The Escapists 2
The Escapists 2

The Escapists 2 v1.10.681181 APK + MOD (Sınırsız Enerji/Para) indir 2022


The Escapists 2'de mükemmel bir kaçış planı başlatın . Sahildeki bir hapishanede mahkûmlar bir kaçış planını tartışmak için birbirleriyle konuşuyorlar ve bu planın lideri sizsiniz. Hırsız olabileceğiniz bir oyunda kaybolmaya mı başladınız? Eşya çalma

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 870 puan )
Fiyat: $0
İsim The Escapists 2
Yapımcı Team 17 Digital Limited
Tür Strateji Oyunları
Boyut 60M
Versiyon 1.10.681181
MOD Sınırsız Enerji/Para
Orjinal Google Play
The Escapists 2 is the most famous version in the The Escapists 2 series of publisher Team 17 Digital Limited
Mod Version 1.10.681181
Total installs 100,000+

İndir (60M)

The Escapists 2’de mükemmel bir kaçış planı başlatın . Sahildeki bir hapishanede mahkûmlar bir kaçış planını tartışmak için birbirleriyle konuşuyorlar ve bu planın lideri sizsiniz. Hırsız olabileceğiniz bir oyunda kaybolmaya mı başladınız? Eşya çalmak, tünel kazmak, para toplamak için eşya satmak vb. için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın ve hapishaneden kaçmak için savaşın. Bu heyecan verici hapishane simülasyon oyununun zorluklarını üstlenmeye hazır mısınız?

The Escapists 2: Cepte Kaçış

BİR PARSEL KAÇIŞI ETKİNLEŞTİRİN

Kendinizi ölümün hayatında bulursanız, kaçmanın yollarını arayan tehlikeli bir suçlu olacaksınız, sadece cihazın ekranına dokunarak karakterinizi kontrol edeceksiniz. Çalmak istediğiniz eşyaya tıklayın ve envanterinize koyun. Hapishanede, mahkumları sıkı bir şekilde yöneten birçok polis memuru ile oyuncuların bir ceza hapishanesinin günlük faaliyetlerini takip etmesi gerekir. Ancak, yaşam sürecinde, duvarı kazmak için gerekli eşyaları çalmak için infaz memurunun yasal boşluğundan yararlanmanız gerekir.

Hatta kaçmanıza yardımcı olacak faydalı öğeler yaratmak için çaldığınız şeylerden yaratıcı olmanız gerekir. Geceleri bir gardiyanın odasına girecek ve kıyafet, anahtar vb. şeyler çalacaksınız. Ayrıca diğer polis memurlarına gizlice girmek için bir polis memuru gibi giyinebilirsiniz. Alarm çaldığında, kilidi açmak ve avdan kaçmak için anahtarı kullanmanız gerekir.

The Escapists 2: Cepte Kaçış

HER ŞEYİ İYİ HAZIRLAYIN VE GÜÇ DIŞINDAKİ ADIMLARA ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Ayrıca yemek yeme, banyo yapma, egzersiz yapma gibi günlük aktiviteler yoluyla da faydalar elde edebilirsiniz. Kazandığınız paralar, kaçışınız sırasında size destek olacak eşyaları alıp satmak için. Yeni araçlar oluşturmak için bu öğeleri birleştirmek, kullanmanız gereken akıllıca bir yoldur. Hatta kafeteryadan bir çatal çalabilir ve gardiyanları alt edebilir ve ardından duvarı kesmek için kullanabilir veya koli bandı ve dergi kullanarak saklanma yeri oluşturabilirsiniz.

Tespit edilmemek için hapishanedeki ortak aktiviteleri atlamamayı unutmayın. Aynı zamanda The Escapists 2’nin hapishane alışkanlıkları da kütüphanede kitap okumak gibi zekanızı artırmanıza yardımcı oluyor. Spor salonunda vücut geliştirme faaliyetlerine katılırken fiziksel uygunluğu artırın. Planı tek başınıza yapıyorsanız, dikkatli olmanız ve kendinizi kaçışınızda size yardımcı olacak yeterli eşya ile donatmanız gerekir.

The Escapists 2: Cepte Kaçış

KAÇIŞA KADAR FARKLI SAYIDA OYUNCU VE TAKIM İLE DAHA FAZLA ZORLUK

Kaçması daha zor olacak şekilde tasarlanmış 13 hapishane ile birden fazla çatı, havalandırma ve yerin derinliklerinde tüneller ile tasarlanmıştır. Ayrıca, hızlı bir şekilde kaçmak için birbirinize kolayca destek olmak için kendiniz için en fazla 3 mahkum seçebilirsiniz. Çevrimiçi veya yerel oyuncularla takım kurabilir, çok oyunculu bir plan yapabilir ve birlikte kaçabilirsiniz. Daha fazla insan bunu yapıyor ve zorluk artacak ve daha cesur planlara sahip olmanızı gerektirecek. Muhafızları yenmek için eylemleri birlikte tartışın veya odalardaki nesneleri çalmak için birlikte çalışın.

Ayrıca diğer birçok oyuncuya kaçış yeteneğinizi göstermek istiyorsanız dövüş modunu seçebilirsiniz. Bu mod, kimin en iyi kaçış olduğunu görmek için bir lider panosuna sahip olacak. The Escapists 2’nin zorlu hapishanelerinde kimin en hızlı olduğunu görmek için muhteşem kaçış planları bulmaya hazırlanın.

The Escapists 2: Cepte Kaçış

KENDİNİZE YENİ BİR GÖRÜNÜM YARATIN

Kaçmayı düşünmenin ötesinde, mahkumun görünümünü özelleştirmek için karakterinizi 300 seçenekle özelleştirebilirsiniz. Temsilcinizin erkek ya da kadın, kısa ya da uzun saç vb. olup olmadığı tamamen sizin seçiminizdir. Sadece The Escapists 2’de havalı ve benzersiz bir stille hapishaneden kaçın. Birçok oyuncu, tamamen yeni ve eğlenceli grafikleri nedeniyle oyunu da seviyor. Oyuncular karakterlerinin çalıştığını ve dürüstçe konuştuğunu görecek, bu da oyunu oynarken size daha çekici bir his verecek. Ses ayrıca kaçış sahnelerine drama katıyor.

Pek çok zorluğun ve birçok yükseltilmiş öğenin bulunduğu bir hapishaneden kaçış oyununun üstesinden gelmek istiyorsanız, The Escapists 2, deneyimlemeniz gereken oyundur. Oyunda silah üretmeye başlayın veya bir mahkum olarak bir hayat yaşayın. Eğlenceli maceralar yaşamanız için oyundaki diğer birçok takım arkadaşıyla birlikte özgürlüğe giden bir yol bulmak için hapishanede savaşın. Seviyeleri fethetmek için en yetenekli şekilde kaçın!


İndir (60M)

Artık indirmeye hazırsınız The Escapists 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir