The Clock
The Clock

The Clock v8.0.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


The Clock: Alarm Clock & Timer, güvenilirliği ve doğruluğu nedeniyle birçok kişinin güvendiği ve takdir ettiği bir saat uygulamasıdır. Bu uygulamada bulunan çeşitli saatler sayesinde kullanıcılar, sunduğu birçok işlevi alma ve keyfini çıkarma fır

Android Android Araçlar
5 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim The Clock
Yapımcı Jetkite
Tür Araçlar
Boyut 44MB
Versiyon 8.0.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
The Clock is the most famous version in the The Clock series of publisher Jetkite
Mod Version 8.0.1
Total installs 1,000,000+

İndir (44MB)

The Clock: Alarm Clock & Timer, güvenilirliği ve doğruluğu nedeniyle birçok kişinin güvendiği ve takdir ettiği bir saat uygulamasıdır. Bu uygulamada bulunan çeşitli saatler sayesinde kullanıcılar, sunduğu birçok işlevi alma ve keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaklar. İşe geç kalma, zamanlayıcı işlevi ve daha pek çok modern süreç hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Hayat artık saatsiz olamaz, bu uygulamayı çok çabuk kurun!

Saat: Çalar Saat ve Zamanlayıcı

BASİT VE KULLANIMI KOLAY

Saat, günümüz yaşamına yakın ve vazgeçilmez bir saat olarak kabul edilir. Güzel ve canlı bir arayüz ile oyuncular, orada görüntülenen içeriği kolayca tanıyabilir ve bu da kullanımı çok kolay olacaktır. Herkes kullanma şansına sahip olabilir. Basit bir şekilde tasarlanmıştır, çok telaşlı değildir, ancak yine de kullanıcılarla paylaşmak için yeterli kritik bilgiyi getirir.

Saat: Çalar Saat ve Zamanlayıcı

HER GÜN ALARM VE HATIRLATMA

Annenize ek olarak, Saat sizi her sabah uyandıran bir insan gibidir. Hafif ve kademeli bir ses artışı ile zamanında uyanacaksınız. Bu sayede randevunuza hiç geç kalmadınız veya geç kalmadınız. Ne yaparsanız yapın, daha doğru ve hızlı bir şekilde tamamlamak için her zaman kesin bir zaman belirleyin.

Saat: Çalar Saat ve Zamanlayıcı

YÜZÜĞÜ ANLATMAK İÇİN FAVORİ BİR MÜZİK MÜZİĞİ SEÇEBİLİR

Bu uygulamada, her sabah alarmınızı çalmak için en sevdiğiniz fon müziğini kendiniz seçmekte özgürsünüz. Her sabah uyandığınızda beyninizi çalıştırmanız, yeni bir güne merhaba demek için insanların daha uyanık ve tazelenmesine yardımcı olmanız, alarmı kapatmak için bazı küçük sorunları çözmeye çalışmanız gerekir. Bu problemler sizi düşünmek için zihninizi kullanmaya zorlayacaktır. Bu küçük bir şey, ama hayatta sana çok yardımcı oldu.

Saat: Çalar Saat ve Zamanlayıcı

SAAT AYIRMABİLİR

Bu uygulamada ayrıca son derece doğru ve etkili bir zaman tutma özelliği bulunmaktadır. Bir sprint veya genel spor etkinlikleri gibi kritik durumlarda zamanı tutmak için bir kronometre kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı hayati işlerde, bilimsel deneylerde vb. de kullanılır. Genel olarak belirli zamanları saymanız gerektiği sürece bu saati kullanmalısınız.


İndir (44MB)

Artık indirmeye hazırsınız The Clock ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir