The Catapult
The Catapult

The Catapult v1.1.6 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Mancınık, oyuncuların şanlı krallıklarının kötülerden kahramanca savunması hakkında bir efsane oluşturmalarına veya düşmanların sarhoş edici oyun ve yolculuk boyunca benzersiz ve kapsamlı mancınıklarda uzmanlaşmalarına olanak tanır.

Android Android Aksiyon
4 ( 490 puan )
Fiyat: $0
İsim The Catapult
Yapımcı BYV
Tür Aksiyon
Boyut 45M
Versiyon 1.1.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
The Catapult is the most famous version in the The Catapult series of publisher BYV
Mod Version 1.1.6

İndir (45M)

The Catapult sıradan bir oyundur ancak oyuncuları sayısız mücadeleye veya şiddetli savaşlara sokmak için destansı bir hikayeye ve oynanışa sahiptir. Oynanışla ilgili heyecan verici şey, oyuncuyu sayısız savaştan ve gelişebilen özel bir mancınıktan geçirmesini sağlamasıdır. Buna rağmen, eğlence için büyük bir potansiyele sahiptir ve tüm içeriğiyle insanlara en rahatlatıcı ve heyecan verici deneyimleri yaşatmayı vaat eder.

Mancınık

YARATICI VE EĞLENCELİ OYUN

The Catapult’taki hemen hemen her oyuncunun savaşı, krallıklarını saldırmak için mancınık kullanan sayısız düşmandan korumaktır. Ondan önce, herkesin tamamen rahatlaması için çevresel etkiler ve daha fazlasını içeren gerçekçi ve hassas bir fizik sistemi getirdi. Zamanla, oyuncular da dahil olmak üzere birçok yeni varyasyonla düşmanlar ortaya çıkacak ve her şey her zamankinden daha kaotik ve heyecan verici hale gelecek.

YENİLİKÇİ SAPAN KONTROL MEKANİZMALARI

Oyun sapan mekaniğini benimsediğinden, kontrol sistemi basittir ancak çevreden çok fazla hesaplama ve algı gerektirir. Oyuncular, tüm düşmanlara ve savaş arabalarına güçlü darbeler göndermek için mancınıkların açısından veya ateş gücünden yararlanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, ateş gücü ve isabetlilik değişimi üzerinde önemli bir etkiye sahip olduklarından, her dönüşün rüzgar gücünü dikkate almaları gerekir.

Mancınık

HER SEVİYEYİ OLAĞANÜSTÜ BAŞARIYLA TAMAMLAYIN

Mancınık, yetenekli ve büyüleyici performansları sayesinde oyuncular için birçok güzel ödüle sahip olacak. Bu nedenle, her seviyede, en yüksek dereceyi elde etmek için düşmanı mümkün olan en kısa sürede yok etmeleri veya minimum hasardan kaçınmaları gerekir. Harika olan şey, savaşlar boyunca elde ettikleri başarı sayısına bağlı olarak daha fazla özel içeriğin kilidini de açabilmeleridir.

YENİ ÖZELLİKLERLE KATAPULTU YÜKSELTİN

Düşmanlar birçok yeni mancınık aracıyla aşamalı olarak geliştikçe, oyuncunun savaşı giderek daha şiddetli ve daha yoğun hale gelecektir. Oyun, oyuncuların mancınık için yeni özelliklerin kilidini açması veya daha fazla savaş yeteneği elde etmesi için derinlemesine bir yükseltme sistemi sunacak. Bu ayrıca, nişancıyı çevredeki ayırıcılardan veya diğer unsurlardan kaynaklanan yaralanmalardan korumak için zırh eklemeyi de içerir.

Mancınık

KATAPLUT İÇİN GÜÇLÜ ATIŞLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Yükseltme sistemlerine ek olarak, oyuncular doğruluk oranını artırmak veya yeni saldırı efektleri oluşturmak için yeni mermiler satın alabilir veya kilidini açabilir. Düşmanlar, oyuncuyla başa çıkmak için genellikle cephane türünü değiştirerek şiddetli savaşlarda her şeyi daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirir. Ayrıca, mermiler uçuş sırasında birbirleriyle çarpışabilir ve bu, The Catapult’un tercih ettiği oyuncular için etkili bir savunma aracıdır.

KALBİNİZİ EPİK GÜÇLERLE YÜKSELTİN

Oyuncunun kalesi, tüm kampanyada önemli bir kaledir ve oyun, kendisine özgü birçok benzersiz yükseltmeye sahip olacaktır. Oyuncular, tüm kalenin hayatta kalma oranını önemli ölçüde artırabilir ve hatta savaşı daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmek için daha fazla otomatik savunma işlevi donatabilir. Ayrıca, düşmanlarla karşılaştıklarında oyunculara yükseklik açısından daha fazla avantaj sağlamak için görünümünü sürekli değiştirecek ve yeni zeminlerin kilidini açacaktır.

Mancınık, büyüleyici oynanışıyla eğlence dolu oyunlardan biridir ve oyuncuların mancınık sisteminden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Her şeyden önce, yükseltme öğeleri neşeyle doludur ve oyunculara tüm savaş alanını sallamaları için her zaman yeni olanaklar sunar.

Mancınık

  • Oyuncuların toprakları fethetme yolundaki tüm ilerlemeleri için mancınık yeteneklerini kullanmalarını sağlayan büyüleyici bir sapan oyunu.
  • Yenilikçi fizik faktörlerine sahip muhteşem grafikler, her savaşta agresif bir şekilde eğlenceyi ve destansı artırır.
  • Oyunculara mükemmel bir mancınık stratejisi geliştirmeleri için daha fazla fikir verirken atmosferi heyecanlandırmak için her şeyi yükseltmek için derinlemesine sistemler.
  • Birden fazla çevresel unsur, savaş alanı boyunca mancınık ateşlediğinde oyuncuların hesaplamasını büyük ölçüde etkiler.
  • Komik oyun modları, geleneksel mancınık işletim sistemine ait olmayan yaratıcı oyun veya kurallarla oyuncuların deneyimlerini çeşitlendirir.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız The Catapult ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir