The Arcana
The Arcana

The Arcana v2.20 MOD APK (Sınırsız Para/Anahtar) indir 2022


Arcana Mod APK sizi ağırlamaktan mutluluk duyar. Entrika, aşk ve romantizmle dolu etkileyici bir görsel roman olan Vesuvia'nın etkileşimli evrenine katılmak üzeresiniz.

Android Android Simülasyon
4 ( 985 puan )
Fiyat: $0
İsim The Arcana
Yapımcı Nix Hydra
Tür Simülasyon
Boyut 113M
Versiyon 2.20
MOD Sınırsız Para/Anahtar
Orjinal Google Play
The Arcana is the most famous version in the The Arcana series of publisher Nix Hydra
Mod Version 2.20
Total installs 1,000,000+

İndir (113M)

The Arcana: A Mystic Romance – Love Story, gerçek aşkınızı bulana kadar size farklı aşk hikayeleri verecek. Tarot kartları oyuna ilham veriyor, bu yüzden biraz gizemli ve büyülü. Bu dünyaya ayak bastığınızda, aşk üzerine oldukça romantik bir romana adım atıyorsunuz. Sevdiğiniz zamiri seçme ve aşk yolunda kendi yön ve seçimlerinizi yapma hakkına sahipsiniz.

the arcana a mystic romance love story 3

HAYALLERİNİZ SİZİ NEREYE GİDERİYOR?

Tarot kartları okuyan bir dahi çocuk olarak biliniyorsunuz. Uzun bir uykudan sonra hayatınız tamamen alt üst olur. Uyandığınızda kendinizi bir sihir dükkanında buluyorsunuz, özellikle de geçmişe dair tüm anılarınızı tamamen kaybettiyseniz. Arcana sizi farklı müşteriler ve karakterler için tarot kartları okuma görevine götürür ve hayatlarının aşkını bulmalarına yardımcı olacak tavsiyeler sunar.

YAKINDA DAHA GİZEMLİ OLAYLARI BAŞLATMA TEKLİFİ

Buraya yeni geldin, sana bir akıl hocası ile tanışmayı teklif eden gizemli bir kişiden bir talep aldın. Ancak bu isteği görmezden gelerek tarot kartlarını okumak için tam tersi bir teklifte bulunursunuz. Şaşırtıcı bir şekilde, gizemli karakter, ilgi çekici ve ilham verici okumanızla oldukça ilgileniyor. Ayrıca verdiğiniz bilgiler çok kıymetli, bu yüzden sizi saraya davet ettiler ve size çok iyi bir bedel ödemeye söz verdiler.

the arcana a mystic romance love story 7

KARAKTERLER MUTLULUĞUNUZU SEÇİN

Gizemli karakterin eşinin olağandışı ölümünün gizemini ortaya çıkarma yolunda birçok heyecan verici şey bulacaksınız. Mistik hikayelerin yoğun çekiciliği sizi hemen direksiyona çekiyor. Özellikle bu hikayeler, her biri sizin yararlanmanızı bekleyen belirli sırları olan tanıştığınız karakterlerden geliyor. Ancak karakter seçerken çok dikkatli olun çünkü vereceğiniz her karar aşk hayatınızı da etkileyecek.

BURAYA GELDİĞİNİZDE SENİ NE KADAR GÜÇLENDİRİR?

Arcana ayrıca, sizi bu fantastik rol yapma dünyasına sonuna kadar çeken mükemmel karakter yaratımının yanı sıra muhteşem, büyülü tasarım yol sistemi ile sizi cezbeder. Kazanabilir, kalplerini çalabilir veya rock yapabilir, flört edebilir ve onları çıldırtabilirsiniz çünkü tarot dahisi sizsiniz.

the arcana a mystic romance love story 5

BAZI KARAKTER İPUÇLARI

The Arcana’da korkaklıkla suçlanan tehlikeli bir doktor olan Julian veya binlerce insanın sırrını elinde tutan danışmanınız Asra gibi birkaç karakter seçeneği öneriliyor. Sadece bu da değil, Portia olarak bilinen en güçlü, entrikacı kontun güzel ve çok güvenilir hizmetçisine binebilirsiniz. Orada durmadan, şehir için yaptığı gizli faaliyetleri görmek için Kont Nadia rolünü bile oynayabilirsiniz.

the arcana a mystic romance love story 4

AŞK HİKAYESİ FİLM GİBİDİR

Binbaşı Arcana tarot destesi, oyundaki hikayenin ana ilham kaynağıdır. Bu nedenle, Arcana, bu 21 tarot kartının benzersiz ve benzersiz anlamlarından 21 heyecan verici hikaye yayınladı. Bu çağdaş, efsanevi ama gizemli dünyaya girerken, mükemmel bir deneyim için 21 hikayenin tümünü canlandırabilirsiniz. Her bölümde, birçok romantik sahne ve rol oynamanıza izin veren birçok karakter var. Sevmek ve sevilmek istediğiniz kişiyi seçme ve olma hakkına sahipsiniz.


İndir (113M)

Artık indirmeye hazırsınız The Arcana ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNix Hydra

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir