahip olan sizsiniz.

The Ghost – Co-op Hayatta Kalma Korku Oyunu

ŞOK EDİCİ GÖSTERİLER

New Wishlie adında perili bir hastanedesin. Bu hastaneyi daha önce duydunuz, ama bunun doğru olduğuna inanmıyorsunuz. Elbette bu bilgilerin doğru olup olmadığını teyit etmek istiyorsunuz, bu yüzden doğrudan araştırmak için hastaneye gittiniz. İlk hafta olağandışı bir şey hissetmiyorsunuz, ancak ikinci haftaya kadar titreme hissediyorsunuz.

Sabah 2’de uyanıyorsunuz ve her şeyin değiştiğini hissediyorsunuz. Etrafınız karanlık ve bir çıkmaza girmiş gibisiniz. Tek bir kişi yoktu, ışık yoktu ve sesler gelmeye devam ediyordu. Hayalet size bu hissi veriyor, böylece korkuyu net bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Titreşen hayaletler, şeytani bir yerde kaybolmuş gibi hissetmenizi sağlar.

The Ghost – Co-op Hayatta Kalma Korku Oyunu

HAYATIN KARANLIK YERİNDEN ÇIKIN

En heyecan verici şey, şimdi en hızlı çıkışı bulmak için hastaneyi tek başınıza dolaşmanız gerekiyor. Hayaletler tarafından yakalanmadan ve çiğnenmeden önce, bu yerden kaçmak için sakinleşmeye çalışın. Ancak, bacağınızı tutan ve hareket etme şansınız olmaması için gözlerinizi bağlayan bir silah göründüğünde zorluk artacaktır. Orijinal konumundan kaçma fırsatına sahip olmak için kafalarını yakalamaya çalışın.

Hızla bir yere koşun ve kapıları görmeye çalışın. Bunun gibi karanlık bir sahnede demir parmaklıklara, kapılara, duvarlara vb. vurmak kaçınılmazdır, ancak kendinizi çok fazla incitmemeye çalışın. Daha fazla arkadaşınız kapana kısılacak ve onları birlikte en hızlı çıkış yolunu bulmaktan kurtaracak. Güneş doğmadan harekete geçmeye çalışın çünkü kaçmazsanız Hayalet sizi yutar.

The Ghost – Co-op Hayatta Kalma Korku Oyunu

HADİ KAZANALIM

İnsan ve şeytan arasındaki savaş kesinlikle ilginç olacak ve siz erkekleri temsil ediyorsunuz. Onlar canlanıp biz insanları kandırmadan önce kafalarını cehenneme sokmaya çalışalım. Hayalet, kötü ruhları çekmek için size son derece benzersiz aşk aynaları verecek. Bunun gibi cazibe, onları yok etmek ve cehennem hayatlarına geri döndürmek için avantajlıdır.

Ghost, oyuncuların büyük sevgisini kazandı. Daha da ilginç olanı, oyuncuların her zaman zevk almasını sağlayan benzersiz ayrıntılardır. Canavar sesler her zaman oyuncular üzerinde güçlü bir izlenim bırakır. Oyun ayrıca kendi dayanıklılığımızı geliştirmek için bizi yeni korkutucu ortamlara götürüyor. Zindandan kaçın ve yıllar boyunca o iblisler tarafından yutulmamak için eskisi gibi hayata geri dönün.


İndir (391M)

Artık indirmeye hazırsınız The Ghost ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir